Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko235
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

388

Żale TVNu po wygranej sondzie przez Kongres Nowej Prawicy

Żale TVNu po wygranej sondzie przez Kongres Nowej Prawicy

TVN w pełnej krasie.

KeiON
KeiON
z
tvn24.pl
dodany: 20.07.2011, 19:03:24
  • #
    polityka
  • #
    tvn24
  • #
    informacje
  • #
    po
  • #
    zlodzieje
  • 169
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (7)

Dlaczego wyniki tej ankiety są nieprawdziwe?
KeiON
z asme.pl
  • 22
Kongres Nowej Prawicy w wyborach 2011 startuje z własnych list!
Luperek
z youtube.com
  • 19

Komentarze (169)

najlepsze

drCox
drCox
20.07.2011, 19:50:25
  • 15
Żalosny tvn.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

drCox
drCox
20.07.2011, 23:28:22
  • 1
@DOgi: Dzięki, przyda się.
DOgi
DOgi
20.07.2011, 23:10:09
  • -3
@drCox: "ł" się robi tak samo jak "Ż", tylko bez Shifta i z "L" zamiast "Z"
Genua
Genua
20.07.2011, 21:30:00
  • 14
Buhahahahahahahahaah no k@$#a nie wierze. Nieźle ich pop!@%$!@iło. Właśnie pokazali na co ich stać . Rządowa k@$#a nic więcej. Żegnam cały TVN.

I od kiedy wykop jest skryptem? Bo chyba właśnie nas zbanowali.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ograniczony
ograniczony
ograniczony
20.07.2011, 21:48:47
  • 13
Mój punkt widzenia:

1. W tej sondzie głosy oddawali tylko internauci, wszak inaczej nie może być, przecież to sonda internetowa.

2. Internauci są użytkownikami internetu - jednego z niewielu miejsc, które jest politycznie obiektywne i jeszcze póki co pozwala na wolność słowa.

3.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcinek6000
marcinek6000
marcinek6000
20.07.2011, 22:50:29
  • 7
@ograniczony: mam od dawna podobną teorię, ale z innym celem:

1. Sondy znajdują się na stronach politycznych

2. Żeby na taką sondę się natknąć trzeba się znaleźć na stronie
marcinek6000
marcinek6000
marcinek6000
20.07.2011, 23:01:35
  • 1
@Bover: nie internautów jako ogółu, tylko internautów interesujących się polityką
j.....e
konto usunięte 20.07.2011, 20:51:44
  • 13
Oj, jak boli, oj jak boli, oj jak boli
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

diablo19
diablo19
20.07.2011, 21:17:11
  • 10
Pewnie ich to zabolało, że KNP ma przewagę nad PełO w ich sondzie internetowej, więc ogłosili że zamykają bo jakoby użyto skryptów żeby nabić głosy. Dobra bajka, poziomem dorównuje tym z czasów propagandy PRLu.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrGrandma
MrGrandma
21.07.2011, 17:12:31
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
diablo19
diablo19
21.07.2011, 12:17:29
  • 0
@spectator: Teason, to ty? Znowu żeś wrócił żeby trollować?
Luperek
Luperek
Luperek
20.07.2011, 21:06:43
  • 10
A cóż innego mogli napisać? Przyznać się ze wstydem, że nasza akcja odniosła sukces? Mobilizacja KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY sympatyków Kongresu Nowej Prawicy odniosła powodzenie - tak jak to się dzieje w rzeczywistych wyborach. "Policzyliśmy się"! I wiemy, że jest nas - WYBORCÓW KNP - DZIESIĄTKI tysięcy w Sieci - i także POZA Nią! To straszne doświadczenie dla sztabów wyborczych Platformy i PiSuarów! A miało być inaczej... Okazało się, że nasi zwolennicy są lepsi,
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luperek
Luperek
Luperek
20.07.2011, 21:22:05
  • 2
@alecc: Nikt poza JKM-em nie pisze o 10% - ale to, że wchodzimy - to raczej pewne, stąd ataki...
zakowskijan72
zakowskijan72
20.07.2011, 21:22:59
  • -1
@alecc: "Nieprawda". Tak to piszemy.
Prorox
Prorox
20.07.2011, 21:33:06
  • 8
"wyniki dalekie od rzeczywistego poparcia"? hehe TVN nadal myśli ,że ludzie jednak są idiotami i ,że to TVN ukazuje nam rzeczywistość .KONIEC Z WASZYM OSZCZERSTWAMI !!! tylko KNP może sprawić ,że ludzie zaczną wracać do ojczyzny z zagranicy !
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopowicz90
wykopowicz90
21.07.2011, 05:09:26
  • 0
@Prorox: Nie mylą się a to że kilkaset tysięcy ludzi myśli to jest kropla w 40-milionowym kraju
MrGrandma
MrGrandma
20.07.2011, 21:41:25
  • 7
Jeśli w tym gnieździe śmierdzącego zła zawiniły zabezpieczenia i zwala się winę na "hakerów", to dlaczego po pierwsze robi się g... a nie profesjonalny sondaż, a następnie redukuje się wynik Nowej Prawicy o 30%? Na szczęście jest planowana druga edycja, tym razem zabezpieczona przed rzekomym automatycznym głosowaniem. Jeśli mówią prawdę, to odwalili fuszerkę. A jeśli kłamią... to po prostu robią to, co zwykle :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zgredzio16
zgredzio16
20.07.2011, 22:36:16
  • 6
Napisałem prosty skrypt, specjalnie dla wykopu. W nim nie ma oszukiwania - maksymalnie 1 głos z 1 ip. Oprócz tego zabezpieczenie captcha przed "skryptami". Zapraszam do głosowania ;)

http://www.utopiafps.pl/sonda/
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JesterRaiin
JesterRaiin
21.07.2011, 08:32:49
  • 0
@zgredzio16: Krótka piłka i informacja dla panów redaktorów : ankiety trzeba umieć pisać i tyle. :)
antiChriSt
antiChriSt
21.07.2011, 05:19:13
  • 0
@zgredzio16: A co z ludźmi za NATem (1 głos na cały blok?) i kwestią zmiennego IP (ktoś zagłosuje z neostrady z IP XX.XX.XX.XX, rozłączy się, ktoś inny otrzyma to samo IP i już nie będzie mógł głosować)? :D
o90
o90
o90
20.07.2011, 22:01:47
  • 6
być zwolennikiem KNP i głosować w tej sondzie na KNP jakimś skryptem to trzeba być wyjatkowym jełopem

trzeba było KNP dac 5% maks co zmobilizowałoby elektorat a później glosować skryptem na PO !!!

wtedy kant miałby sens

a tak wyszło jak zwykle
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....a
C.....a
konto usunięte 20.07.2011, 22:26:15 via Android
  • 5
@o90: obawiam się, że gdyby nawet PO miało 97% to tvn by zadbał aby ludzie się cieszyli jakie to zgodne społeczeństwo mamy.
tymc
tymc
tymc
20.07.2011, 22:26:20
  • 2
@o90: Skąd pewność, że jakikolwiek skrypt był? Może po prostu lud się zebrał, zagłosował, a oni nie mając innego pomysłu zrzucili winę na "skrypt" + dodatkowo usiłowali zdyskredytować NP poprzez mobilizację do głosowania.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3401
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2715
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2791
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2722
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
2246
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking