@Kramarz: no to chyba coś nie jest tak jak piszą miały wlecieć jedna za drugą głębiej, a nie koło siebie - inna sprawa, że weź traf z 15 kilometrów - poczekamy - zobaczymy, ale całkiem możliwe, że g*wno im z tego wyszło
@nenene: Jeśli to prawda to ładna zbita z hamburgerów i ich failu i p*erdolenia bo wejścia to można było roz*ebać f16 a nie sprzętem za pare miliardów XD
@Drom: możemy się założyć, że ch*ja zrobili z tym bunkrem i poleciały jakieś okruchy z wierzchu. Jak jutro się okaże to prawdą to kasuje konto ziomeczku. Poczytaj trochę to się dowiesz, że o ile nie jebneli taktycznej to jest to niemożliwe https://www.youtube.com/watch?v=TriASB-F5UY
@callver34: Pytanie, alenapiszę, że nawet masz racje co do rusków i tylko tyle, ale właśnie pytanie: z kim do k*rwy nędzy on miał robić interesy jak to właśnie niestety zachód go zepchnął i chytry izraelek w objęcia rusków i nap*erdala w niego sankcjami od 40 lat. Patrząc ile oni mają ropy to dziś mógłby każdy na tym skorzystać, a sam kraj byłby na poziomie bogactwa emiratów pewnie, ale nie przecież
@xiv7: heh ale to nie jest fizyka kwantowa. Oprócz planów to mogą sobie wiedzieć nawet jakie kafelki ma Pan Turban w bazie na dole - co nie zmienia faktu, że jak jest +30 metrów w solidnej skale, a znasz gęstośc stali głowicy i mniej więcej wymiar rakiety, wagę i wiesz mniej więcej z jakiej wysokości jest zrzucana np.15 km to bardzo dużego pola manewru niewiadomych czynników nie ma i nawet
@xiv7: Aha sorry - w sumie zapomniałem, że jak dane są niepubliczne - to fizyka zaczyna działać inaczej XD Dobra dawaj numer i już powiadamiam ich szybciutko! XD
@xiv7: tych bomb GBU-54 to oni mają wszystkich 20 i jedna kosztuje 50 milionów, + do zrzucenia potrzeba B2, który kosztuje 2 miliardy za sztukę i prawdopodobnie jedna taka bombka waży koło 15 ton więc niewykrywalny i szybki b2 pewnie już taki nie jest z nią na pokładzie, plus weź traf precyzyjnie kilkurotnie w to samo miejsce - to musisz powtarzać ten sam manewr, ryzykowne + 0 albo minimalna szansa
#iran #izrael Tak tylko zapytam z ciekawości: czy ktoś zna tą izraelską technologię budowlaną apropos wiat autobusowych, bo bym sobie zbudował taki zajeb*sty wieżowiec na działeczce - a do wiat akurat mam dostęp prawie za free.
@xiv7: Z całym szacunkiem, ale weź sciągnij czapkę i rozpędź się i pie*dolnij z całej siły łbem o mur, a poźniej możesz z powrotem założyć czapę i przeczytać jeszcze raz już bez mącenia. Aha i nie wnioskuj tak szybko bo samo pytanie nie może być oparte o błędnym założeniu - to dopiero z odpowiedzi możesz zacząć wnioskować wariacie XD
@GerwantNiezRiwii: Jakoś te farmy trolli są mało skuteczne w realu. Może potraficie sprawić żeby naród wybrał kibola na prezydenta, ale słabo wygląda upadek iranu i wykrwanianie sie DRUGIEJ ARMI ŚWIATA na najbiedniejszym kraju w europie