Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

388

Żale TVNu po wygranej sondzie przez Kongres Nowej Prawicy

Żale TVNu po wygranej sondzie przez Kongres Nowej Prawicy

TVN w pełnej krasie.

KeiON
KeiON
z
tvn24.pl
dodany: 20.07.2011, 19:03:24
  • #
    polityka
  • #
    tvn24
  • #
    informacje
  • #
    po
  • #
    zlodzieje
  • 169
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (7)

Dlaczego wyniki tej ankiety są nieprawdziwe?
KeiON
z asme.pl
  • 22
Kongres Nowej Prawicy w wyborach 2011 startuje z własnych list!
Luperek
z youtube.com
  • 19

Komentarze (169)

najlepsze

spectator
spectator
20.07.2011, 20:31:21
  • -24
Jak widać JKMy mają zamiłowanie do science fiction.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Palwed
Palwed
21.07.2011, 00:00:32
  • -4
@spectator: raczej political fiction
Z.....k
Z.....k
konto usunięte 20.07.2011, 19:24:20
  • -41
No tak, JKM znów wygrywa w sondażach internetowych... Ja wiem, że trzeba pomóc wybić się Kongresowi, ale nie róbmy tego poprzez spam, bo ludzie wezmą nas (zwolenników) za kretynów, za coś w rodzaju liberalnej Samoobrony i LPRu. A TVN dobrze zrobiło blokując ankietę, kiedy takie bzdury zaczęły wychodzić.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....a
C.....a
konto usunięte 20.07.2011, 20:04:06 via Android
  • 11
@Z_Piotrek: powiedz jak realnie alternatywna uczciwa partia może zdobyć czołowe poparcie? Taka która nie ma wsparcia w mediach, czwartej władzy?
Z.....k
Z.....k
konto usunięte 20.07.2011, 21:00:44
  • 5
@CiemnaStronaNalesnika: Nie chodzi mi o to, że nie ma być wsparcia, bo bez wsparcia mediów to czołowe partie szybko straciłyby swoją pozycję. Ale chodzi mi o 'klikaczy'- teraz w jednej durnej ankiecie Prawica zdobywa kilkadziesiąt procent, a po wyborach (a se minusujcie) nawet piątki nie zdobędzie- to trochę śmieszne.

Nie wiem, czy ktoś użył skryptów, czy po prostu zwolennicy skrzyknęli się i uczciwie głosowali, ale znów okaże się, że wolnościowcy
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 5 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
4560
olgazprojektu chce zniszczyć mi opinię i karierę, bo zażartowałem o psach
olgazprojektu chce zniszczyć mi opinię i karierę, bo zażartowałem o psach
3249
Banan z Mercedesa na A4 niepoczytalny
Banan z Mercedesa na A4 niepoczytalny
2263
Jak Pan spędzi Sylwestra?
Jak Pan spędzi Sylwestra?
2231
Drugi próg podatkowy łapie już co dziesiątego Polaka! Zmian jednak nie będzie
Drugi próg podatkowy łapie już co dziesiątego Polaka! Zmian jednak nie będzie
2175
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #neuropa
  • #usa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #kanalzero
  • #pis
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia