Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1015

Afera: bronią inwestycji na Bemowie. Ktoś kupił najtańsze boty

Afera: bronią inwestycji na Bemowie. Ktoś kupił najtańsze boty

Właściciel galerii, węgierski koncern Futureal, planuje więc rozbiórkę budynku i budowę nowych kwartałów mieszkaniowych z ok. 1,2 tys mieszkań. Na lokalnym forum mieszkańców trwa gorący spór o przyszłość Galerii. Dodatkowe emocje wywołują komentarze publikowane przez konta wyglądające na fałszywe.

BezDobry
BezDobry
z
rp.pl
dodany: 14.05.2026, 18:34:33
  • #
    afera
  • #
    patodeweloperka
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Urbanistyczne inicjatywy społeczne
ciastofrancuskie
z ekspertmiejski.pl
  • 6

Komentarze (91)

najlepsze

zrakiep
zrakiep
14.05.2026, 19:19:28 via Wykop
  • 493
Po drugiej stronie ulicy jest Lotnisko Bemowo. Jestem absolutnie pewien, że za parę lat zobaczę wykop o narzekaniach mieszkańców na hałas który generuje.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kraven2024
kraven2024
14.05.2026, 19:20:47 via Wykop
  • 122
@zrakiep: tam akurat w planach jest obwodnica i beda mieli za oknami duże skrzyżowanie z estakadami
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
14.05.2026, 19:25:04 via Wykop
  • 60
Jestem absolutnie pewien, że za parę lat zobaczę wykop o narzekaniach mieszkańców na hałas który generuje.


@zrakiep: przecież od lat już są narzekania mieszkańców co sie tam pobudowali wokół lotniska
na FB są grupy o tym, czyta sie jak coś absurdalnego
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
14.05.2026, 19:17:47 via Wykop
  • 126
jestem pewien że jeśli miasto wydało tam pozwolenie na budowanie bloków, to w planie są przestrzenie między budynkami, publiczne miejsca parkingowe, a w okolicznych szkołach, żłobkach i przychodniach są jeszcze miejsca, skoro powiększamy okolice o kilka- kilkanaście tysięcy nowych lokatorów?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misk4cy
misk4cy
misk4cy
14.05.2026, 19:42:52 via Wykop
  • 43
@mkorsov: i schrony dla wszystkich mieszkańców.
  • Odpowiedz
kszyhoop
kszyhoop
kszyhoop
14.05.2026, 20:39:05 via Wykop
  • 56
@paliwoda:
kszyhoop - @paliwoda:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
14.05.2026, 20:03:16 via Wykop
  • 73
Przejechałem się ostatnio do tego kerfa z ciekawości. Wielkie tłumy, kolejki, choć fakt, że cały obiekt swoje lata ma. Jak widać w okolicy jest potrzeba bardziej złożonych zakupów niż keczup Madero, jeden rodzaj sera, jeden rodzaj pakowanej wędliny i jeden rodzaj piwska.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bord
Bord
Bord
14.05.2026, 19:24:29 via Wykop
  • 36
Z drugiej strony Bemowa, przy samej trasie S8 miało powstać centrum handlowe. Potrzebne to jest jak diabli, ale pełną "operacyjność" uzyska dopiero za kilka lat jak wszystko wokół się zabuduje. Deweloper PROFBUD ciśnie jak cholera, aby zmienić przeznaczenie terenu z handlowego na mieszkalny i n---------ć kolejnych bloków (przy samej trasie S8, jednego to nawet projektuje jak falochoron od trasy xD). Będzie z tego niezły slums bo nikt nie chce mieć okien przy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dominium
dominium
14.05.2026, 20:20:18 via Wykop
  • 11
@Bord: miałem okazje przez jakiś czas bywać przy narwik i lazurowe, jak jeszcze nie było bloków wzdłuż lzurowej po stronie pól w stronę s8. Huk nie do wytrzymania, nie wiem jak ludzie mogą płacić tyle za odgłosy szosy.
  • Odpowiedz
Bord
Bord
Bord
14.05.2026, 22:38:48 via Wykop
  • 4
@trzynastka: Dokładnie tam.
  • Odpowiedz
Project_Yi
Project_Yi
15.05.2026, 15:42:03 via Android
  • 18
Niezła beka
Project_Yi - Niezła beka

źródło: 1000070155

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Project_Yi
Project_Yi
15.05.2026, 15:42:42 via Android
  • 6
@Project_Yi:
ProjectYi - @ProjectYi:

źródło: 1000070156

Pobierz
  • Odpowiedz
JWP1
JWP1
JWP1
14.05.2026, 22:38:17 via Wykop
  • 12
Heh prawie jak w geniutkowie ,,fundacja" ,,ratująca" świnie, a lajkują jakieś konta muzułmańskie xd xd xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pomaranczowyogorek
pomaranczowyogorek
15.05.2026, 06:53:18 via Wykop
  • 9
To chyba radni sa do zmiany. Trzeba sprawdzić kto głosował za by w następnych wyborach nie głosować na nich. Dziwne ze nikt nie stara sie wskazać winnych.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

N331
N331
15.05.2026, 12:34:30 via Wykop
  • 7
I tak będzie działać Plan Ogólny. Duży będzie robił co chcę. Może zostać deweloperem i wybudować 1.2k miszkań w miejscu gdzie nie ma infrastruktury pod wzrost miszkańców.

Za to Kowalski nie wybuduje sobie domu, bo urzędnik nie pozwala. Ma kupić mieszkanie od pana dewelopera, jedno z tych 1.2k.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rozmemlany
Rozmemlany
15.05.2026, 19:21:38 via Wykop
  • -1
@N331: Dlaczego urzędnik miałby nie pozwolić tobie wybudować domu?
  • Odpowiedz
Rozmemlany
Rozmemlany
15.05.2026, 19:50:41 via Wykop
  • 1
@rbk89: Dlatego zadaję pytanie, ptaszku.
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
14.05.2026, 19:24:10 via Android
  • 3
węgierski koncern Futureal

POLAK WĘGIEL DWA BRATANKI
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uknot
uknot
14.05.2026, 19:58:44 via Wykop
  • 2
Nawet ruscy i pisowcy na wypoku lepiej sie maskują xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zakolencjusz
Zakolencjusz
15.05.2026, 13:49:16 via Wykop
  • 0
@uknot: Węgry bez Orbana już nie takie pruskie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3170
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3103
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3045
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
2783
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2619
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #heheszki
  • #wykop
  • #nikogo
  • #moderacjacontent
  • #4konserwy
  • #kpo
  • #prawo
  • #oszukujo
  • #januszebiznesu
  • #wydarzenia
  • #pieniadze
  • #wykopefekt
  • #ciekawostki
  • #wykopgate20

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking