@GoodGuyChucky93: powiedzieli mi ze jestem zjeee bem bo przestalem #gra c w ich gierki fame legalny ? a ozdupka pierr dolniety #badboys tancerz zza #grobu #moon walk wataha wyje do ksiezyca czy to wardega 9 lat temu mial goraczke? psychoooooo l hahahah akceptuje normalni ludzie
@tomison: powiem ci tylko jedno tomison, ode mnie daleko bo na fame em dwudziestce trójce może dojść do tego, jak dostaniesz w------l od grzegorza to później możesz wyjść ze mną, a tego byś nie chciał, zaorałbym cię, wiesz
@pjf_: zaiebali mnie bo powiedzialem omikron przed oficjalbym komunikatem o pajjjdemi idiotow co robia gale a potem 40 stopni goraczki ale to tylko katar sorry wardega 9 lat za psychola mnie macie? Akceptuje