#mecz TO JEST K---A SALAMON
#jak zobaczyłem że dovMemphisa zagrane to mi ulżyło
źródło: temp_file1905716317667371437
Pobierz#mecz
Jedziemy z kazirodami!
Jedziemy z kazirodami!
źródło: temp_file3191081608526599211
Pobierz
Acapulco420 via Android
- 1
@Anjay dziena
źródło: temp_file5985201978021955725
Pobierz
Acapulco420 via Android
- 0
@Johnny007pl woda z cytrynką
źródło: temp_file3168554876031632429
Pobierz#mecz
Chorwacja dzis nie strzeli golq
Chorwacja dzis nie strzeli golq
- 616
#mecz
Oglądam mecz na niemieckiej stacji i mam bekę w sumie jak ważnym aspektem odbioru jest komentator
Tutaj komentator sobie chiluje b---ę jak się coś dzieje to mówi jak podają sobie w środku to siedzi cicho i ogląda
Zdarza się że przez minute nie padnie ani jedno słowo jak są nudy w środku pola
Oglądam mecz na niemieckiej stacji i mam bekę w sumie jak ważnym aspektem odbioru jest komentator
Tutaj komentator sobie chiluje b---ę jak się coś dzieje to mówi jak podają sobie w środku to siedzi cicho i ogląda
Zdarza się że przez minute nie padnie ani jedno słowo jak są nudy w środku pola
@Acapulco420 Niemiecki komentarz jest bardziej uproszczony, lakoniczny, jest okrojony
@Acapulco420: Ja żałuję, że u nas nie jest do tego bliżej. U nas im się jadaczki nie zamykają.
Jak posłuchasz jakiegoś angielskiego komentarza to też jest normalnie czasem cisza. U nas cisza się praktycznie nie zdarza.
Jak posłuchasz jakiegoś angielskiego komentarza to też jest normalnie czasem cisza. U nas cisza się praktycznie nie zdarza.
#mecz
Ale piękna b---a
Ale piękna b---a
#f1 jaka jest szansa że verstapen na świeżych oponach ich jeszcze objedzie?
@Acapulco420: -21,37%
@Acapulco420 taka sama jak na powrut K------y do f1
#gotujzwykopem
Ojciec mi przyniósł dzisiaj kofte
Myślicie ze jeszcze dobra?
Jak oceniacie?
#heheszki #pdk
Ojciec mi przyniósł dzisiaj kofte
Myślicie ze jeszcze dobra?
Jak oceniacie?
#heheszki #pdk
źródło: temp_file7711990781400071147
Pobierz@Acapulco420: wygląda jak g---o
a smakuje jeszcze lepiej
a smakuje jeszcze lepiej
@Acapulco420: z łazienki ją przyniósł?
źródło: temp_file6823980019290764598
Pobierz@Acapulco420: Też takie robie codziennie rano
Acapulco420 via Android
- 3
@Eliade która koftą dziś jesteś
#eurowizja
Usiądź mi na mordzie
Usiądź mi na mordzie
- 14
#pokazkota
Ty mordo pa to
Ty mordo pa to
źródło: temp_file721131007698241180
Pobierz- 45
#pokazkota
Czy piątkowy Walter dostanie plusika?
Czy piątkowy Walter dostanie plusika?
źródło: temp_file1561238106320251977
Pobierz@Acapulco420 gdybym mial multikonto to nawet dwa
Acapulco420 via Android
- 15
@groman43
Ten kocur o którego nie masz się martwić
Ten kocur o którego nie masz się martwić
źródło: temp_file1077427832429845718
Pobierz#rower
Witam jestem po mojej pierwszej w życiu wymianie dętki w rowerze.
Troche się nameczylem i udało się, wszystko działa. No niestety nie do końca bo po napompowaniu pojawił się jakiś bąbel po bocznej strony opony.
Z tego co widziałem to w środku w tamtym miejscu opona jakby się lekko,, rozwarstwila?? " nwm ale jest inna niż wszędzie indziej
I mam pytanko czy mogę z tym jeździć,
Witam jestem po mojej pierwszej w życiu wymianie dętki w rowerze.
Troche się nameczylem i udało się, wszystko działa. No niestety nie do końca bo po napompowaniu pojawił się jakiś bąbel po bocznej strony opony.
Z tego co widziałem to w środku w tamtym miejscu opona jakby się lekko,, rozwarstwila?? " nwm ale jest inna niż wszędzie indziej
I mam pytanko czy mogę z tym jeździć,
źródło: temp_file7777909588581042565
Pobierz
Acapulco420 via Android
- 1
źródło: temp_file7948779407115797899
Pobierz@Acapulco420: Ty nie masz czasami pękniętej obręczy koło nypla (pierwsze zdjęcie z komentarzy)?
#narkotykizawszespoko #m-------a
Czy ma ktoś doświadczenie z sadzeniem drzewek na balkonie?
Mieszkam w De i mam ładny południowy balkon na 1 piętrze więc myślę by nie długo spróbować z jakimś automatem
Czy ma ktoś doświadczenie z sadzeniem drzewek na balkonie?
Mieszkam w De i mam ładny południowy balkon na 1 piętrze więc myślę by nie długo spróbować z jakimś automatem
Acapulco420 via Android
- 1
@Lujdziarski no klubu chyba będą otwarte o lipca a narazie można sądzić od 1 kwietnia
Pozatym nie pale tak duzo chce jedno c-d jedno thc drzewko i około 200g powinno mi na rok starczyć. Więc z tymi klubami to narazie zobaczę jak się rozwinie nwm nie znam się.
Widziałem z rqs jakas odmianę f1 była do 1 metra więc chyba się skusze. I poszukam cytrusów
Pozatym nie pale tak duzo chce jedno c-d jedno thc drzewko i około 200g powinno mi na rok starczyć. Więc z tymi klubami to narazie zobaczę jak się rozwinie nwm nie znam się.
Widziałem z rqs jakas odmianę f1 była do 1 metra więc chyba się skusze. I poszukam cytrusów
Acapulco420 via Android
- 0
@Lujdziarski dzięki dzięki
Sam nie mogę się już doczekać mojej drogi i przygód (。◕‿‿◕。)
Miłego wieczorku i udanych przyszłych plonów
Sam nie mogę się już doczekać mojej drogi i przygód (。◕‿‿◕。)
Miłego wieczorku i udanych przyszłych plonów
- 1992
źródło: temp_file343512308599389431
Pobierz@Acapulco420: Dobrze, że mnie to nie dotyczy
@Acapulco420: Dobrze, że mnie to nie dotyczy
#superbowl
Wowowowowow
Wowowowowow
źródło: temp_file3622047826704686748
PobierzOsiągnięcia
Rocznica
od 11.11.2023Rocznica Gadżeciarz
od 11.11.2021Gadżeciarz Mikroblogger
od 06.07.2024Mikroblogger










Brawo Polska
Takiego uczucia nie czułem dawno
Holandia