Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23

andrzej-wrobel23

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 147
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 147
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 04.04.2026, 18:22:22
  • 0
#bystrzaktv Ciekawe czy Włodarz na przykład utrzymuje kontakty z przyjaciółmi że swojej szkoły czy też uczelni.Myslicie że rozmawia z nimi jak ich gdzieś spotka? #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
04.04.2026, 19:14:03 via Wykop
  • 8
@andrzej-wrobel23: uczelni xDDDDDDDDDDDDDDDDDD jak on nie wiem czy podstawówkę skończył
  • Odpowiedz
chesterjaba
chesterjaba
chesterjaba
04.04.2026, 19:23:58 via Wykop
  • 7
@poster900: kolega wróbel czyli adwokat gnuśnego, od dawna uskutecznia tendencyjne pytania i wpisy, mające na celu ocieplanie wizerunku "włodarza" - włodarza meneli chyba
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 04.04.2026, 13:03:07
  • 0
#bystrzaktv Proszę o przesłanie mi streama że strefą Kibica aby móc bez logowania obejrzeć to co tam mieliśmy. #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 03.04.2026, 16:12:26
  • 1
#bystrzaktv Skąd Włodarz może mieć leki psychotropowe jak one są dostępne tylko na receptę od lekarza. Przecież sam chyba nie poszedł aby je przepisać mu. Nierozumie tego. #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
03.04.2026, 17:02:37 via Wykop
  • 1
@andrzej-wrobel23: Matkę wysyła albo podbiera kaczorowi
  • Odpowiedz
olgierdano_peto_gaszano
olgierdano_peto_gaszano
03.04.2026, 19:16:48 via Wykop
  • 2
@andrzej-wrobel23: receptę w internetach kupisz, co za problem
  • Odpowiedz
Oska770
Oska770
Oska770
03.04.2026, 13:04:14
  • 0
#bystrzaktv #patostreamy piszcie sobie ,rozwijajcie swoje umiejętności tutaj.Zdrowo się odżywiajcie,dbajcie o zwierzęta,unikajcie używek.Pozdrawiam i żegnam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 03.04.2026, 15:25:07 via Wykop
  • 1
@prawiczkowe_halucynacje: Ale skąd ma leki jak one są dostępne tylko na receptę u lekarza? Nierozumie tego..
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 01.04.2026, 13:55:13
  • 6
#bystrzaktv Zastanawia mnie dloczego ten Włodarz tak ospale mówi..tak powolnie.. przecież nie wali alkoholu a wypowiada się tak powolnie jakby naprany był. Ciekawe co jest tego przyczyną. #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
01.04.2026, 14:26:37 via Wykop
  • 13
@andrzej-wrobel23: benzo podlane alkoholem
  • Odpowiedz
lament890
lament890
01.04.2026, 16:05:13 via Wykop
  • 11
@andrzej-wrobel23: ten przygłup codziennie jarał na pewno, może dalej jara, do tego inne d---i w nie wiadomo jakich odstępach czasu i ile bo tu już sie jawnie nie chwalił a nawet łgał że nic nie wali a nie raz oczy jak 5zł były kiedyś, popalone styki
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 30.03.2026, 13:34:28
  • 3
#bystrzaktv Włodarz nadal jest zdeterminowany do robienia streamów.To niezwykle cieszy prawda moi kochani?? #patostreamy
andrzej-wrobel23 - #bystrzaktv Włodarz nadal jest zdeterminowany do robienia streamów...

źródło: 1000000321

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trolololo2021
Trolololo2021
30.03.2026, 14:36:19 via Wykop
  • 3
Este komentatora na Wtorek i Szczegomianska Strefa kibica👍. Bardzo waży mecz⚽⚽⚽
  • Odpowiedz
agent733
agent733
29.03.2026, 15:50:29
  • 18
Wy też w wieku 30 paru lat szwendacie sie z kocem i materacem między chałupą matki a kurnikiem bez klamek?
#bystrzaktv #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 29.03.2026, 16:09:23 via Wykop
  • 2
@agent733: A co w tym dziwnego?Jak np kogoś nie stać na własne mieszkanie?To takie trudne do zrozumienia?
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 28.03.2026, 14:19:19
  • 1
#bystrzaktv Może jak miał więcej pieniędzy to wtedy Włodarz jeździł do najlepszych klubów niekoniecznie we Wrocławiu ale np w Poznaniu czy Gdańsku i tam poznawał młode kobiety które dupcył.Zgodzimy się? #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biboxon
Biboxon
Biboxon
28.03.2026, 14:21:38 via Wykop
  • 6
@andrzej-wrobel23: Tak jezdził ,byłem w tych klubach ze starym i go widziałem.
I jak już to nie kobiety tylko babki.Co ty nowostrzegomiański?
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 28.03.2026, 07:42:06
  • 1
#bystrzaktv Tajfun z Kaczorem potwierdzili jednoznacznie że Włodarz był w miejscu oddalonym około 500m od miejsca zamieszkania gdzie dupcył kobitę.To niezwykle miłe. #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733
28.03.2026, 07:52:01 via Wykop
  • 2
@andrzej-wrobel23: tak, była to felga bananowa, siostra esty, lat 68.
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
28.03.2026, 18:53:22 via Wykop
  • 0
@agent733: Wszystko się zgadza
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 22.03.2026, 17:51:52
  • 2
#bystrzaktv Ciekawe co ten Włodarz robi jak rano wstanie .Czy na placu chociażby cokolwiek majsterkuje czy siedzi jak truteń w obiekcie i zerka na portale .Tajemnicza postać z niego.. zgodzimy się? #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lament890
lament890
22.03.2026, 18:03:40 via Wykop
  • 17
@andrzej-wrobel23:

majsterkuje

xDDDD, widze kolega nowy, ten truteń rączką nie ruszył przy budowie kurnika, nawet nie mowa o fachu w ręku, diabełek a ostatnio ten siwy wiedźmin co jego pseudo zapominam przychodzi mu drewno rąbać, 2 lewe ręce do wszystkiego, tylko walić konia i rodzine upadlać
  • Odpowiedz
agent733
agent733
22.03.2026, 19:06:27 via Wykop
  • 10
@andrzej-wrobel23: tak, wstaję rano wali konia i idzie dalej spać
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 21.03.2026, 19:21:34
  • 3
#bystrzaktv Kiedyś Mazgaj robił całe zastole na strima..kupywol wódkę piwa i jedzynie a teroz każdy se musi sam kupować?Z czego wynika tego typu postawa Mazgaja prowadzącego strima? #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biboxon
Biboxon
Biboxon
21.03.2026, 19:22:31 via Wykop
  • 3
@andrzej-wrobel23: Pewnie ma dużo pieniędzy jak to opowiada.
  • Odpowiedz
dam115
dam115
21.03.2026, 19:26:16 via Android
  • 6
@andrzej-wrobel23: pełny stół w domku nie był tak często. W starym pokoju posiłki szykowała pani domu.
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 17.03.2026, 17:53:06
  • 2
#bystrzaktv Ciekawe czymu dzisiej Włodarz nie generuje streama.Czym jest zajęty co uniemożliwia mu zrobienie tego. #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
17.03.2026, 17:53:56 via Wykop
  • 5
@andrzej-wrobel23: lumpy mają inne plany :)
  • Odpowiedz
Biboxon
Biboxon
Biboxon
17.03.2026, 18:24:08 via Wykop
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 15.03.2026, 17:58:48
  • 1
#bystrzaktv Ciekawi mnie czy ten Włodarz cokolwiek dupcy a jeśli tak to kogo lub co dupcy? #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykop76
wykop76
15.03.2026, 20:07:25 via Wykop
  • 1
@andrzej-wrobel23: mówił,że dupcył był zakochany
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 14.03.2026, 19:01:10
  • 1
#bystrzaktv Tajfuna 2 lata Włodarz utrzymuje a ciekawe jak mu np nie chce pewnie codziennie dawać na gorzole to skąd ten bierze aby się napić.Tajemnicza sprawa moi mili.. #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
Autor
14.03.2026, 20:45:01 via Wykop
  • 1
@Jaurbanpl: Może to matka Tajfuna no nie?
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23 10.03.2026, 20:49:36
  • 3
#bystrzaktv Może Sylwek kiedy wypity jechol i mu uprawnienia zabrali jak odwoził np Este albo po gorzole jechol na CPN wypity i go cykneli.Pieron wiy. #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Andrzej Wrobel

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 05.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking