Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

566

Pod Żywcem uroczyście otwarto... 500 metrów ścieżki rowerowej!

Pod Żywcem uroczyście otwarto... 500 metrów ścieżki rowerowej!

Było przecięcie wstęgi, przemówienia, wspólne zdjęcia, górale w strojach...

Trzebieslawice
Trzebieslawice
Trzebieslawice
z
zywiec.naszemiasto.pl
dodany: 15.05.2026, 11:03:37
  • #
    polska
  • #
    beskidy
  • #
    rower
  • #
    ciekawostki
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Tam zaczyna się Velo Soła
Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
z youtube.com
  • 14
Ciekawe czy był ksiądz ?
soulhudson
z se.pl
  • 3

Komentarze (114)

najlepsze

rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
15.05.2026, 11:39:54 via Wykop
  • 149
Był biskup albo chociaż proboszcz z kropidłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Death_to_the_false_Emperor
Death_to_the_false_Emperor
15.05.2026, 13:40:45 via Wykop
  • 25
@rdestowiec_ostrokonczysty: Czy inny szaman?
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
15.05.2026, 13:52:36 via Wykop
  • 30
@rdestowiec_ostrokonczysty: Spróbowałby nie być ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011
15.05.2026, 11:12:24 via Wykop
  • 120
Żeby to jeszcze była ścieżka rowerowa, a zrobili ciąg, czyli chodnik dla bombelków na biegówkach i rolkarzy, po którym zmusza się do jazdy kolarzy, żeby nie przeszkadzali samochodzikom na pustych, mało uczęszczanych lokalnych jezdniach xxd
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
15.05.2026, 13:38:37 via Wykop
  • 86
@mp0011: Minusują cie tylko ludzie którzy nie jeżdżą na rowerze w ogóle i nie rozumieją o co chodzi xD Nawet zwykłym MTB to jest problem bo jak ten chodnik masz po drugiej stronie ulicy to musisz dwa razy robić niebezpieczny manewr przecięcia całej jezdni żeby przejechać się po czymś gdzie cie nie powinno być bo pieszy ma pierwszeństwo nawet jak tańczy od lewej do prawej xD
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
15.05.2026, 13:54:49 via Wykop
  • 55
@mp0011: nie ma co tłumaczyć, oni dobrze wiedzą ale na słowo rowerzysta dostają zwarcia w mózgu i heheh "muszę im d-----ć"
Dopóki sam nie pojedziesz 200 metrowym chodnikiem oznaczonym jako ścieżka bez przejazdów, nie wyhamujesz ledwo przed autem wyjeżdżającym z posesji które nawet nie zamierza zdać sobie sprawy z tego że tam może jechać rower i nie poczekasz zanim z powrotem będzie można wrócić na ulicę to tego nie zrozumiesz
  • Odpowiedz
findi
findi
15.05.2026, 13:35:59 via Wykop
  • 109
Nawet wiceminister był i jakaś posłanka. Drożej wyszła ta impreza otwarcia jak budowa tego ciągu pieszo-rowerowego. Za nasze się bawią.
Ja p------e, jaka żenada.
findi - Nawet wiceminister był i jakaś posłanka. Drożej wyszła ta impreza otwarcia ja...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
15.05.2026, 14:03:52 via Wykop
  • 3
Drożej wyszła ta impreza otwarcia jak budowa tego ciągu pieszo-rowerowego


@findi: czyli ile xd
  • Odpowiedz
111aaa111
111aaa111
15.05.2026, 17:04:03 via Wykop
  • 29
111aaa111

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
15.05.2026, 11:47:38 via Wykop
  • 46
sylwke3100

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alcoholic_Desacrator
Alcoholic_Desacrator
15.05.2026, 13:40:55 via Android
  • 33
To jest pierwszy odcinek trasy która docelowo ma mieć w sumie 50 kilometrów, więc to już będzie coś, ale takie uroczyste "otwarcie parasola" lepiej byłoby jednak zostawić na zakończenie całego projektu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
15.05.2026, 13:49:01 via Wykop
  • 13
@Alcoholic_Desacrator: 50 kilometrów chodnika bez przejazdów rowerowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91
15.05.2026, 14:24:18 via Wykop
  • 27
@Alcoholic_Desacrator: i będą tak co 500 metrów otwierać :D
  • Odpowiedz
kompek
kompek
15.05.2026, 13:39:10 via Wykop
  • 22
Że im tak zwyczajnie po ludzku nie jest wstyd o---------ć takiej szopki... Tzn. wiem, że muszą się pokazać jacy to dobrzy gospodarze i rozwijają okolicę, no ale są granice ludzkiej przyzwoitości i godności i lepiej po prostu czasami odpuścić takie parcie na szkło.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JudeMason
JudeMason
15.05.2026, 15:38:45 via Wykop
  • 12
@kompek: nikt kto ma jakiekolwiek poczucie godności i przyzwoitości nie idzie do polityki, nawet tej lokalnej
  • Odpowiedz
Albert_Einstein
Albert_Einstein
18.05.2026, 06:20:32 via Wykop
  • 0
@JudeMason: ciekawe dlaczego tak jest?
  • Odpowiedz
pinochet
pinochet
pinochet
15.05.2026, 13:34:05 via Wykop
  • 21
To jest DDR na miare naszych możliwości.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Totalnieprzypadkowynick
Totalnieprzypadkowynick
Totalnieprzypadkowynick
15.05.2026, 14:16:50 via Wykop
  • 13
Wiesz co robi ta ścieżka? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest ścieżka na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tą ścieżką rowerową? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radzioso532
radzioso532
15.05.2026, 14:19:00 via Wykop
  • 12
Ale 500 metrów? Czy to ŻART? Rozumiem 5 km, ale nie 500 metrów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arkass
Arkass
15.05.2026, 14:30:34 via Wykop
  • 10
Arkass

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4346
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3208
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3107
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2672
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2370
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia