Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

526

Zawsze musi być mandat

Zawsze musi być mandat

Urzędniczka skarbówki zdradza, jak rząd oczekuje teraz linczu na przedsiębiorcach

nickjuzmam
nickjuzmam
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:03
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (115)

najlepsze

LuCzadoreQ
LuCzadoreQ
LuCzadoreQ
02.06.2026, 10:33:13 via Android
  • 184
Cała żywność jedna stawka. Bez różnicy czy to krewetki czy to rodzynki.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius
02.06.2026, 12:41:53 via Wykop
  • 163
@LuCzadoreQ: Jedna stawka podatkowa na wszystko - 5%. I zlikwidować 13-stki, 800 plusy i inne socjale.
  • Odpowiedz
ukradlem_ksiezyc
ukradlem_ksiezyc
02.06.2026, 16:05:35 via Wykop
  • 50
Jedna stawka podatkowa na wszystko - 5%


@Vinizius:
Ja byłbym za pomysłem, aby to miało większy sens. Na przykład - Urząd Skarbowy wie ile i za co i jakiego podatku płacimy. Może więc uśrednić podatek na (liczba z d--y) 14% (tak, żeby wpływy przed i po zmianie były takie same). A później ewentualnie zmienić.

Ależ by to był prosty system podatkowy z jedną stawką VAT.
  • Odpowiedz
patzyc
patzyc
02.06.2026, 16:31:33 via Wykop
  • 129
Kara za pizzę z krewetkami 2500zł, kara za wjechanie na morskie oko dla ukraińca 100zł.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

drakan8
drakan8
02.06.2026, 19:38:26 via Wykop
  • 11
@patzyc: no skoro tak wygląda policja skarbowa to co się dziwić :D
drakan8 - @patzyc: no skoro tak wygląda policja skarbowa to co się dziwić :D

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Tesseract
Tesseract
03.06.2026, 14:33:33 via Wykop
  • 2
@patzyc: Patrząc obiektywnie to straty państwa polskiego spowodowane tym, ze jakiś typ wjechał asfaltowa droga na Morskie Oko wynosza równe 0zł.
Straty z powodu tego, że setki tysięcy pizzy rocznie jest sprzedawanych z zaniżoną stawka VAT idą zapewne w grube miliony (jakkolwiek absurdalne by te przepisy nie były) ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
02.06.2026, 09:23:09 via Wykop
  • 87
W sumie beka, bo akurat wśród przedsiębiorców od lat KO cieszy się największym poparciem.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nickjuzmam
nickjuzmam
Autor
02.06.2026, 09:25:23 via Wykop
  • 72
@Makavlani:
nickjuzmam - @Makavlani:

źródło: 1000086235

Pobierz
  • Odpowiedz
tanaka1234
tanaka1234
tanaka1234
02.06.2026, 16:28:12 via Wykop
  • 7
@nickjuzmam: Patrz: jeszcze się uśmiecha! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
02.06.2026, 16:48:52 via Wykop
  • 63
Polska ma bardzo opresyjny aparat państwowy, ukierunkowany wyłącznie na tresowanie i karanie obywatela. Podejrzewam, że pod tym względem to są standardy rosyjskie. Nie ma znaczenia, kto akurat jest przy korycie aktualnie i nikomu nigdy nie będzie zalezalo na jakąkolwiek zmianę.
Później przyjeżdżam na urlop do tego z-------o kraju i zapominam, że tam ludziom maluje się zebry na jezdni i jeszcze karze przechodzenie w miejscach, gdzie ich nie ma. Mieszkając w kraju, gdzie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

twister35
twister35
twister35
02.06.2026, 16:53:32 via Wykop
  • 27
@Adorator: Bo to niestety spadek po komunie gdzie urzędy i słuzby nie są pomocą dla obywatela tylko aparatem represji.
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
02.06.2026, 19:08:46 via Wykop
  • 5
@stroggoslaw: A dziękuję, bardzo chętnie. Für Deutschland.
O właśnie, zaraz sobie zmienię avatar
  • Odpowiedz
JoBackManhorse
JoBackManhorse
02.06.2026, 16:05:51 via Wykop
  • 53
Przecież tak jest za każdym razem jak rządzi PO/KO.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
02.06.2026, 16:34:56 via Wykop
  • 47
@JoBackManhorse: Masz rację, za rządów PIS-u skarbówka jest do rany przyłóż.

  • Odpowiedz
ilmari
ilmari
ilmari
02.06.2026, 16:53:50 via Wykop
  • 16
@JoBackManhorse: pamiętam, tak samo było za pierwszej platformy
  • Odpowiedz

adamssson
adamssson
02.06.2026, 09:57:11 via Wykop
  • 43
Liberalne rządy zamordyzmu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0mezrp
0mezrp
02.06.2026, 16:36:23 via Wypiek
  • 20
A policja to co innego? Nikogo bezpieczeństwo nie interesuje tylko ile się uda zedrzeć. Znakoza 30,50,30,60,30,70 co chwilę to norma u nas, a za znakiem stoi pała i czeka, żeby złupić parę złotych.
Ale w tym szaleństwie jest metoda. Niech karzą, niech łupią, niech zabierają smak życia wszystkim po kolei i może w końcu ludzie się wku**ią i powiozą te wspaniałe "rzondy"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4e68a9f9a671
4e68a9f9a671
4e68a9f9a671
02.06.2026, 23:01:06 via Wykop
  • 9
może w końcu ludzie się wku**ią i powiozą te wspaniałe "rzondy"


@0mezrp: patrz jacy w-------i.
4e68a9f9a671 - >może w końcu ludzie się wku**ią i powiozą te wspaniałe "rzondy"

@0me...

źródło: z30308058Q,Wybory-2023--Najdluzsza-kolejka-do-glosowania-w-Po

Pobierz
  • Odpowiedz
0mezrp
0mezrp
03.06.2026, 05:53:01 via Wypiek
  • 2
@4e68a9f9a671 no zmiana jak 150... Czysta woda w TVP płynie dalej za jednych i drugich
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
02.06.2026, 17:31:41 via Wykop
  • 15
A pracownicy skarbówki to tylko niewinne trybiki niczym żołnierze SS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby połowa tych urzędniczych parchów odeszła z pracy na skutek polityki rządu to ta polityka uległaby zmianie w ciągu tygodnia. Ale to trzeba mieć kręgosłup moralny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stroggoslaw
stroggoslaw
stroggoslaw
02.06.2026, 18:21:21 via Wykop
  • 6
Ale to trzeba mieć kręgosłup moralny.


@PuchaczLesny: Takich nie zatrudnią do skarbówki.
  • Odpowiedz
Wolfr
Wolfr
02.06.2026, 17:27:53 via Wykop
  • 14
Kiedyś była wymiana żarówki w aucie, dziś pizza z krewetkami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwaplusdwatocztery
dwaplusdwatocztery
dwaplusdwatocztery
02.06.2026, 16:27:04 via Wykop
  • 13
W kraju, w którym była kiedyś komuna, zawsze będzie ona wracać! A mądrzy i zaradni płacić za nierobów i kastę państwową.
Dla Polski nie ma żadnych szans ani przyszłości, już teraz jest 8.4mln emerytów! ( https://www.bankier.pl/wiadomosc/Trzynasta-emeryture-otrzymalo-juz-ponad-8-4-mln-Polakow-8097749.html ) za chwile ogólna liczebność polaków będzie 30mln a 15mln to emeryci. Chcecie na te nic nie potrafiącą dobrego, bandę pokomunistyczną w większości całe życie postawa "czy sie stoi czy sie leży to sie należy" - płacić?
dwaplusdwatocztery - W kraju, w którym była kiedyś komuna, zawsze będzie ona wracać! ...

źródło: !urzedas

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

japantown
japantown
japantown
02.06.2026, 18:54:01 via Wykop
  • 2
@dwaplusdwatocztery: masz mój głos
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3014
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2795
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2600
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2320
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking