Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

39

Rosyjskie drony and Europą. NATO bezradne, a Kreml się śmieje

Rosyjskie drony and Europą. NATO bezradne, a Kreml się śmieje

Po czterech latach wojny na Ukrainie Europa nie znalazła sposobu na rosyjskie drony i rakiety, które wlatują w natowską przestrzeń jak chcą. Nie inaczej jest również z dronami ukraińskimi.

NewsMap_pl
NewsMap_pl
z
defence24.pl
dodany: 03.06.2026, 13:01:38
  • #
    wojnanaukrainie
  • #
    drony
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (15)

najlepsze

Drzepetto
Drzepetto
Drzepetto
03.06.2026, 13:19:02 via Wykop
  • 21
Z tym śmiechem Kremla to bym nie przesadzał. Te drony to raczej desperacka próba zastraszenia przez eskalację, natomiast powiedzmy sobie szczerze: na nikim to nie robi wrażenia; ani drony, ani straszenie atomem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
03.06.2026, 22:13:11 via Wykop
  • 3
@Drzepetto: rosja cierpi na syndrom p---a w necie p---a w swiecie

Btw jak tam petersburg? Dalej dymi czy zdazyli przygasic przed kolejnym jebnieciem 900km od granicy z Ukrainą? xD
  • Odpowiedz
nigihayami32
nigihayami32
nigihayami32
03.06.2026, 13:56:11 via Wykop
  • 9
Takie bezradne że dzisiaj Petersburg płonie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
03.06.2026, 18:22:20 via Wykop
  • 4
@nigihayami32: rosja się śmieje! może i petersburg płonie. ale rosja się śmieje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grymas-Tysiaclecia - @nigihayami32: rosja się śmieje! może i petersburg płonie. ale r...

źródło: 05onfire1_xp-superJumbo-v2

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
03.06.2026, 13:15:26 via Wykop
  • 4
Na szczęście ruscy znaleźli sposób na drony i rakiety co nie? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
03.06.2026, 18:23:27 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: taktyka honeypot. słoikiem z miodem sa rafinerie, elektrownie, mosty i ciężarówki. dzięki nim Ukraińcy nie walą w dużo ważniejsze dla ruskich ośrodki - bimbrownie.
  • Odpowiedz
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
03.06.2026, 18:54:12 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: tak, likwidują je rafineriami
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
03.06.2026, 18:17:33 via Wykop
  • 3
No nie wiem kto tu jest najbardziej bezradny wobec dronów które sobie robią u niego co chcą...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dune
dune
04.06.2026, 12:23:32 via Wykop
  • -1
Polska wszystkich obroni tylko ze dwa kredyty jeszcze weźmiemy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cyb_pl
Cyb_pl
Cyb_pl
03.06.2026, 20:27:09 via Wykop
  • -4
No przecież UE wygenerowała kilka/naście/dziesiąt ryz różnych dokuemntów! Jak to nie pomogło? To moze TIR kolorowej kredy lepiej nas obroni przed dronami niż papier?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

damch
damch
damch
03.06.2026, 21:47:16 via Wykop
  • 1
@Cyb_pl: A może by tak komuś podrzucać zabawki by za nas ich ubili i mieć spokój na dekady.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
03.06.2026, 22:15:30 via Wykop
  • 0
@Cyb_pl: Przeciez EU sponsoruje w------l rosji i posrednio doprowadza ten p--------k do upadku. Juz teraz gospodarka i demografia rosji sa calkowicie r-------e i nic co mogliby zyskać nawet gdyby zajęli cala Ukraine im tego nigdy nie zrekompensuje a jedyne co dostali to jakis marny kawałek terenu z ktorym nie wiedza i tak co zrobic, bo sa debilami.

Ostatnie czego brakuje z------j rosji to wiecej przestrzeni, ale po prostu natura s--------n
  • Odpowiedz

vandrash
vandrash
03.06.2026, 13:11:13 via Wykop
  • -4
grunt że nie latają nad Niemcami, prawda?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp
03.06.2026, 13:13:11 via Wykop
  • 1
@vandrash: no i nad Hiszpania
  • Odpowiedz
Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
03.06.2026, 18:23:46 via Wykop
  • 0
@RandomowyTyp: nad Portugalią też.
  • Odpowiedz

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3147
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2953
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2563
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2503
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2269
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wojnawukrainie
  • #ciekawostki
  • #pdk
  • #usa
  • #drony
  • #front
  • #jemen
  • #lgbt
  • #konfliktynaswiecie
  • #cieplozpolskidokijowa
  • #kod
  • #sykulski
  • #korporacje
  • #afryka
  • #geopolityka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking