Dżem dobry jak tam ten Dawntrail w #ffxiv ? Skończyłem msq ze dwa lata temu w okolicach patcha 6.1 i sie zastanawiam czy warto wrócić ( ͡°͜ʖ͡°) Jakie tam teraz klimaty? Te endwalkerowe indyjskie słonie to tak średnio mi podeszły ʕ•ᴥ•ʔ Da się dalej solo grać? Dungeony mozna bylo lecieć z npcami chyba z tego co pamiętam. Druga sprawa jak
@7uras: jak ci się nie spodobały słonie to sci-fi peruwiański dziki zachód raczej też nie, zresztą główną postać z dawntraila społeczność ochrzciła mianem "wuk lmao", co chyba świadczy o tym jak c-----y to był dodatek xD odpływ graczy jest konkretny w tym dodatku i raczej się nie zapowiada na zmianę ale yoshi p coś tam gada o "nowej erze" ffxiv, jak nie modujesz i jak nie służy ci ta gra
wymyśliłam sobie że jak pójdę wreszcie do pracy w moim trzydziestoletnim życiu to pierwszą wypłatę w całości p----------e na jakiegoś s6 chara no i wyliczyłam sobie że w hsr nie ma po co bo zaraz będzie powercreep no i w edo star za bardzo nie mam nawet kogo żetonować, w wuwie to dam rade na spokojnie galbrene na s6 walnąć z dwoma sekwencjami więc nie ma po co, w ZZZ też żaden
@danni12: ciebie nie wyprowadzą z błędu żadne dowody nawet ptysiu, będziesz się wykłócał jakimiś intelektualnie nieszczerymi argumentami i odwracał kota ogonem, ty obok obiektywnej prawdy nigdy nawet nie stałeś xD
Psychiatra z Warszawy: "Nastolatki z zaburzeniami identyfikacji płciowej w Polsce są źle leczone. Skąd to wiem? Widziałam wskazania do pełnej tranzycji: leczenia hormonalnego i obustronnej mastektomii dla niepełnoletniej dziewczyny wystawione po jednej wizycie u seksuologa".
Obecnie jedyną formą leczenia jest tranzycja, która po zakończeniu pozwala na normalne życie w zgodzie z własnym ciałem - bo o to w tym chodzi.
mam wrażenie że 99% osób trans przechodzi tranzycje tylko po to żeby być trans a nie żeby czuć że przynależą do właściwej płci, mogłabym się rozpisywać godzinami na temat toksyczności, zazdrości i cyrków które się dzieją na transowych discordach/grupach na fb. raz nawet starano
Robert Winnicki zapowiada, że nie poprze wniosku o wotum nieufności dla rządu, bo... to oznaczałoby dogadanie się z Lewicą. Jak widać dalsze 3 lata z PiSem są lepsze niż odsunięcie ich od władzy. WSTYD! Dziękuję [$~1a9566a455d5643889021c137e99cc37~$] za informację :)
Bipolar wśród osób o prawicowych poglądach. Porównanie reakcji użytkowników na akcje policji m.in. w związku z aresztowaniem Pawła Tanajno kilka miesięcy temu oraz wczorajszym aresztowaniu niespełna 50 osób.
@Volki: tak, a ziemia jest płaska, widzicie homofobie tam gdzie jej nie ma, a tam gdzie jest udajecie że nie istnieje tylko i wyłącznie dlatego że nie jest wymierzona w waszych "prawdziwych" prawicowych polaków którzy podtrzymują waszą oblężoną twierdzę xD
@Volki: no tak, strefy wolne od LGBT i nazywanie ludzi nieheteronormatywnych zarazą nie urażają tak prawaków jak świecenie gołą dupą, to nie jest bagatelizowanie wtedy xD
Sypie się skład koncertu, którym nowy dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie postanowił uczcić stulecie Bitwy Warszawskiej. Luxtorpeda i Maleo Reggae Rockers rezygnują ze względu na obecność gwiazd węgierskiego rocka narodowego, zespołu Hungarica związanego z neonazistami na Węgrzech.
Dziennikarze RMF24 rozmawiali z samorządowcami i samorządowczyniami regionów, które ogłosiły się "wolne od LGBT". Część z nich chce teraz wycofać się ze stanowiska, aby nie stracić dotacji.
Andrzej #Duda: W polskiej konstytucji powinien znaleźć się zapis, że wykluczone jest przysposobienie dziecka lub adopcja przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym. W poniedziałek przedstawię propozycję zmiany konstytucji