#koty #pokazkota witam czy ma ktoś jakas polecajke apropo szczoty do kota która wyczesze porządnie sierściuchy. Oto te dwa gagatki(zwłaszcza rudy) nabrały na zimę puszyste futerko(。◕‿‿◕。) no ale zaczynają je porządnie gubić.
#marihuana #narkotykizawszespoko #wykopjointclub Cześć. Od pewnego czasu jak jaram doznaję lekkiego bad tripa . Nie jest to taki całkowity bad trip tylko lekki lęk. Może z raz od pewnego czasu miałem fajną fazę. Co można na to poradzić ?
@Perecixo przestać palic Wiem po sobie i swoich przeżyciach jak i znajomych że jeśli zaczyna być nie przyjemnie to przestań Będzie tylko gorzej i dojdziesz do momentu w którym każde palenie będzie przynosiło negatywne skutki Nawet jesli będziesz w tą brnąć i wychodu jesz w sobie psa pawlowa to będzie tak że robiąc roczna przerwę będziesz czuł ten niepokój z dnia dzisiejszego
Jeśli nadal chcesz palić to moja szczera rekomendacja która dla
Jest trochę płytsza Dla mnie ta płytkosc bardziej dziala że nie zanudzam się w uczuciu niepokoju Dla może bardziej czerpiacych radość z thc jest po prostu zmniejszeniem mocy
Mysle ze cbd zmniejsza ebe to uczucie uderzenia dla mnie działa w punkt i wyłącza te rzeczy które mnie irytują np ogrmony overthinking albo często wspomnienia o dawnym życiu albo że odpowiadam komuś na pytanie z automatu a nie zastanawiam się czy odp jest
#sejm #polityka Przekaż ustalony, Filiks super najlepsza, każda krytyka jej ma być niszczona. Spoko dobrze wiedzieć. Coś jeszcze? A #!$%@?ć PiS i ruskie ounce z konfy tak jakbyście myśleli że wspieram tych bydlaków niszczących kraj.
@JanTadeusz mhm Jak dla mnie jak na warunki które są w komisji gdzie dość łatwo można odpowiadać niczym morawiecki na temat ceny chleba pani filiks atakuje mocno niczym pitbull i powoduje to że pojawiają się luki w obronie Wiec wiesz jako osoby która chiluje bombę na kanapie i ogląda sobie komisję to tak filiks jest spoko. Trochę głośna ale #!$%@?
Ale z wypoku zrobilo sie lewackie lewackie szambo. Zaczytując sie w gorące przez chwile myslalem ze jestem na jakims lewackim tagu, a okazalo sie ze to nie nawet ogolny tag "polityka", tylko stron głowna mokrobloa xDD
Jednostronna bezmozgosc jakbym czytal jakies komentarze na wyborczej. Mowie bezmozgosc, bo kazdy sie tylko masturbuje przed tym co powiedzial tusk albo przed psycholem Guertychem (hop hop) przekładając to ponad obietnice Tuska, ktore faktycznie maja znaczenie w
@essos Biedny OP Wierny, jeszcze nie wie że naiwny
Aktualna władza to jest taki skok jakości w porównaniu do poprzedniej że nie rozumiem jak można się nie cieszyć. Oczywiacie że program nie jest idealny ale rozpieszczony naród po tych kłamczuszkach i manipulantach od PiS nie można aktualnie inaczej prowadzić Jeśli myślisz że ktoś Pan Donald czy Pan Szymek poświęci poparcie w imię ekhem WOLNEJ GOSPODARKI WOLNA EKONOMIA DAJCIE UCZCICWYM LUDZIOOM ZARABIAĆ PIENIĄDZE
#sejm jednak Pan Hołownia to fachowiec jest (。◕‿‿◕。) Jestem pod wrażeniem jak bardzo nowy marszałek jest świeży i uświadamia nas że tylko interesując się polityka zwiększymy nasza kulturę demokracji co utrudni takim pomiotom jak pis robić sobie jaja z państwa. Stabilizator kamery jakiś lepszy montaż i uważam że seria z sejmu może być ładna i przyjemna i edukować nas i zwiększać poczucie że to miejsce
Będe grał w wiedzmina 3 i są do niego dwa dlc których nie mam serce z kamienia i krew i wino, musze je kupić odrazu czy moge dopiero po skończeniu gry, chodzi mi oto czy te dlc ingerują w główną fabułe #wiedzmin3
Moja ocena "debaty". Dodam, ze jestem wyborca tzw demokartycznej opozycji. Debata śmieszna, pytania z teza dłuższe niż odpowiedzi.
Dobry Bosak spokojny, rzeczowy, przygotowany. Taktyka antyukraińska słuszna - z racji ostatniego oziębienia stosunkow. Jako jedyni chyba wiedzieli do kogo mowia. Czyli z grubsza do wyborcow PiS. Mysle ze moga im zabrac sporo punktow.
Kolejny wygrany to Hołownia. Widac i slychac bylo doswiadczenie z telewizji. Dobre wywazenie miedzy jechaniem na PiS i merytoryka. Jedynie
@kalafi0r jak dla mnie wstawka o in vitro była miłym zakończeniem Bo jednak ta technika i jej pozytywy nie powinne być przycmiewane przez katolickie wymysły Wiec dla mnie Hołownia puścił oczko że jednak logika i pragmatyka > religia Niby nie dużo a wypowiedź pamiętam i ja i Ty A kto jest przeciw to i tak by nic nie dalo
@pywc to nie śmieszny żart że przewodniczący partii z siłą do stworzenia większościowego rządu jako argument w dyskusji używa najzwyklejszego,, nie pyskuj " XD gowniazu cicho ja jestem dr magister mam dwa fakultety sio do pokoju Pozdrawiam Polaków którzy głosują na swojego idola który poza maska niskich i prostych podatków ma niskolotny i prostolinijny umysł Konfederacja i meta analizy z uniwersytetu chłopskiego rozumu
Z dnia na dzień czuje się coraz bardziej przybity. Naprawdę chciałbym cieszyć się życiem, czerpać satysfakcję z czegokolwiek, ale nie potrafię, mimo szczerych chęci. Czuje potężną niemoc przed zrobieniem czegokolwiek, bardzo mocno przeszkadza mi w tym lęk. Wszystko mnie przeraża, nie dość, że najprawdopodobniej mam fobię społeczną, to pewnie jeszcze jakiś zespół lęku uogólnionego. Wstanie z łóżka to dla mnie duże wyzwanie, podobnie jak pójście spać. Nie wiem jak się z tego
#gry #ps5 #wiedzmin #3wiedzmin3najlepszy
źródło: temp_file8164196725168180779
PobierzOsobiście mam 350 h nabite i nie żałuję ani jednej godziny