#slubodpierwszegowejrzenia Maciej i Ruda się rozstali w lipcu. Właśnie to powiedziała na Dzień Dobry TVN... wow... I nie bylo przeprowadzki zapowiadanej. Czyli 0/3 się skończyło pozytywnie. Jprdl xd
@wunderkapsznik: ja na wyrywki w pracy to oglądam to sezonami ci nie polecę. Tam zresztą nie ważne sezony, bo jest jedna para na odcinek i jest on od ślubu do decyzji o nich
@choochoomotherfucker No ma udawać, bo jest MLMiarzem zasranym przecież! W ogóle co za psychol, tak to mówi, że wszystko piękne, a w głowie pewnie ma same psychopatyczne myśli psychopaty.