Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

361

Samochód potrącił nastolatkę. Ranna leżała na drodze, a kierowcy... przejeżdżali

Samochód potrącił nastolatkę. Ranna leżała na drodze, a kierowcy... przejeżdżali

ŚLĄSK. Nastolatka wbiegła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranna leżała na drodze. Bulwersujące, że część z kierowców widząc leżącą na jezdni dziewczynę... jeszcze przyśpieszała by ja minąć. Policja publikuje WIDEO.

Trzebieslawice
Trzebieslawice
Trzebieslawice
z
tarnowskiegory.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 07:52:59
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    tarnowskiegory
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

bezpośrednio
skrytek
z youtu.be
  • 10

Komentarze (81)

najlepsze

wikborro
wikborro
wikborro
02.06.2026, 09:17:40 via Wykop
  • 177
Z tego nagrania to akurat nic nie wynika. Skąd wiadomo, że nie staneli za kadrem i nie wezwali służb? PRzecież tam ktoś zaraz się pojawił koło tej dziewczny. Skąd wiadomo, że to nie kierowca pandy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

balrog84
balrog84
02.06.2026, 12:38:09 via Wykop
  • 72
@wikborro: Dokładnie tak jak piszesz, kilka kolejnych aut mogło też przejechać i dopiero mijając w ogóle ją zauważyć. Przecież ten kadr nie pokazuje, co się dzieje dalej. Czy trzeba, żeby każdy się zatrzymał i biegł do niej, kiedy są już pierwsi ludzie udzielający pomocy?
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
02.06.2026, 15:29:43 via Wykop
  • 33
@wikborro: nie ma znaczenia co się stało. Jeśli jest dobra okazja do podania negatywnej informacji to taka się podaje, bo to się dobrze sprzedaje i klika.
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
02.06.2026, 11:58:50 via Wykop
  • 92
ZakladGospodarkiOdpadami

źródło: 1000030414

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

teh_m
teh_m
02.06.2026, 13:40:57 via Wykop
  • 25
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Kiedyś tak wyciągnąłem faceta spod autobusu stojącego na pętli. Leżał dłuższą chwilę, bo widziałem jak upadał z jakichś 100 metrów i trochę czasu minęło, zanim podszedłem. Jak tylko się schyliłem, z przystanku usłyszałem: "zostaw go pan, pewnie pijany". I tymi słowami spuściła baba ogary piekielne ze smyczy, bo momentalnie zapomniałem, że wobec starszych wypada być grzecznym.
  • Odpowiedz
Faggio
Faggio
Faggio
02.06.2026, 15:31:50 via Wykop
  • 45
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: kiedyś jak z bratem cuciliśmy jakiegoś chłopa n--------o na którego natrafiliśmy co spał na środku drogi to zero reakcji z jego strony no normalnie jakby nie żył dopiero jak brat dla beki rzucił "ty ale ma fajne buty dawaj mu zajebiemy" to się chłopina obudził jak rażony prądem XD
  • Odpowiedz
NocnyFuriat
NocnyFuriat
NocnyFuriat
02.06.2026, 15:37:49 via Wykop
  • 40
Znowu jakiś bajt i nagonka na kierowców. Dziwne jest że milicja i redakcja była w stanie przyznać że dziewczyna wbiegła na przejście, zamiast standardowego gadania o pierwszeństwie pieszych zawsze i wszędzie. No ale skoro nie dało się przyklepać winy kierowczyni to przynajmniej można poszczuć fikcyjną znieczulicą kierowców.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzej67
andrzej67
02.06.2026, 13:50:28 via Wykop
  • 32
Faktycznie dziwne. Przeważnie to zwalniają, aby nagrać wydarzenie smartfonem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
02.06.2026, 15:54:06 via Wykop
  • -2
@andrzej67: Dziś nie trzeba bo w autach są kamerki i wystarczy RIKŁORD VIDJO
  • Odpowiedz
dict
dict
02.06.2026, 20:58:16 via Wykop
  • -1
@andrzej67: chyba ty
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
02.06.2026, 17:25:59 via Wykop
  • 16
Ranna leżała na drodze

Droga nie jest od leżenia. Piesi na chodniki.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mroq
mroq
mroq
02.06.2026, 18:51:26 via Wykop
  • 6
@ryhu: a Czarni do Czarnobyla
  • Odpowiedz
slowmtb
slowmtb
slowmtb
02.06.2026, 16:01:11 via Wykop
  • 12
Od małego uczę moje dzieci aby w mieście nie pomagały obcym. Traktowały podejrzliwie urzędników a zwłaszcza policję.

Gdy pomagałem zawsze problemy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukasol84
lukasol84
03.06.2026, 05:10:09 via Wykop
  • 6
@slowmtb: ja do tego dodaje konieczność bycia ostrożnym, gdy w okolicy są czarni.
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • -1
@slowmtb: Karma ciebie i twoje dzieci dojedzie.
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
02.06.2026, 16:43:21 via Wykop
  • 11
nilmerg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arteqq
Arteqq
02.06.2026, 17:58:55 via Wykop
  • 9
Dlaczego prawie zawsze to musi być kobieta?
Mam wrażenie, że 80% potrąconych to różowe.

Wiem, że kobiety genetycznie i fizycznie nie są przystosowane do podróżowania i mają problem z orientacją w terenie.
Ale brak instynktu samozachowawczego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
03.06.2026, 09:31:00 via Wykop
  • 0
@Arteqq: W Polsce wśród zabitych pieszych mężczyźni stanowią ok. 64%, kobiety 36% (dane 2022, trend podobny w innych latach)
  • Odpowiedz
Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
03.06.2026, 09:31:30 via Wykop
  • 3
@Arteqq: Natomiast byłeś blisko z tymi 80%, ponieważ w Polsce sprawcy (kierowcy) potrącenia pieszych to w około 73% mężczyźni, kobiety około 27%.

Należy zadać pytanie, co jest nie tak z mężczyznami.
  • Odpowiedz
puto
puto
02.06.2026, 16:04:54 via Wykop
  • 9
kierowczyń żodnej tam nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koteknieznany
koteknieznany
koteknieznany
02.06.2026, 18:37:37 via iOS
  • 8
Szkoda że nie napisali „dziewczynka” to brzmiałoby bardziej emocjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3096
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2459
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2037
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2016
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking