Mężczyźni, szanujmy się! Zrezygnujmy z używania słowa "facet".

Obserwuję z zaniepokojeniem trend intensyfikacji używania słowa "facet". Jest to termin pejoratywny i nie powinien być tolerowany. W języku polskim mamy piękne słowo, którym możemy się określać, brzmi ono "mężczyzna". Szanujmy się, Panowie, zanim zaczniemy tego wymagać od płci przeciwnej.
z- 21
- #
- #
- #
- #
- #
- #


![Konfederacja - jedna z ważniejszych zagadek polskiej polityki ad 2025 [OPINIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/5c2ecce1ac5d0e08c9c90ece9c86b9b2f2553cc790d74487c0ab48d04a746179,w220h142.jpg)
















