Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

468

Słynna gdańska radna Sylwia C. chce mediacji z taksówkarzem,

Sylwia C., gdańska radna z ramienia Koalicji Obywatelskiej, chce mediacji z taksówkarzem. To pokłosie afery, w której samorządowczyni obraziła pochodzącego z Ukrainy mężczyznę, a awanturę nagrała kamera w aucie pokrzywdzonego. Sylwia C. usłyszała zarzuty, do których się nie przyznała.

epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
z
trojmiasto.pl
dodany: 14.05.2026, 16:54:34
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    trojmiasto
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

X Sylwii.
dlugi-gr
z x.com
  • 3
Jak radna z Gdańska postawiła robola do pionu
Typhon
z krytykapolityczna.pl
  • -24

Komentarze (62)

najlepsze

AlbertWesker
AlbertWesker
14.05.2026, 17:55:06 via Wykop
  • 404
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RKN_
RKN_
RKN_
15.05.2026, 04:28:59 via Android
  • 63
@AlbertWesker: dokładnie, z pokonanym się nie negocjuje :-)
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
14.05.2026, 23:24:09 via Wykop
  • 208
Chłop ma szczęście, że wszystko nagrywał, bo przypominam, że to ta **#&$*$a publicznie go oskarżyła.

Babsztyl powinien za to beknąć.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ordynarny_cham
ordynarny_cham
15.05.2026, 05:38:41 via Wykop
  • 30
ta **#&$*$a publicznie go oskarżyła.


@Kismeth: Wszystkie zeznania kobiet jako istot skrajnie emocjonanych powinny być traktowane jako zmanipulowane z automatu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
bialytaboret
bialytaboret
bialytaboret
15.05.2026, 09:18:09 via Wykop
  • 4
> "raczej typowe", "facecików" , "kłiiiiiiiii, nie radzem", "jak komuś w-------ę"


@Cadfael: masz obsesje, jestes manipulatorką i istota skrajnie emocjonalną
  • Odpowiedz
WroTaMar
WroTaMar
14.05.2026, 18:43:49 via Wykop
  • 162
Dziwne, że nikt w tej bulwersującej sprawie nie ciśnie minister Barbary Nowackiej, która zatrudnia w swoim biurze poselskim taką ksenofobkę.
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/posel.xsp?id=263&type=A
WroTaMar - Dziwne, że nikt w tej bulwersującej sprawie nie ciśnie minister Barbary No...

źródło: sylwiacison

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChciwyASasin
ChciwyASasin
14.05.2026, 21:23:15 via Wykop
  • 86
@WroTaMar: Podobno uśmiech otwiera wiele drzwi #pdk
ChciwyASasin - @WroTaMar: Podobno uśmiech otwiera wiele drzwi #pdk

źródło: 1000018905

Pobierz
  • Odpowiedz
theoforos1
theoforos1
theoforos1
15.05.2026, 00:02:41 via Android
  • 34
@ChciwyASasin: ale paszczur , nic dziwnego że sfrustrowana jak taka brzydka, ryj naprawdę tragedia
  • Odpowiedz
odysjestem
odysjestem
14.05.2026, 23:33:40 via Wykop
  • 146
Słynna gdańska radna Sylwia C


A dlaczego Sylwia C? W końcu osoba publiczna, więc piszmy jak należy:

Sylwia Cisoń, gdańska radna z ramienia Koalicji Obywatelskiej, chce mediacji z taksówkarzem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lennyface
lennyface
15.05.2026, 04:32:05 via Wykop
  • 9
@odysjestem: bo ją Sylwia C triggeruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TV_personelu_niemedycznego_WUM
TV_personelu_niemedycznego_WUM
15.05.2026, 23:25:38 via Wykop
  • 1
@odysjestem: dokładnie. Nie ma co ukrywać danych pani radnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wyssoki
wyssoki
wyssoki
14.05.2026, 21:31:19 via Wykop
  • 81
Z dziećmi jechała na mecz i takie kur*y rzuca jedna za drugą?! No to ładnie dzieci wychowuje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
15.05.2026, 04:17:28 via Wykop
  • 78
Jakiej znowu mediacji? Ma chłopa przeprosić, a potem zamknąć mordę i wycofać się z polityki.
Mediacji jej się zachciewa xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abracadaver
abracadaver
15.05.2026, 04:27:54 via iOS
  • 36
@Bestia_z_Jellystone: no takiej żeby się dogadali na mediacji i nie doszło do wyroku, który jej zafajda papiery na następne kilka lat. Chyba do niej dotarło, że ma małe szanse na wygraną.
  • Odpowiedz
Ociec2
Ociec2
Ociec2
15.05.2026, 09:57:07 via Android
  • 12
@Bestia_z_Jellystone: Chce mediacji, bo jako skazana prawomocnym wyrokiem prawdopodobnie nie będzie mogła pełnić funkcji publicznych.
  • Odpowiedz
hallack
hallack
15.05.2026, 04:46:53 via Wykop
  • 66
Wyobraźcie sobie że gość by tego nie nagrywał... Przecież nie miałby szans z tym babsztylem...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

personifikator
personifikator
15.05.2026, 05:34:37 via Wykop
  • 34
Mediacje za frajerskie oskarżenia? Przecież to powinno być ścigane z urzędu za pomówienie i składanie fałszywych zeznań, bo to jest w całej tej sprawie najgorsze. Gdyby nie nagranie to chłop miałby p--------e.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jaksiepatrzy
jaksiepatrzy
jaksiepatrzy
15.05.2026, 05:13:21 via iOS
  • 18
Jak się okazuje sprawa ujrzała światło dzienne, bo pani Sylwia w całej swojej wspaniałomyślności chce się z nią zmierzyć. Nie dla siebie, dla mieszkańców, żeby mogli wziąć z niej przykład. Nie będzie się tłumaczyć, bo wytłumaczenia nie ma (chociaż jest!). Zaatakowała jako ofiara, mierząc się z ciężarem wymierzonej w nią nienawiści. Zwyzywała zupełnie prywatnie, reprezentując nas, społeczeństwo z problemem. Zdobyte doświadczenie wykorzysta żeby móc jeszcze lepiej pomagać uchodźcom. Czego nie rozumiecie ( ͡° ͜ʖ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

klapektarasa
klapektarasa
15.05.2026, 05:38:47 via Wykop
  • 22
@jaksiepatrzy: i jeszcze te przeprosiny - przepraszam wszystkich urażonych, że zwyzywałam taksówkarza. Ale jak kogoś to nie razi, to ja nie przepraszam, bo po co. W końcu niczego złego nie zrobiłam.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
15.05.2026, 07:31:48 via Wykop
  • 6
bo niezależnie od tego, co wydarzyło się przed i po fragmencie nagrania


@jaksiepatrzy: i jeszcze subtelna sugestia, że COŚ się wydarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
8artman
8artman
15.05.2026, 04:50:49 via Android
  • 17
Żadnych mediacji, do spodu z nią. Obrzydliwe zachowanie i tyle !
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4349
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3210
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3107
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2673
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2370
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking