Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

388

Żale TVNu po wygranej sondzie przez Kongres Nowej Prawicy

Żale TVNu po wygranej sondzie przez Kongres Nowej Prawicy

TVN w pełnej krasie.

KeiON
KeiON
z
tvn24.pl
dodany: 20.07.2011, 19:03:24
  • #
    polityka
  • #
    tvn24
  • #
    informacje
  • #
    po
  • #
    zlodzieje
  • 169
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (7)

Dlaczego wyniki tej ankiety są nieprawdziwe?
KeiON
z asme.pl
  • 22
Kongres Nowej Prawicy w wyborach 2011 startuje z własnych list!
Luperek
z youtube.com
  • 19

Komentarze (169)

najlepsze

G.....n
G.....n
konto usunięte 20.07.2011, 19:21:09
  • 96
To było do przewidzenia. Jest jednak parę idiotyzmów.

Od kiedy to zachęcanie przez kogokolwiek do zagłosowania w sondzie jest nie uczciwe? Od kiedy robi to Nowa Prawica :P

Skoro Korwiniści używali skryptów - dlaczego podbili licznik "KPEiR" i tym samym odjęli kilka procent Nowej Prawicy? I dlaczego właśnie tej partii, a nie Prawicy RP+UPR, co byłoby bardziej strategicznym rozwiązaniem? Nie chcę popadać w paranoję, ale wszyscy widzimy tu, że coś śmierdzi na
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

erplus
erplus
20.07.2011, 20:47:26
  • 19
@Graven: Masz rację. Jednak jak spojrzymy na to z innej perspektywy, tak czy inaczej muszą wspomnieć o KNP. Próbują ją ośmieszyć, zmarginalizować, jednak za każdym razem jest to trudniejsze. Dla mnie to sygnał, ze poparcie dla tej partii powoli, nieznacznie, ale cały czas rośnie :)
G.....n
G.....n
konto usunięte 20.07.2011, 19:54:17
  • 10
@zmijekk: każdy ma prawo się pomylić, ale dziękuję za zwrócenie uwagi - będę się bardziej pilnował XD
Mamoniowa
Mamoniowa
20.07.2011, 19:30:26
  • 81
a czego oni się spodziewają - badają poparcie w internecie to wygrywa NP gdyby robili ankietę w domu ludowym to by wygrało PSL.

Zresztą sami stwierdzili że zwolennicy PSL nie maja dostępu do internetu ale to im nie przeszkadza
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....7
konto usunięte 20.07.2011, 19:36:01
  • 73
Czyli jak by wygrywała z góry przewidziana opcja było by ok? Poza tym przynajmniej NP mobilizuje się za własne pieniądze nie za miliony zrabowane wszystkim obywatelom.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JesterRaiin
JesterRaiin
21.07.2011, 08:39:10
  • 0
@red7: Czyli jak by wygrywała z góry przewidziana opcja było by ok?

Największy koszmar władzy : ludzie myślący i dokonujący wyborów bez oglądania się na wskazówki z mediów czy ambon.
Luperek
Luperek
Luperek
21.07.2011, 08:53:47
  • -1
@JesterRaiin: To nie anarchia, ale rzeczywiście stan rzeczywistości budzący przerażenie KAZDEJ władzy... I dlatego "zamknięto" tę sondę...
sinusik
sinusik
20.07.2011, 19:43:56
  • 71
Tak, sonda to 'zabawa' szczególnie jak się na PO głosuje, ale jak już na NP to poważnie i oszustwo.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xonick
xonick
20.07.2011, 20:58:12
  • 16
@sinusik: wiadomo że głosowanie na PO to "zabawa", w końcu każdy kto na nich głosował robił sobie jaja:)
DOgi
DOgi
20.07.2011, 21:41:52
  • 9
Pewnie poprawiony skrypt będzie miał mnożnik 0,1 na KNP :)
tereokij
tereokij
20.07.2011, 19:57:05
  • 63
Gdyby to PO miało (np) 60% ,to nagłówek by brzmiał:

"Ponad połowa ankietowanych zadeklarowała oddania swój głos na platformę obywatelską".
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....o
konto usunięte 20.07.2011, 21:29:43
  • 25
@tereokij:

Wtedy by było "Niemal dwie trzecie...".
c.....e
konto usunięte 21.07.2011, 06:39:49
  • 0
@tereokij:

Mówisz- masz

http://www.tvn24.pl/0,1711365,0,1,po-niekwestionowanym-faworytem-wyborow,wiadomosc.html
o.....l
konto usunięte 20.07.2011, 20:00:07
  • 58
Z sondą wrócimy, gdy wprowadzimy mechanizm ograniczający do minimum możliwość nieuczciwego, automatycznego głosowania.

Bardzo mnie cieszy że sonda wróci i nie moge się doczekać.

Głosuję na JKMa zawsze i wszędzie ale bądźmy obiektywni - połowa komenatrzy na tamtej sondzie było w stylu "łał, nie wiedziałem czym jest NP ale teraz juz wiem i zamiast na PO będę głosował zawsze na NP"... No kurva, czułem się jakbym oglądał reklamy cudownych środków odchudzających w
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tereokij
tereokij
20.07.2011, 20:04:10
  • 16
@orson_lol: Usuną NW , KPEiR (i inne niewygodne partie) z sondy i po kłopocie :)
o.....l
konto usunięte 20.07.2011, 20:17:01
  • 2
@tereokij: Nie sądzę, zbyt perfidne by to było i nawet lemingi by głos podniosły. Niech zrobią tak żeby było fair i wtedy będzie "zabawa". Jak NP zbierze chociaż 15% to otwieram browara.
zakowskijan72
zakowskijan72
20.07.2011, 19:10:05
  • 58
Co za pajace. Żal.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zakowskijan72
zakowskijan72
20.07.2011, 19:30:13
  • 93
@DuPont: Wiesz co by się stało, gdyby to PO się "skrzyknęła" w celu zdobycia dobrego wyniku? Pogratulowaliby im organizacji oraz nowoczesnego elektoratu któremu internety nie są straszne.
Akiris_Reed
Akiris_Reed
20.07.2011, 20:45:25
  • 29
@CiemnaStronaNalesnika: dokładnie, ze 'sprostowania' TVN-u wynika, że poparcie KNP było pomijalne, a przed rozpoczęciem spamowania mieli jakieś 8 czy 10%, więc lepiej było w ogóle tej ankiety nie ruszać. Poza tym rozwala mnie pisanie o 'psuciu zabawy' przez ludzi, którzy sondę potraktowali poważnie, podczas gdy to właśnie spamerzy zrobili sobie jaja z TVN, który się obraża i napina z powodu głupiego sondażu.
mathix
mathix
20.07.2011, 20:48:42
  • 53
(...) mamy świadomość, że wyniki są dalekie od rzeczywistego poparcia.

Skoro TVN zna prawdziwe poparcie to po grzyba robi sondy?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koob
koob
20.07.2011, 21:03:54
  • 25
@mathix:

idzmy dalej, po kiego grzyba wybory?
Luperek
Luperek
Luperek
20.07.2011, 21:08:29
  • 2
@mathix: Ano, ano! Na tym ta cała zabawa miała polegać! Ale my zmieniliśmy jej warunki i... musieli "zamknąć sondę"... DDD:
rea9
rea9
20.07.2011, 20:24:07
  • 35
Dziwują się bo zawsze pomijali UPR czy Krowina w swoich sondach. Wszyscy dobrze pamiętamy "inny kandydat".Teraz nagle jak dali możliwość glosowania na KNP to wielkie zaskoczenie. Idę o zakład, że gdyby wygrała w sondzie Jedyne Słuszna to już słyszeli byśmy w Faktach po faktach z ust Pochanke "w sondzie internetowej na stornie tvn24.pl z 40% poparciem......" a tak, popsuto im szyki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pinius
Pinius
20.07.2011, 19:57:05
  • 27
Dla mnei to jest jasne , że TVN24 manipulował wynikami.

Na logike , jakim cudem w 10 minut KNP mogło dostać10 tysięcy głosów ?? ..

To było ukartowane od początku , a ten artykuł na ich stronie pewnie już miesiąc temu napisali .

KIedy
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luperek
Luperek
Luperek
21.07.2011, 08:54:25
  • 2
@JesterRaiin: Miecugow o 6-ej rano??? Ciekawy koncept!
JesterRaiin
JesterRaiin
21.07.2011, 08:37:31
  • 1
@Pinius: Dla mnei to jest jasne , że TVN24 manipulował wynikami.

Ty uważaj, bo ci Miecugow na chałupę wpadnie za takie pomówienia i dopiero będzie. ;]
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
4560
olgazprojektu chce zniszczyć mi opinię i karierę, bo zażartowałem o psach
olgazprojektu chce zniszczyć mi opinię i karierę, bo zażartowałem o psach
3249
Banan z Mercedesa na A4 niepoczytalny
Banan z Mercedesa na A4 niepoczytalny
2263
Jak Pan spędzi Sylwestra?
Jak Pan spędzi Sylwestra?
2231
Drugi próg podatkowy łapie już co dziesiątego Polaka! Zmian jednak nie będzie
Drugi próg podatkowy łapie już co dziesiątego Polaka! Zmian jednak nie będzie
2175
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #neuropa
  • #usa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #kanalzero
  • #pis
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking