Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko243
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Informacje

    Informacje
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

Acapulco420

Acapulco420

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2094
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 2066
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 37
  • Dodane (126)
  • Komentowane (146)
  • Plusowane (1794)
Lujdziarski
Lujdziarski
wczoraj, 07:12:50
  • 85
Ty gagarin #pokazkota #dziarskikacperek
Lujdziarski - Ty gagarin #pokazkota #dziarskikacperek

źródło: temp_file6617852018739826041

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
Autor
wczoraj, 07:13:16 via Android
  • 40
@Lujdziarski Kitku sprawdza wszystko z rana
Lujdziarski - @Lujdziarski Kitku sprawdza wszystko z rana

źródło: temp_file548063132322314018

Pobierz
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
wczoraj, 09:10:00 via Wykop
  • 17
@Lujdziarski: Bez głowy wygląda jak te ślimaki bezdomne kanibale pomrowy, sory.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale obydwa foto śmieszne ì pocieszne.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
przedwczoraj, 10:01:55
  • 876
Wczoraj dopełniłem formalności i w piątek odbieram od sprzedawcy nowy wóz. Moja flota poszerzy się o kolejnego golfa, a będzie to model golf V 1,6 MPI z gazem🙂
Długo zastanawiałem się czy nie kupić używanego golfa 6 TSI kombi na które chorowałem od premiery, ale ostatecznie wybór padł na sprawdzoną piątkę :)
Podziękowania dla Pana Mirosława z komisu pod Sosnowcem, który mirkuje tutaj z nami za mega profesjonalną i sprawną obsługę 🙂
Kolejnym celem jest
AnalnyNiszczyciel - Wczoraj dopełniłem formalności i w piątek odbieram od sprzedawcy ...

źródło: IMG_3803

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
przedwczoraj, 10:05:19 via Wykop
  • 842
Jaki przebieg?

@jalop: do negocjacji.
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
przedwczoraj, 10:29:59 via Wykop
  • 286
@AnalnyNiszczyciel: fiu fiu, golfik piątka. człowiek sukcesu
  • Odpowiedz
michalo866
michalo866
michalo866
przedwczoraj, 06:12:12
  • 437
o co chodzi z tym gadaniem, że "wojna zatrzymała koronawirusa"?

przecież to było wtedy tak, że życie już od paru miesięcy wróciło do normy i nie było już żadnych poważnych obostrzeń. I o koronawirusie już sporo mniej mówiło wcześniej.

#ukraina #koronawirus
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawul
Dawul
Dawul
przedwczoraj, 06:15:27 via Wykop
  • 519
@michalo866: ruska propaganda. Przeciez od 2021 r. nie bylo juz zadnych obostrzeń. Ludzie nawet nie musieli zaslaniac ust i nosa.

https://www.gov.pl/web/kultura/od-15-grudnia-obowiazuja-nowe-obostrzenia-antycovidowe

Tu prosze bardzo dowód, ze wszystko wrocilo do normy.
  • Odpowiedz
Flutter_M_Shydale
Flutter_M_Shydale
przedwczoraj, 06:26:37 via Wykop
  • 1115
@michalo866: @Dawul: Chyba sobie żartujecie, do samej wojny parlament starał się wprowadzić obowiązek szczepień i paszporty kowidowe, tylko teraz trudniej znaleźć artykuły z tamtego okresu.

https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Bubel-prawny-twarz-projektu-nie-potrafila-odczytac-uzasadnienia-Burza-w-Sejmie-przedmiotem-lex-konfident,229162,14.html
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
przedwczoraj, 05:28:04
  • 890
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file4025475717722324025

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoxX21
FoxX21
przedwczoraj, 05:40:49 via Android
  • 9
@anoysath jutro wypłata więc będzie młyn wodny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kinkykylie
kinkykylie
przedwczoraj, 06:13:35 via Wykop
  • 12
@anoysath: w tym tygodniu się przyda
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
23.02.2025, 09:39:25
  • 315
#nieruchomosci
#heheszki

Przypomnienie- wypenij ankietę, bo deweloper, jego rodziny i anetki z HR-u Atalu na pewno to zrobią
Czoso - #nieruchomosci
#heheszki

Przypomnienie- wypenij ankietę, bo deweloper, jego ...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
23.02.2025, 09:44:22 via Wykop
  • 69
@bdg-bro: raczej tajemnice brekbet mountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielka-Polska-Betonowa - @bdg-bro: raczej tajemnice brekbet mountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: z3175601AMP,-Tajemnica-Brokeback-Mountain---rez--Ang-Lee

Pobierz
  • Odpowiedz
El_mirabel
El_mirabel
El_mirabel
23.02.2025, 10:57:32 via Wykop
  • 40
@Wielka-Polska-Betonowa: *bruk-bet
  • Odpowiedz
julia-kuterska
julia-kuterska
23.02.2025, 09:50:41
  • 895
Co jak co ale Hołownia mi imponuje jako marszałek. Zawsze myślałam że to zwykły telewizyjny pajac. A tu proszę. Merytoryczne dyskusje, znajomość tego co się dzieje w polityce, ogląda, kultura i spokój. Dodatkowo j-----e deweloperuchow. Ma mój głos i mam nadzieję że jakimś cudem wejdzie do drugiej tury #polityka #nieruchomosci
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jefrjeitor
Jefrjeitor
Jefrjeitor
23.02.2025, 09:54:56 via Wykop
  • 403
@julia-kuterska: to fakt, całkiem inny poziom niż to, co obserwowaliśmy w Sejmie przez ostatnie lata.
  • Odpowiedz
aarahon
aarahon
23.02.2025, 09:58:21 via Wykop
  • 82
@spiewana-pilka-nozna: a ty przestałeś już kłamać czy dalej ci za to płacą? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
20.02.2025, 19:51:28
  • 98
O kotki, nawet się nie tlukli #pokazkota #dziarskikacperek
Lujdziarski - O kotki, nawet się nie tlukli #pokazkota #dziarskikacperek

źródło: temp_file1411167668699268939

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietruchoowy
Pietruchoowy
20.02.2025, 20:43:31 via Android
  • 20
@Lujdziarski kochajom się geje kocie 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Depresja1
Depresja1
21.02.2025, 00:29:04 via Android
  • 13
@Lujdziarski gejuchy tak jak właściciel (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
19.02.2025, 14:15:52
  • 997
#ukraina #rosja #wojna #heheszki #trump #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #heheszki #trump #bekazprawakow #bekazkonfederacji #b...

źródło: temp_file5593922583218322937

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kempes
Kempes
Autor
20.02.2025, 07:37:51 via Android
  • 3
@podbrodek Ależ wojna może się zakończyć nawet zaraz! Niech tylko wasz mocodawca Putin zabierze swoje wojska z Ukrainy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
20.02.2025, 08:35:55 via Android
  • 17
@podbrodek Fajnokremlaku, ale ta wojna w ogóle wybuchła dlatego, że twój mocodawca Putin najechał, niczym nie prowokowany, zbrojnie Ukrainę. Niech Putler wypi... ze swoimi wojskami z Ukrainy, a wojna się skończy bardzo szybko.
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
19.02.2025, 09:21:48
  • 820
#polityka #trump #ukraina
Bujak - #polityka #trump #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
19.02.2025, 09:23:34 via Android
  • 652
@Bujak harder to swallow pill: Sikorski też miał rację. Od murzynskosci, do wezwań Niemiec, aby przejęły przywództwo w Europie jeszcze za czasow Merkel.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
19.02.2025, 09:25:13 via Android
  • 289
@Bujak Dawaj Kaczyniak jakąś konferencję i tłumacz się przed narodem xd
  • Odpowiedz
Dalamar
Dalamar
18.02.2025, 21:21:03
  • 142
#f1 .
Dalamar - #f1 .

źródło: 9kodm0

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raa_V
Raa_V
18.02.2025, 21:21:52 via Wykop
  • 4
@Dalamar: dawaj na pobudzenie.
  • Odpowiedz
arwok
arwok
arwok
18.02.2025, 21:37:48
  • 4
#f1 wygląda obłędnie jak nigdy, nic nie wygra jak zawsze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goemoe
goemoe
18.02.2025, 21:31:13
  • 87
#f1 RB
goemoe - #f1 RB

źródło: rb

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zzzmateuszzz
zzzmateuszzz
18.02.2025, 21:22:51
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dig_33
Dig_33
18.02.2025, 21:15:59
  • 14
Brad Pitt po obejrzeniu trailera #f1
Dig_33 - Brad Pitt po obejrzeniu trailera #f1

źródło: brad

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Acapulco420
Acapulco420 18.02.2025, 21:16:20 via Android
  • 1
@Dig_33 śmiechem
  • Odpowiedz
Horvath
Horvath
18.02.2025, 21:08:27
  • 21
#f1 .
Horvath - #f1 .

źródło: 1000005992

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Infex
Infex
18.02.2025, 21:08:43 via Wykop
  • 0
@Horvath: xD
  • Odpowiedz
Dalamar
Dalamar
18.02.2025, 21:08:42
  • 82
#f1 .
Dalamar - #f1 .

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Horvath
Horvath
18.02.2025, 21:04:08
  • 15
#f1 Stroll to prędzej Johnny English xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnkashtan
johnkashtan
18.02.2025, 20:53:10
  • 54
spaniały didżej
#f1
johnkashtan - spaniały didżej
#f1

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KarolWojcicki
KarolWojcicki
18.02.2025, 13:16:08
  • 2073
Cześć, Wykopowicze!

Nazywam się Karol Wójcicki - jestem popularyzatorem astronomii, pasjonatem nocnego nieba i autorem popularnonaukowego fanpage'a „Z głową w gwiazdach”.

Spędzam noce pod gwiazdami, ścigam zorze polarne, dokumentuję zaćmienia słońca na drugim końcu świata, a w międzyczasie opowiadam Wam o niesamowitych zjawiskach, które każdej nocy dzieją się nad naszymi głowami. Od lat staram się zarażać ludzi miłością do Kosmosu, organizując pokazy nieba, wykłady i wyprawy w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu
KarolWojcicki - Cześć, Wykopowicze! 

Nazywam się Karol Wójcicki - jestem popularyzat...

źródło: 471441202_1135114924633343_1705081517494453766_n

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

telemach20
telemach20
18.02.2025, 13:18:27 via Wykop
  • 335
@KarolWojcicki: co ty robiłeś przez 9 lat na tym śmiesznym portalu, że masz tylko jeden wpis ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KarolWojcicki
KarolWojcicki
Autor
18.02.2025, 13:36:07 via Wykop
  • 1148
@telemach20:
KarolWojcicki - @telemach20:

źródło: 588ff54d-d90c-476e-823e-6bf476770f0b_text

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 90
  • Strona 1 z 90
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.11.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2025

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl