Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko407
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

Acapulco420
Acapulco420

Acapulco420

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 582
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 577
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 22
  • Dodane (15)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (528)
Lohengrin
Lohengrin
Lohengrin
06.02.2024, 15:47:32
  • 479
Dziś będzie grane po raz pierwszy. Herbatka jest, jutro wolne, czas na przygodę (ʘ‿ʘ)
#gry #ps5 #wiedzmin #3wiedzmin3najlepszy
Lohengrin - Dziś będzie grane po raz pierwszy. Herbatka jest, jutro wolne, czas na pr...

źródło: temp_file8164196725168180779

Pobierz
  • Fevx
  • bArrek
  • WpiszSwojLogin
  • Dwudziestydrugi
  • arfordifrikej
  • +474 innych
  • 74
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 06.02.2024, 21:49:53 via Android
  • 1
@Lohengrin Boże jak ja Ci zazdroszczę
Osobiście mam 350 h nabite i nie żałuję ani jednej godziny
  • Lohengrin
azucar
azucar
azucar
02.02.2024, 19:47:25
  • 11
#kanalzero #polityka
azucar - #kanalzero #polityka

źródło: mm

Pobierz
  • Farrahan
  • Acapulco420
  • Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi
  • KakaowyKruk
  • mozgen
  • +6 innych
  • 2
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 02.02.2024, 19:48:22 via Android
  • 0
@azucar xD
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 28.01.2024, 09:33:39
  • 89
#koty #pokazkota witam czy ma ktoś jakas polecajke apropo szczoty do kota która wyczesze porządnie sierściuchy.
Oto te dwa gagatki(zwłaszcza rudy) nabrały na zimę puszyste futerko(。◕‿‿◕。) no ale zaczynają je porządnie gubić.
Acapulco420 - #koty #pokazkota witam czy ma ktoś jakas polecajke apropo szczoty do ko...

źródło: temp_file1214602133820491330

Pobierz
  • Soko89
  • Hrjk
  • elkoziko
  • groman43
  • KapitanWarzywo
  • +84 innych
  • 17
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 28.01.2024, 09:42:36 via Android
  • 2
Oho o takie polecajce mysle, o coś takiego mi chodziło(✌ ゚ ∀ ゚)☞
Zamawiam i dziekuję.
Acapulco420 - Oho o takie polecajce mysle, o coś takiego mi chodziło(✌ ゚ ∀ ゚)☞
Zamawi...

źródło: temp_file2227206025967872423

Pobierz
  • kaatia
  • Decebal
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 28.01.2024, 15:00:13 via Android
  • 2
@ataeB nic nie umknie na rewirze
  • ataeB
  • OverLie
PolishPsycho
PolishPsycho
PolishPsycho
25.01.2024, 10:26:09
  • 0
A może by się tak zapisać na jakieś zajęcia sportowe hmm. Tylko na jakie.
Siłownia, sztuki walki, taniec odpadają

#przegryw
  • 11
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 25.01.2024, 10:26:22 via Android
  • 1
@PolishPsycho czemu odpada
  • PolishPsycho
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 25.01.2024, 10:34:45 via Android
  • 0
Wspinaczka jest spoko
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
25.01.2024, 09:43:25
  • 1
reeee dawać socjal
#sejm
  • pro666full
  • 1
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 25.01.2024, 09:44:03 via Android
  • 7
@niedorzecznybubr #!$%@?
  • Miras123443
  • pogop
  • Zoreille
  • mlody18
  • pijmleko
  • +2 innych
Perecixo
Perecixo
Perecixo
24.01.2024, 16:55:51
  • 0
#marihuana #narkotykizawszespoko #wykopjointclub Cześć. Od pewnego czasu jak jaram doznaję lekkiego bad tripa . Nie jest to taki całkowity bad trip tylko lekki lęk. Może z raz od pewnego czasu miałem fajną fazę. Co można na to poradzić ?
  • 13
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 24.01.2024, 17:01:16 via Android
  • 3
@Perecixo przestać palic
Wiem po sobie i swoich przeżyciach jak i znajomych że jeśli zaczyna być nie przyjemnie to przestań
Będzie tylko gorzej i dojdziesz do momentu w którym każde palenie będzie przynosiło negatywne skutki
Nawet jesli będziesz w tą brnąć i wychodu jesz w sobie psa pawlowa to będzie tak że robiąc roczna przerwę będziesz czuł ten niepokój z dnia dzisiejszego

Jeśli nadal chcesz palić to moja szczera rekomendacja która dla
  • LM317K
  • Aqvis
  • bucketpuncher
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 24.01.2024, 17:24:21 via Android
  • 0
Jest trochę płytsza
Dla mnie ta płytkosc bardziej dziala że nie zanudzam się w uczuciu niepokoju
Dla może bardziej czerpiacych radość z thc jest po prostu zmniejszeniem mocy

Mysle ze cbd zmniejsza ebe to uczucie uderzenia dla mnie działa w punkt i wyłącza te rzeczy które mnie irytują np ogrmony overthinking albo często wspomnienia o dawnym życiu albo że odpowiadam komuś na pytanie z automatu a nie zastanawiam się czy odp jest
JanTadeusz
JanTadeusz
JanTadeusz
24.01.2024, 16:08:39
  • 0
#sejm #polityka
Przekaż ustalony, Filiks super najlepsza, każda krytyka jej ma być niszczona. Spoko dobrze wiedzieć. Coś jeszcze? A #!$%@?ć PiS i ruskie ounce z konfy tak jakbyście myśleli że wspieram tych bydlaków niszczących kraj.
  • 6
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 24.01.2024, 16:10:54 via Android
  • 1
@JanTadeusz mhm
Jak dla mnie jak na warunki które są w komisji gdzie dość łatwo można odpowiadać niczym morawiecki na temat ceny chleba pani filiks atakuje mocno niczym pitbull i powoduje to że pojawiają się luki w obronie
Wiec wiesz jako osoby która chiluje bombę na kanapie i ogląda sobie komisję to tak filiks jest spoko. Trochę głośna ale #!$%@?
  • LukaszN
essos
essos
essos
18.01.2024, 01:00:03
  • 37
Ale z wypoku zrobilo sie lewackie lewackie szambo. Zaczytując sie w gorące przez chwile myslalem ze jestem na jakims lewackim tagu, a okazalo sie ze to nie nawet ogolny tag "polityka", tylko stron głowna mokrobloa xDD

Jednostronna bezmozgosc jakbym czytal jakies komentarze na wyborczej. Mowie bezmozgosc, bo kazdy sie tylko masturbuje przed tym co powiedzial tusk albo przed psycholem Guertychem (hop hop) przekładając to ponad obietnice Tuska, ktore faktycznie maja znaczenie w
  • czeki21
  • Wilczynski
  • maciusuper
  • 1nfinity
  • Martinjz
  • +32 innych
  • 23
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 18.01.2024, 06:11:23 via Android
  • 6
@essos
Biedny OP
Wierny, jeszcze nie wie że naiwny

Aktualna władza to jest taki skok jakości w porównaniu do poprzedniej że nie rozumiem jak można się nie cieszyć.
Oczywiacie że program nie jest idealny ale rozpieszczony naród po tych kłamczuszkach i manipulantach od PiS nie można aktualnie inaczej prowadzić
Jeśli myślisz że ktoś Pan Donald czy Pan Szymek poświęci poparcie w imię ekhem WOLNEJ GOSPODARKI
WOLNA EKONOMIA
DAJCIE UCZCICWYM LUDZIOOM ZARABIAĆ PIENIĄDZE
  • Promozet1
  • parapet235
  • scriptkitty
  • Castellan_Creed
  • Scarab
  • +1 innych
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 02.12.2023, 11:43:21
  • 491
#sejm jednak Pan Hołownia to fachowiec jest
(。◕‿‿◕。)
Jestem pod wrażeniem jak bardzo nowy marszałek jest świeży i uświadamia nas że tylko interesując się polityka zwiększymy nasza kulturę demokracji co utrudni takim pomiotom jak pis robić sobie jaja z państwa.
Stabilizator kamery jakiś lepszy montaż i uważam że seria z sejmu może być ładna i przyjemna i edukować nas i zwiększać poczucie że to miejsce
  • droperix10
  • rogaty_skurczybyk
  • kotlet_schabowy_panierowany
  • SamozwanczyTurysta
  • Makita9
  • +486 innych
  • 24
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 02.12.2023, 19:22:15 via Android
  • 0
@ciasny tak a bo co
wojstenik
wojstenik
wojstenik
05.11.2023, 18:46:42
  • 0
Będe grał w wiedzmina 3 i są do niego dwa dlc których nie mam serce z kamienia i krew i wino, musze je kupić odrazu czy moge dopiero po skończeniu gry, chodzi mi oto czy te dlc ingerują w główną fabułe #wiedzmin3
  • 4
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 05.11.2023, 18:48:22 via Android
  • 1
@wojstenik możesz spokojnie przejść fabule bez dodatków
Później dokupić i kontynuować przygodę Geraltem

Pierwszy raz w wiedźmina 3?
Pozazdroscic
  • feber
kalafi0r
kalafi0r
kalafi0r
09.10.2023, 18:45:18
  • 276
Moja ocena "debaty". Dodam, ze jestem wyborca tzw demokartycznej opozycji.
Debata śmieszna, pytania z teza dłuższe niż odpowiedzi.

Dobry Bosak spokojny, rzeczowy, przygotowany. Taktyka antyukraińska słuszna - z racji ostatniego oziębienia stosunkow. Jako jedyni chyba wiedzieli do kogo mowia. Czyli z grubsza do wyborcow PiS. Mysle ze moga im zabrac sporo punktow.

Kolejny wygrany to Hołownia. Widac i slychac bylo doswiadczenie z telewizji. Dobre wywazenie miedzy jechaniem na PiS i merytoryka. Jedynie
  • thority
  • danio_96
  • kwirynal
  • pamareum
  • mbwykop
  • +271 innych
  • 16
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 09.10.2023, 21:19:12 via Android
  • 2
@kalafi0r jak dla mnie wstawka o in vitro była miłym zakończeniem
Bo jednak ta technika i jej pozytywy nie powinne być przycmiewane przez katolickie wymysły
Wiec dla mnie Hołownia puścił oczko że jednak logika i pragmatyka > religia
Niby nie dużo a wypowiedź pamiętam i ja i Ty
A kto jest przeciw to i tak by nic nie dalo
  • HansLanda88
  • InivaridU
pywc
pywc
pywc
01.08.2023, 02:29:03
  • 1009
#polityka
pywc - #polityka

źródło: IMG_0042

Pobierz
  • Bekovsky
  • ekscytacje
  • srogi_grzyb
  • morgiel
  • SkorpionX
  • +1004 innych
  • 14
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 01.08.2023, 07:20:55 via Android
  • 27
@pywc to nie śmieszny żart że przewodniczący partii z siłą do stworzenia większościowego rządu jako argument w dyskusji używa najzwyklejszego,, nie pyskuj " XD gowniazu cicho ja jestem dr magister mam dwa fakultety sio do pokoju
Pozdrawiam Polaków którzy głosują na swojego idola który poza maska niskich i prostych podatków ma niskolotny i prostolinijny umysł
Konfederacja i meta analizy z uniwersytetu chłopskiego rozumu
  • konto usunięte
  • BeDoEl
  • bialegomisa
  • GrammarNazi
  • sandal
  • +22 innych
rales
rales
rales
08.06.2023, 05:52:11
  • 26
Gdybyście musieli dodać jeden obowiązkowy przedmiot w szkole (bez usuwania żadnego) powiedzmy w klasach 7-8 sp i całym liceum, to jaki?

rales - Gdybyście musieli dodać jeden obowiązkowy przedmiot w szkole (bez usuwania ża...

źródło: 0_0_1996_1280_resize_a6d5280ff05590a928d9cd461deb6fbd952e1575

Pobierz
  • shitty_support
  • SzycheU
  • MerytorycznieNiepoprawny
  • aamk
  • yourgrandma
  • +21 innych
  • 198
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 08.06.2023, 09:52:41 via Android
  • 1
@rales
Zamiast jednej godziny wf wrzuciłbym teorie czyli dietetykę pracę mięśni itp
  • konto usunięte
future_taylor
future_taylor
future_taylor
13.05.2023, 20:16:41
  • 6
Tylko dla mnie finlandia to totalne guwno? Typ śpiewa cza cze z europalet. #eurowizja
  • matkawielebna
  • KijwSzprychy
  • ziom2123
  • sinusik
  • Erimar
  • +1 innych
  • 2
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 13.05.2023, 20:17:01 via Android
  • 3
@future_taylor tak
  • grobowadama
  • MustaVeri
  • Custoss
eisil
eisil
eisil
13.04.2023, 12:30:54
  • 59
Z dnia na dzień czuje się coraz bardziej przybity. Naprawdę chciałbym cieszyć się życiem, czerpać satysfakcję z czegokolwiek, ale nie potrafię, mimo szczerych chęci. Czuje potężną niemoc przed zrobieniem czegokolwiek, bardzo mocno przeszkadza mi w tym lęk. Wszystko mnie przeraża, nie dość, że najprawdopodobniej mam fobię społeczną, to pewnie jeszcze jakiś zespół lęku uogólnionego. Wstanie z łóżka to dla mnie duże wyzwanie, podobnie jak pójście spać. Nie wiem jak się z tego
eisil - Z dnia na dzień czuje się coraz bardziej przybity. Naprawdę chciałbym cieszyć...

źródło: 0323a5254726864d91ba6735f013

Pobierz
  • Mlody_jeczmien
  • meczennik_
  • jutronaobiadznowuryz
  • akaisterne
  • Durisil
  • +54 innych
  • 27
Acapulco420
Acapulco420
Acapulco420 13.04.2023, 16:27:52 via Android
  • 1
@eisil może banał i słyszałeś to 100 razy
Ale jakiś wysiłek fizyczny i odkrycie własnego progresu w czasie pozwala trochę poprawić swoje samopoczucie

Możesz sprawić w badaniach sobie hormony i nwm witaminę d3 czy masz git

Możesz też policzyć kalorie na jakimś fitatu i zobaczyć jak jesz bo może jesz smutny jakieś gowno i Twoje ciało nie ma na nic siły

Albo jak masz PS to spróbuj zrobić jakąś grę od From
  • eisil
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.11.2023

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2024

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl