Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

435

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

"Oskarżenie mocno naciągane". Jestem zszokowany, jak media działają, one już wydały wyrok i wszystko rozstrzygnęły na podstawie wybiórczych informacji.

maakumba
maakumba
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 10:50:53
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    sadowehistorie
  • #
    bmw
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wstrząsająca opinia biegłego po potrąceniu nastoletniej Darii na przejściu w Rzeszowie
square
z wykop.pl
  • 19

Komentarze (121)

najlepsze

hellfirehe
hellfirehe
21.05.2026, 11:41:29 via Wykop
  • 280
Gość uprawia jakąś głęboką hipokryzję.

W tej sprawie NIE JEST BIEGŁYM.
On oczywiście "zawodowo" znajduje się na liście biegłych sądowych, sądy w razie potrzeby korzystają z takiej listy żeby sobie wybrać biegłego do pomocy przy procesie (co ciekawe - sąd jak chce może powołać również inną osobę, spoza listy biegłych, jeśli tylko posiada potrzebne kompetencje), ale tu takiej funkcji nie pełni.

To jest trochę jak różnica między byciem kierowcą (jest nim każdy kto ma prawo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ipkis123
ipkis123
21.05.2026, 14:01:45 via Wykop
  • 22
To nie jest hipokryzja tylko wprowadzenie w błąd jak już. Oczywiście jako ktoś, kto nie czytał tej opinii, masz zerowe prawo do takiego stwierdzenia ¯\(ツ)/¯


@motylbezskrzydel: Widziałeś pierwotną opinię? Bo wiesz co? Mając tyle kasy co rodzina oskarżonego to mogę przyjść z opinią, że obrażenia w samochodzie Kia mógł tylko spowodować czołg T34, a BMW ożyło jak w filmie Transformers i samo jechało jak chciało przy znaczącym sprzeciwie Seby, który
  • Odpowiedz
Sider
Sider
Sider
21.05.2026, 14:40:27 via Wykop
  • 12
@hellfirehe: Ale to jest p---------e... To jakbyś powiedział, że profesor fizyki nie może wypowiadać się o fizyce jak nie pracuje akurat na żadnej uczelni...


@GOHAN: skoryguj tę swoją analogię, że ten fizyk rozstrzyga spór między 2 innymi fizykami, ale jeden z nich zapłacił mu za opinię, a rozstrzygający twierdzi, że jego opinia jest bezstronna i wyważona.
  • Odpowiedz
OkruszekBojowy
OkruszekBojowy
21.05.2026, 11:09:32 via Wykop
  • 89
Co za p---------e. Zaraz się okaże, że wiatr zawiał z niewłaściwej strony, czego Seba nie mógł przewidzieć i to nie jego wina, tylko czynnik wyższej siły, więc jest niewinny, bo gdyby nie ten wiatr, to byłoby inaczej. A to, że z---------ł i p-------ł w auto KIA jest bez znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hdkl01
hdkl01
hdkl01
21.05.2026, 13:41:40 via Wykop
  • 24
@motylbezskrzydel: Zaplacil ci? Czy z reguly jestes takim debilem?
  • Odpowiedz
El_Trufel
El_Trufel
El_Trufel
21.05.2026, 13:59:40 via Wypiek
  • 5
@OkruszekBojowy płacą mu za pomoc obronie to broni. Gdyby płacili za oskarżanie to by atakował. Przecież to oczywiste. Mnie tylko dziwi, że ludzie biorą takie medialne fuchy, bo to przecież bardzo negatywnie wpływa na wizerunek, a ryzyko wdupienia ogromne
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik
21.05.2026, 12:38:35 via Wykop
  • 69
To ten słynny biegły, który stwierdził, że kia jechała na dojazdówce, bo podczas zderzenia wypadło z auta i nie było go w bagażniku? Rewelacyjny profesjonalizm xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P_i_o_t_R
P_i_o_t_R
21.05.2026, 15:34:08 via Wykop
  • 12
który stwierdził, że kia jechała na dojazdówce


@Rubbik: z artykułu to stwierdził to na podstawie zdjęć.
  • Odpowiedz
Rubbik
Rubbik
21.05.2026, 16:33:50 via Wykop
  • 15
@adenrno: skończ p-------ć.

https://www.onet.pl/motoryzacja/brd24pl/ofiary-sebastiana-m-nie-jechaly-na-dojazdowce-brak-sladow/xnh98b0,30bc1058
  • Odpowiedz
reveil
reveil
21.05.2026, 14:06:11 via Wykop
  • 37
Przecież są nagrania z kamerki które jednoznacznie pokazują moment uderzenia. Do tego czarne skrzynki auta pokazały prędkość ponad 250 km/h w momencie uderzenia. Tyle w zupełności wystarczy żeby wyrobić sobie obiektywną opinię. Jedyne wątpliwości mają ci którym jest płacone żeby je mieli.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ovis_aries
Ovis_aries
22.05.2026, 10:45:15 via Android
  • 0
@reveil: Opinia z definicji nie może być obiektywna.
  • Odpowiedz
plpi2018
plpi2018
plpi2018
22.05.2026, 11:47:39 via Wykop
  • 1
@YarpenZid: proporcja jest taka, że rodzina się upiekła, a seba s--------ł z kraju. jakby seba nie z---------ł ponad granice rozsądku, to by do tego nie doszło. oto proporcja.
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
21.05.2026, 10:52:59 via Wykop
  • 26
Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M.

Ale na PRowu oszczędzał ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majk3l
majk3l
21.05.2026, 12:43:25 via Wykop
  • 15
A miał mówić na niekorzyść Sebastiana M.?


@kanis-sapiens: no skoro Seba go wynajął to nie.
Ale sam fakt wynajęcia go przez oskarżonego od razu skreśla go z listy obiektywnych biegłych.
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
21.05.2026, 15:15:05 via Wykop
  • 8
@pwone: adwokat ma działać na korzyść klienta. Biegły ma być obiektywny, niezależnie od tego kto mu płaci.
  • Odpowiedz
Am61
Am61
Am61
21.05.2026, 12:34:43 via Wykop
  • 24
Jako że fakt to rzetelne i uczciwe źródło informacji to nawet nie śmiał bym stwierdzić, że ktoś mógł wykupić taki artykuł u nich. Przecież to byłoby nieładne, a fakt nie robi nieładnie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Am61
Am61
Am61
21.05.2026, 12:50:57 via Wykop
  • 2
@Ranger: dla nas przypomniał, a dla wielu zbudował narreracje, że całe to zdarzenie to spisek i szukają kozła ofiarnego
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
21.05.2026, 14:38:00 via Wykop
  • 6
@Am61: oczywiscie ze to jest wykupione bo jutro jest rozprawa. to wszystko bylo zaplanowane, zeby podsycac watpliwosci, a proces zmierza do konca
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
21.05.2026, 12:42:41 via Wykop
  • 19
Powinni zakazać dojazdówek, skoro powodują tak olbrzymie katastrofy. Pozostaje pytanie: skąd Majtczak wiedział, że Kia jest na dojazdówce, że w nią wjechał z premedytacją? Przy takiej prędkości musiało być trudno to ustalić.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
22.05.2026, 07:59:15 via iOS
  • 2
@Ranger: kia nie jechala na dojazdowce. To mataczenie majtczaka
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
22.05.2026, 08:02:33 via Wykop
  • 2
@wujek_srednia_rada: my to wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jast
jast
21.05.2026, 15:07:00 via Android
  • 17
A ludzie tu tak na onlyfansiary narzekają. Bardzo uczciwy zawód w porównaniu do takiego szmacenia się.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MatteoCommerciante
MatteoCommerciante
21.05.2026, 15:05:11 via Wykop
  • 14
3 młode osoby zginęły przez dzbana w tragicznych okolicznościach a oni na siłę robią k***e z logiki...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misstrant
misstrant
21.05.2026, 16:40:07 via Wykop
  • 11
Przytulil pienionzki od rodziny M. to co ma mowic? Zwykla szmata
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ewrzyn
Ewrzyn
Ewrzyn
22.05.2026, 09:18:20 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
4415
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
3375
Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL
2845
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2850
Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!
Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!
2193
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wypadek
  • #sebastianmajtczak
  • #afera
  • #polskiedrogi
  • #polska
  • #a1
  • #majtczakmorderca
  • #heheszki
  • #wykop
  • #prawo
  • #policja
  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #tvn
  • #bmw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking