Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
najwiekszawredota
najwiekszawredota

najwiekszawredota

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2133
  • Znaleziska 1327
  • Mikroblog 806
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (806)
pokyw12
pokyw12
07.09.2025, 19:18:39
  • 1019
#mecz

Cash pięknie upokarza Probierza który nie wysyłał mu powołań. Dwa mecze- dwie bardzo ważne bramki w kwestii awansu na mundial xD parodysta
pokyw12 - #mecz 

Cash pięknie upokarza Probierza który nie wysyłał mu powołań. Dwa m...

źródło: temp_file9029697826326835234

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
07.09.2025, 19:19:57 via Wykop
  • 354
@pokyw12: dopiero skumałem że przecież probierz grał w golfa xD a myślałem że cash tak o sobie to wymyslil
  • Odpowiedz
JacekBalcerzak
JacekBalcerzak
07.09.2025, 19:21:06 via Android
  • 396
@zurawinazmusztarda Cash też gra w golfa, nawet lepiej od Prodiża
  • Odpowiedz
antekwpodrozy
antekwpodrozy
08.09.2025, 05:31:38
  • 110
Chojnów to niewielkie miasto położone w województwie dolnośląskim, do którego przyciągnęły mnie mury obronne. Mieści się tam również niewielki zamek piastowski i kilka innych ciekawych zabytków.

Zapraszam do znaleziska

Atrakcje Chojnowa:
- Mury obronne w Chojnowie powstały w pierwszej połowie XIV wieku. Nigdzie nie znalazłem ich oficjalnej długości, ale mogła ona wynosić około 1200 metrów. Obwarowania miały kształt owalu. Oprócz tego miasto posiadało fosę, która oddzielała zamek od miasta. Mur zbudowany był z kamienia i
@antekwpodrozy 176

Chojnów (dolnośląskie) - projekt "Miasta stojące murem"

więcej
antekwpodrozy - Chojnów to niewielkie miasto położone w województwie dolnośląskim, do...

źródło: 000a

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
antekwpodrozy
antekwpodrozy
Autor
08.09.2025, 05:32:02 via Wykop
  • 7
Jeśli chcesz, żebym wołał Cię w przyszłości to zaplusuj ten komentarz :)
  • Odpowiedz
Ja_sem_netoperek
Ja_sem_netoperek
08.09.2025, 06:56:50 via Wykop
  • 11
@antekwpodrozy: jeszcze mamy armatę, którą ponoć zgubił Napoleon. Dużo atrakcji nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jasemnetoperek - @antekwpodrozy: jeszcze mamy armatę, którą ponoć zgubił Napoleon. Du...

źródło: Armata_Chojnów

Pobierz
  • Odpowiedz
rudeiczarne
rudeiczarne
21.08.2025, 07:12:39
  • 29
Witajcie Mireczki i Mirabelki!

Dzisiaj zabieramy Was na Białą Pustynię w Egipcie, która pozostaje wciąż rzadko odwiedzanym miejscam w tym kraju. Przyroda stworzyła tutaj surrealistyczne widoki, a kameralna atmosfera pozwala odkrywać ten zakątek Egiptu w zupełnie inny sposób.

Biała pustynia w Egipcie – przyrodnicza perła z dala od kurortów

Zanim
rudeiczarne - Witajcie Mireczki i Mirabelki!

Dzisiaj zabieramy Was na Białą Pustynię...

źródło: biala-pustynia-w-egipcie-50

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rudeiczarne
rudeiczarne
Autor
21.08.2025, 07:14:10 via Wykop
  • 0
Wywołuję obserwujących i zainteresowanych:

@Nikczemny @zbyszek_cz @redial @senrix @tokatonton @Gewon @racer1714 @pawbeats @profumo @ziemakk @gabigabina @pocizg @sivis29 @powsinogaszszlaja @Poludnik20 @zielonamapa @bartolini222 @najwiekszawredota @Pynkman @taclothable @bengelb7 @bartekbru @mr_strsky @grzegorz-malkowski @TaktycznaZielonka @balkanyrudej @dirtyHorse @jakiezycietakiarab @LowSodium @humpf @karpaciarz @Raaziv @uniq @podrozebezosci
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
21.08.2025, 12:57:25 via Wykop
  • 1
@rudeiczarne: dziękuję za wywołanie.
  • Odpowiedz
TakiGupiZeSzok
TakiGupiZeSzok
11.08.2025, 06:34:16
  • 639
Pedalarz zawsze będzie pedalarzem, Tak, to po prawej od pedalarza to CPR. Wcześniej znak c13/c16 i jest obowiązek poruszania się przez pedalarza. Tak, jest wyznaczona w kierunku w którym pedalarz się porusza. Zapraszam do dyskusji.

PS. Zdjęcie robił pasażer, który nie uczestniczył w prowadzeniu pojazdu. Prędkość pojazdu mieściła się w ograniczeniu i pasy były zapięte. Stan płynu do spryskiwaczy był w normie
#rower #pedalarz
TakiGupiZeSzok - Pedalarz zawsze będzie pedalarzem, Tak, to po prawej od pedalarza to...

źródło: temp_file831116402951953837

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
11.08.2025, 06:36:13 via Wypiek
  • 440
@TakiGupiZeSzok Hur dur on ma wonskie kułko puszkarzu ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
11.08.2025, 06:40:03 via Android
  • 380
Ale tam piach i pofalowany asfalt, chlip chlip, on nie umi tam bo wONskoe kUlko :(
  • Odpowiedz
Pentylion
Pentylion
11.08.2025, 04:12:21
  • 1202
W nocy, kiedy ludzie śpią, budzą się demony przeglądania na otodom działek z linia brzegowa jeziora.
Pentylion - W nocy, kiedy ludzie śpią, budzą się demony przeglądania na otodom działe...

źródło: temp_file9148173680203388379

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95
11.08.2025, 04:31:07 via Wypiek
  • 234
@Pentylion w Polsce umieralność mężczyzn to okolice tuż przed emeryturką
  • Odpowiedz
Pentylion
Pentylion
Autor
11.08.2025, 04:36:29 via Android
  • 588
@ladniecuchne @windows95 ale wykres jest dla żyjących mężczyzn, przed 80 juz nie maja siły chodzić do garażu i dlatego umierają
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
11.08.2025, 05:25:54
  • 2288
Szlag człowieka trafia. Roczniki 85-00 dostały od Polski tylko i wyłącznie wysokie ceny nieruchomości, wysokie stopy procentowe, zniszczona demografię, zerowe szanse na emeryturę, wysoka inflację i wojnę przy granicy. Jak ktoś jest zdrowy, uczył się za granicą lub prywatnie, pracuje na etacie i nie jest znajomym krolika to został tak wyruch w 4 litery jak nikt. Kiedy jakieś protesty?

I nie, roczniki po 00 jeszcze nie miały czasu wejść na rynek pracy
  • 489
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
11.08.2025, 06:05:21 via Wykop
  • 718
@P4ncak3: zara przyjdzie jakis cudak i napisze ze przeciez dobrze jest, bo pkb rosnie i pensje rosna itd.
  • Odpowiedz
wolny_kot
wolny_kot
11.08.2025, 06:24:02 via Wykop
  • 1861
@P4ncak3: Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jaka była bieda w latach 90 i jak spieprzone miały dzieciństwo dzieciaki które wtedy dorastały. Wieczny brak pieniędzy. Jak ktoś miał buty jakiegoś Nike które teraz kosztują 200-300 zł to był panem na dzielni. Strach rodziców o utratę zatrudnienia bo wszędzie zwolnienia, a bezrobocie 30% a do tego hiperinflacja.
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
11.08.2025, 07:55:18
  • 32
Cześć,
Niedawno odwiedzaliśmy Albanię i dojechaliśmy na kilka dni aż do Vlory leżącej w południowej części kraju. Stąd najbliżej do słonecznej Italii, ale też widać grecką wyspę Korfu, na którą można dopłynąć promem. Miasto jest dobre na spędzenie tu kilku dni i wycieczki po okolicy, Chociażby na wyspę Sazan, półwysep Karaburun, lagunę Nartes czy do ciekawych winnic jak chociażby Albanica. Vlora jest ważna w historii Albanii, ponieważ to tutaj podpisano deklarację niepodległości
SzaloneWalizki - Cześć, 
Niedawno odwiedzaliśmy Albanię i dojechaliśmy na kilka dni a...

źródło: DJI_20250503094351_0378_D

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
Autor
11.08.2025, 07:55:56 via Wykop
  • 3
Wywołuję osoby zainteresowane i obserwujące: @antekwpodrozy @TRAVELEK24_PL @bijotai
@OkiemMaleny @Pannoramix @BeforeWeGetOld @jakub-juszynski @Ordinary_Woman @kej-ti
@robimypodroze @Nowa-ja @ziolo22 @kam-szu @wolnymkrokiem @mawe @
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
Autor
11.08.2025, 07:56:27 via Wykop
  • 1
Wywołuję osoby zainteresowane i obserwujące: @runcek @DutchVagina
@Dynamiczny_Programista @shadow_82 @weegee @agacik92 @bezimiennyjan @Qros22
@JokerBonifacy @ksylenn @Dewpoint @Minieri @geo_piotras @Szantos @Krosajr @konradinho
@Pashahj @fibasko @ddaapp @zestaw_losowych_liter @T3sla @mikolajznowprzyjdzie
@DirtyDrummer @lookaszpl
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
11.07.2025, 04:43:08
  • 365
#ukraina #rosja #wojna #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #bekazkonfederacji #bekazprawakow

źródło: temp_file5431483725570048064

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
11.07.2025, 04:56:00 via Wykop
  • 656
@Kempes: dawno o tym pisałem. Gdyby przejęli Ukraińców to pchaliby ich bagnetami na zachód.

Tylko że ruscy troche nie zrozumieli realiów i jak widać po tym głupku dalej nie ogarniaja

Mordują Ukraińców od dekad, wymordowali miliony w wielkim głodzie, a dalej bredzą o jednym narodzie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Btw czemu on chce walczyć z zachodem na którym próbował mieszkać?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
11.07.2025, 05:22:02 via Android
  • 597
@Przypadkowy To najzwyklejsza propaganda dla kacapów. Ale pokazuje, co kacapskie elity planowały zrobić po ich udanej wojnie z Ukrainą. Może nie teraz, nie w ciągu 10 lat, ale za 20 lat. Na nasze szczęście kacapskie zajęcie Ukrainy siłą się nie udało.
Jednak w Polsce nadal są grupy, które nadal uważają, że to "nie nasza wojna". Zasadne jest zadanie pytania, w czyim interesie te grupy występują, bo na pewno nie Polski?
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
11.07.2025, 03:30:25
  • 2046
Lardor

źródło: temp_file6445130573883690020

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojt_ASR_
Wojt_ASR_
11.07.2025, 03:37:18 via Wykop
  • 592
@Lardor: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak
11.07.2025, 04:16:58 via iOS
  • 1508
@Lardor no i słusznie. Jakby nikt nie poszedł na wojnę to wojen by nie było
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
11.07.2025, 06:18:25
  • 59
Cześć,
Z oficjalnych komunikatów wiemy, że Sławosz Uznański-Wiśniewski rozpocznie powrót na ziemię w poniedziałek, a moment odłączenia kapsuły Dragon od ISS zaplanowano na 13.05 czasu polskiego. Może to dobry moment, by przypomnieć, że Centrum Kosmiczne Kennedy'ego na Florydzie, na Przylądku Canaveral, z którego startował Axiom 4 to jedyne na świecie czynne Centrum Lotów w kosmos, które jest jednocześnie atrakcją turystyczną. Takie rzeczy tylko w Stanach. Odwiedziliśmy to miejsce i opisaliśmy w tekście.

Zapraszam
SzaloneWalizki - Cześć, 
Z oficjalnych komunikatów wiemy, że Sławosz Uznański-Wiśniew...

źródło: IMG_1603

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
11.07.2025, 06:56:17 via Wykop
  • 13
@SzaloneWalizki: typ za wycieczkę w kosmos rozmienił swoją karierę naukową na jeżdżenie po podstawówkach i odpowiedzi na pytania w stylu a czy w kosmosie czuć smak jedzenia ale widać jego kariera była tego warta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
11.07.2025, 07:56:22 via Wykop
  • 65
typ za wycieczkę w kosmos rozmienił swoją karierę naukową na jeżdżenie po podstawówkach i odpowiedzi na pytania w stylu a czy w kosmosie czuć smak jedzenia ale widać jego kariera była tego warta ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PopeLeon: A co w tym złego, tak właściwie? Może lepiej pokazywać dzieciakom również takie wzory do naśladowania, a nie tylko patoinfluencerów.
Niektórzy muszą się do wszystkiego p-------ć.
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
08.07.2025, 01:29:33
  • 462
#gif taki wurwiający (╯°□°)╯︵ ┻━┻
jestemtakizmeczony - #gif taki wurwiający (╯°□°)╯︵ ┻━┻

źródło: URWAL NAC co tam sie dzieje

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
08.07.2025, 01:29:41 via Wykop
  • 320
@jestemtakizmeczony:
jestemtakizmeczony - @jestemtakizmeczony:

źródło: db972e274fedf740187f6a1a08c062719f44e97c37243fa89542976107656ec1

Pobierz
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
08.07.2025, 01:30:44 via Wykop
  • 263
jestemtakizmeczony

źródło: password

Pobierz
  • Odpowiedz
fiolkins
fiolkins
fiolkins
08.07.2025, 03:09:12
  • 4780
8 lat temu byłem w swoim najgorszym ciągu alkoholowym. Przez #alkoholizm nie miałem żadnej nadzieji. Dziś widziałem wschód słońca na Rodos a za dwa miesiące minie osiem lat od kiedy nie pije. Może będzie przynajmniej jedna osoba która to przeczyta i pomyśli że za 8 lat też chce zobaczyć wschód słońca
fiolkins - 8 lat temu byłem w swoim najgorszym ciągu alkoholowym. Przez #alkoholizm n...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 358
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notabene
Notabene
08.07.2025, 03:36:21 via Android
  • 872
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
HaSSaN
HaSSaN
08.07.2025, 03:56:56 via Android
  • 1669
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
antekwpodrozy
antekwpodrozy
08.07.2025, 04:53:16
  • 189
Pułtusk to miasto słynące z najdłuższego brukowanego rynku w Europie. Oprócz tego znajduje się tam zamek, piękna kolegiata i wiele innych ciekawych miejsc i zabytków.

Zapraszam do znaleziska

Co zobaczyć w Pułtusku?
- Najdłuższy brukowany rynek w Europie i otaczającą go zabudowę
antekwpodrozy - Pułtusk to miasto słynące z najdłuższego brukowanego rynku w Europie....

źródło: 000d

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Rozdeptany_Jez
Rozdeptany_Jez
Rozdeptany_Jez
08.07.2025, 05:01:22 via Wykop
  • 446
@antekwpodrozy: jaki rynek skoro to parking.
  • Odpowiedz
Hrabia_Horeszko
Hrabia_Horeszko
08.07.2025, 06:11:01 via iOS
  • 373
@antekwpodrozy
Hrabia_Horeszko - @antekwpodrozy

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
30.06.2025, 06:18:31
  • 33
Cześć,
Podczas ostatniej podróży do Czarnogóry odwiedziliśmy Kolasin, który nie miałby pewnie nic do zaoferowania, gdyby nie wyjątkowo piękne pasmo górskie Sinjavina, które rozciąga się wokół. Miasto można potraktować jako bazę wypadową na off road, rowery górskie i wyprawy konne. Dominuje pasterstwo, kuchnia jest prosta i ciekawa, a wyróżnikiem jest lisnati sir, przypominający mozarellę o fakturze płatków.

Przygotowałem film z tej okolicy i zapraszam do znaleziska.

Polecam również obserwację hasztagu #szalonewalizki
SzaloneWalizki - Cześć, 
Podczas ostatniej podróży do Czarnogóry odwiedziliśmy Kolasi...

źródło: DSC04993

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
Autor
30.06.2025, 06:18:58 via Wykop
  • 3
Wywołuję osoby zainteresowane i obserwujące: @antekwpodrozy @TRAVELEK24_PL @bijotai
@OkiemMaleny @Pannoramix @BeforeWeGetOld @jakub-juszynski @Ordinary_Woman @kej-ti
@robimypodroze @Nowa-ja @ziolo22 @kam-szu @wolnymkrokiem @mawe @polegytravels
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
Autor
30.06.2025, 06:19:27 via Wykop
  • 1
Wywołuję osoby zainteresowane i obserwujące: @runcek @DutchVagina
@Dynamiczny_Programista @shadow_82 @weegee @agacik92 @bezimiennyjan @Qros22
@JokerBonifacy @ksylenn @Dewpoint @Minieri @geo_piotras @Szantos
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
23.06.2025, 19:15:18
  • 323
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McLukas
McLukas
23.06.2025, 20:27:58 via Android
  • 235
@Wincyjpracydoobra
Dolar i Euro podrożały - Złoty się osłabia
Dolar i Euro potaniały - Złoty się osłabia
  • Odpowiedz
apeee
apeee
23.06.2025, 20:31:47 via Wykop
  • 151
@Wincyjpracydoobra: Chrystus narodów.
Któryś za nas cierpiał rany
Inwestorze raz kolejny wyruchany
  • Odpowiedz
Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU
Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU
23.06.2025, 19:04:38
  • 650
To nie tylko przyjemność, ale i obowiązek
#katowice #humorobrazkowy
Szczesliwychlopiecz_GULAGU - To nie tylko przyjemność, ale i obowiązek 
#katowice #hu...

źródło: temp_file3473880390005379686

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
23.06.2025, 19:06:05 via Android
  • 47
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU xD
  • Odpowiedz
makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
23.06.2025, 19:14:07 via Wypiek
  • 15
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU Na północy walą alertami jak z pkaśki, a tylko kilka kropel spadło...
  • Odpowiedz
antekwpodrozy
antekwpodrozy
24.06.2025, 05:27:49
  • 128
Piotrków Trybunalski jest dawnym miastem wojewódzkim położonym w województwie łódzkim. Zazwyczaj tylko się obok niego przejeżdża, a rzadko odwiedza. Niedawno odwiedziłem je w ramach projektu “Miasta stojące murem”.

Zapraszam do znaleziska

Co zobaczyć w Piotrkowie Trybunalskim:
- Średniowieczne mury obronne, których przetrwało nieco ponad 100 metrów z około 1050 metrów.
antekwpodrozy - Piotrków Trybunalski jest dawnym miastem wojewódzkim położonym w woje...

źródło: 000b

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
antekwpodrozy
antekwpodrozy
Autor
24.06.2025, 05:28:25 via Wykop
  • 8
Jeśli chcesz, żebym wołał Cię w przyszłości to zaplusuj ten komentarz :)
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
24.06.2025, 09:07:21 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
10.06.2025, 21:47:31
  • 634
Artur Wichniarek w mocnych słowach o marazmie, kolesiostwie i nepotyzmie w polskiej kadrze oraz konieczności odstawienia Probierza z dala od niej

MIRROR WICHNIARKA: https://streamin.one/v/9d4596d8
SŁOWOTOKOWY WYWIAD BEDNARKA: https://streamin.one/v/d8e7c3a4

#mecz #meczgif #reprezentacja #probierzout
uncle_freddie - Artur Wichniarek w mocnych słowach o marazmie, kolesiostwie i nepotyz...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko23
mleko23
10.06.2025, 21:49:17 via Wykop
  • 354
@uncle_freddie: szacun za odwage, a nie mydlenie oczu jak Borek
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
10.06.2025, 21:51:04 via Wykop
  • 535

Komentarz usunięty przez moderatora

MG78
MG78
10.06.2025, 20:03:19
  • 1396
#mecz Cash nieźle, pewnie dlatego, że nie rozumie nic z tego co Probierz przekazywał drużynie xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
10.06.2025, 20:04:22 via Wykop
  • 487
@MG78: pewno jedyny który mówił po angielsku to Lewy i mati teraz gra na czuja xD
  • Odpowiedz
tazzy83
tazzy83
10.06.2025, 20:29:35 via Wykop
  • 8
@MG78: ale się Uśmiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rudeiczarne
rudeiczarne
11.06.2025, 07:04:46
  • 38
Witajcie Mireczki Mirabelki!

Dzisiaj zabieramy Was na Maltę i na tutejsze tradycyjne festy, których najwięcej odbywa się w lecie. To ciekawe wydarzenia, które, choć organizowane przez parafię, zbierają tu całą lokalną społeczność bez względu na wyznanie.

Tradycyjne Festy na Malcie + Kalendarium 2025

Zanim
rudeiczarne - Witajcie Mireczki Mirabelki!

Dzisiaj zabieramy Was na Maltę i na tutej...

źródło: Festy-na-Malcie-2025-28

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rudeiczarne
rudeiczarne
Autor
11.06.2025, 07:06:01 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rudeiczarne
rudeiczarne
Autor
11.06.2025, 07:06:23 via Wykop
  • 4
Wywołuję obserwujących i zainteresowanych:

@Nikczemny @zbyszek_cz @redial @senrix @tokatonton @Gewon @racer1714 @pawbeats @profumo @ziemakk @gabigabina @pocizg @sivis29 @powsinogaszszlaja @Poludnik20 @zielonamapa @bartolini222 @najwiekszawredota @Pynkman @taclothable @bengelb7 @bartekbru @mr_strsky @grzegorz-malkowski @TaktycznaZielonka @balkanyrudej @dirtyHorse @jakiezycietakiarab @LowSodium @humpf @karpaciarz @Raaziv @uniq @podrozebezosci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 41
  • Strona 1 z 41
  • >
  • Jestem wredna!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking