Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

472

Najlepsza niskobudżetowa reklama!

Niepowtarzalny klimat.

Familiar
Familiar
z
youtube.com
dodany: 15.09.2011, 08:22:16
  • #
    rozrywka
  • #
    humor
  • #
    reklama
  • #
    martwe
  • #
    zwierze
  • #
    niskobudzetowa
  • 65
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Też ciekawe ;)
zourv
z youtube.com
  • 9
This shark was alive
retardo
z i.imgur.com
  • 7

Komentarze (65)

najlepsze

RonJeremy
RonJeremy
15.09.2011, 09:18:26
  • 48
Niepokojąca jest trupia czaszka na czapce tego kolesia. Nieprzyjemne skojarzenie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Familiar
Familiar
Autor
15.09.2011, 09:20:42
  • 53
@RonJeremy: Plus za spostrzegawczość. SS jak nic.
glos_ze_zlewu
glos_ze_zlewu
15.09.2011, 09:41:41
  • 37
Czapka Panzer waffe SS
chmielo
chmielo
15.09.2011, 10:14:54
  • 28
na tą sarnę na samym początku sam się nabrałem...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....r
p.....r
konto usunięte 15.09.2011, 12:00:47
  • 38
@chmielo: Nooope! Chuck Testa.
majstr
majstr
majstr
15.09.2011, 11:56:31
  • 13
@chmielo: Tę.
pmid
pmid
15.09.2011, 09:01:18
  • 23
Najlepszy jest jeleń z dźwiękiem predatora.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaziu12
kaziu12
15.09.2011, 09:18:51
  • 14
Ale to jest megaaaaaaaaa głupie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

j.....k
j.....k
konto usunięte 15.09.2011, 09:19:26
  • 138
@kaziu12: Noooope !
p4trykx
p4trykx
p4trykx
15.09.2011, 11:54:53
  • 38
@jam_nick: just Chuck Testa
Kozzi
Kozzi
15.09.2011, 11:31:05
  • 9
Sarnie żniwo mi się skojarzyło ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niepokonany
niepokonany
15.09.2011, 19:22:20
  • 0
@Kozzi: "To Tytanowy Janusz! Myślałem, że on istnieje naprawdę, a ty tylko legenda! Chodu!"
A.....k
A.....k
konto usunięte 15.09.2011, 10:32:21
  • 9
Przeczytajcie najwyżej oceniany komentarz pod tym filmikiem na YouTube, też jest zabawny ;)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thememoryremains
thememoryremains
15.09.2011, 12:18:53
  • 22
@el_flaco: "Jedyna rzecz która mogłaby zrobić tą reklamę lepszą - gdyby Chuck Testa na końcu reklamy stał w swoim sklepie i słyszelibyśmy jego głos - Prawdopodobnie sądzicie że żyję - mylicie się. I wtedy pojawiałby się ktoś trzymający Chucka-manekina."
el_flaco
el_flaco
15.09.2011, 12:11:48
  • 10
@Amarok: The only thing that could possibly make this Advertisment better would be if at the end, Chuck Testa is standing in his shop, and you hear him say "And you probably thought I was alive. Nope." and then some other dude appears holding him up like a mannequin.

Mógłby ktoś w miarę dokładnie przetłumaczyć?
v.....6
v.....6
konto usunięte 15.09.2011, 17:20:04
  • 6
-omg Lampart lolol!

-NOPE. Just SS-Panzergrenadier-Division „Totenkopf“
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

akolita
akolita
15.09.2011, 10:00:10
  • 6
i można bez milionów dać radę :) ? można...reklama trochę mdła, ale na pewno tania
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pocztowiec
Pocztowiec
15.09.2011, 12:45:51
  • 9
@akolita: Budżet to koszt kamery. Aktorzy to pewnie rodzina a reszta to rękodzieło. :D
W.....n
W.....n
konto usunięte 15.09.2011, 11:57:04
  • 4
Popatrzcie na czapkę tego kolesia - czapka M43 z czaszką SS :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bonaventure
bonaventure
15.09.2011, 12:13:00
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Prophet1111
Prophet1111
15.09.2011, 22:50:58
  • 1
Tak wygląda każda reklama w USA, która jest puszczana w nie "prime time" ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
2793
Nie jedziemy na Mundial!
Nie jedziemy na Mundial!
2461
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2145
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2123
Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.
Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.
1888
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #kultura
  • #heheszki
  • #muzyka
  • #film
  • #gry
  • #humor
  • #swiat
  • #technologia
  • #polska
  • #nauka
  • #sport
  • #wykop
  • #youtube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking