Samochód potrącił nastolatkę. Ranna leżała na drodze, a kierowcy... przejeżdżali

ŚLĄSK. Nastolatka wbiegła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranna leżała na drodze. Bulwersujące, że część z kierowców widząc leżącą na jezdni dziewczynę... jeszcze przyśpieszała by ja minąć. Policja publikuje WIDEO.
- #
- #
- #
- #
- #
- 81
- Odpowiedz






Komentarze (81)
najlepsze
źródło: 1000030414
PobierzDroga nie jest od leżenia. Piesi na chodniki.
Gdy pomagałem zawsze problemy.
Mam wrażenie, że 80% potrąconych to różowe.
Wiem, że kobiety genetycznie i fizycznie nie są przystosowane do podróżowania i mają problem z orientacją w terenie.
Ale brak instynktu samozachowawczego?
Należy zadać pytanie, co jest nie tak z mężczyznami.