Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

230

Stworzyłem "Nie wiem, ale się dowiem!" i zostałem z niczym.

W moim eseju opowiadam jak zostałem oszukany w 9 miesiącu ciąży, gdy mój syn przychodził na świat - po załamaniu psychicznym. Kilka miesięcy po tym jak wylądowałem w ciężkim staniem w szpitalu zostałem zbanowany i nie szło dotrzeć do Beziego. W filmie są głosówki jak się przyznaje do wszystkiego.

ArseneWengerTheAnimatedSeries
ArseneWengerTheAnimatedSeries
z
youtube.com
dodany: 8 godz. i 16 min temu
  • #
    polskiyoutube
  • #
    dramy
  • #
    afera
  • #
    youtube
  • #
    polska
  • #
    influencerzy
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (111)

najlepsze

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
6 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 177
Ok, godzinę przesłuchałem.
Tl;DW:
Firma nigdy nie była na OPa, jedynym przed założeniem spółki jedyną osobą odpowiedzialną prawnie i finansowo za firmę był Bezi. Nie przeszkodziło to @ArseneWengerTheAnimatedSeries pozbawić całą ekipę dostępów kont kanału wyłącznie w oparciu o chwilową zachciankę.
W ogóle oprócz OPa nikt nic nie wie, na niczym się nie zna, wyłącznie on umie w yt i jako jedyny posiada kompetencje społeczne do oceny tego co można, a czego nie można
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

conamirko
conamirko
5 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 39
@Bestia_z_Jellystone: no dobra ale z drugiej strony wykosić typa do tego stopnia żeby nawet nie wspomnieć o nim w materiale nt tworzenia kanału to inny wymiar januszery XD
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 45
@Bestia_z_Jellystone: Ale masz też drugą stronę.
Chłop jest założycielem kanału, obiektywnie ten kanał się rozrastał jak to on robił scenariusze do filmików i wszystko to prowadził a teraz widzimy, że to co dodają to jest jedno wielkie g---o z marnymi wyświetleniami.
Nie potrafili nawet odpowiedzieć bez niego na dramę z wardęgą a bezi jakieś skecze i żarty tam powymyślał i wszyscy mieli z tego bekę...

Z tego co tam można usłyszeć to bezi
  • Odpowiedz
walokid
walokid
7 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 83
Zastanawiałem się co się zmieniło w kanale że treść w pewnym momencie uległa zmianie. Myślałem że wyczerpanie pomysłów i tworzenie treści na siłę. Teraz już chyba wiem co się stało
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
1 godz. i 3 min temu via Wykop
  • -6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
svatco
svatco
3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 71
Niespodziewane dziecko... jak słyszę takie g---o z ust faceta to już wiem że mam do czynienia z p---ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ruchasz to naturalne jest że możesz mieć dziecko i bierzesz za to pełną odpowiedzialność.
Niespodziewane dziecko to miała według opowiadań Maryja z Józefem.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slonio
slonio
slonio
3 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 37
@svatco: Akurat niespodziewane dziecko to miała tylko Maryja, Józef, według opowiadań nie miał z tym nic wspólnego.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 38
@svatco: Pani redaktur. Kazali spółkować bez ogumienia i teraz trzeba być ojcem.
  • Odpowiedz
world
world
4 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 38
Odrobinę przesłuchałem. Wygląda, że gość jest ultra niestabilny. I to z samego sposobu opowiadania. Do tego jak ten jego "wspólnik" mu coś wyrzuca, to: no tak, faktycznie tak było. Myślę, że tego było więcej. Żaden poważny biznes nie będzie chciał mieć takich osób przy sobie. Typek się zasłania cały czas chorobami, cały czas szpital, cały czas mam to, mam tamto, miałem atak paniki, miałem dołek, to spisek, oni spiskowali. 3 godziny tego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

heniek_8
heniek_8
2 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 7
@world: jak ktoś mówi że "miałem załamanie nerwowe " to ja od razu widzę oczami wyobraźni "przez pół roku nie płaciłem żadnych zobowiązań, nie można się było ze mną skontaktować i do nikogo się nie odzywałem"
ktoś musiał wtedy sprzątać ten b----l za niego, a teraz dziubdziuś ma pretensje bo załamanie miał
  • Odpowiedz
absolutnie
absolutnie
1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
Ultra niestabilny człowiek będzie się podobnie zachowywał niezależnie czy się swiat mu się wywrócił o 18° czy 180°. Dużo żalu i chaosu, których podstaw nikomu z takiego materiału nie będzie się chciało dociekać
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
2 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 35
Nic nie rozumiem, kto jest synem kogo, kto był w ciąży i czemu wszystkie pytania o tę ciążę są minusowane?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

harvester
harvester
14 min temu via Wykop
  • 0
@CopyM: I dlaczego syn przed przyjściem na świat miał załamanie psychiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
7 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 31
Ojej… no kto by pomyślał, że ten korniszon z jego pseudo-inteligenckim bełkotem zrobił coś nie tak xD
Also

mówiły jaskółki, żeby nie wchodzić w spółki

xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mitur
Mitur
Mitur
6 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 10
mówiły jaskółki, żeby nie wchodzić w spółki


@congobongo: XDDD wrogie przejęcia różnych rodzajów dg to polski sport narodowy. Tu masz jakiśtam kanał na jutubie ale takie historie się dzieją codziennie w dużo większych przedsiębiorstwach, nawet tych "giełdowych".
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
6 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 3
@Mitur: oczywiście! czy jest mi przykro z powodu tego co temu gościowi się stało? skłamałbym, gdybym powiedział, że nie. czy sam mógłbym się znaleźć w takiej sytuacji? ba! przy odpowiedniej presji nawet węgiel stanie się diamentem.
a teraz. czy on ma jakieś papiery na poparcie swej tezy (pytam bo nie mam teraz czasu na słuchanie całości), pewnie nie… czy gdyby poszedł z tym do sądu to by coś ugrał? na
  • Odpowiedz
Amogus213769
Amogus213769
Amogus213769
2 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 28
Amogus213769

źródło: 1000009501

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
3 godz. i 24 min temu via Android
  • 26
@ArseneWengerTheAnimatedSeries
JESTEŚ BABĄ CZY CHŁOPEM? .
"W moim eseju opowiadam jak zostaŁEM oszukany w 9 MIESIĄCU CIĄŻY, gdy mój syn przychodził na świat - po załamaniu psychicznym ((KTO MIAŁ ZAŁAMANIE PSYCHICZNE, SYN?). Kilka miesięcy po tym jak wylądowaŁEM w ciężkim staniem w szpitalu zostałem zbanowany i nie szło dotrzeć do Beziego. W filmie są głosówki jak się przyznaje do wszystkiego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
1 godz. i 8 min temu via Android
  • -5
@mpetrumnigrum: widzę, że kolegę skróty myślowe przerastają.
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
6 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 22
Kanał idiotów dla idiotów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kudlaty777
Kudlaty777
Kudlaty777
2 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 20
Ło jessu jakaś kolejna internetowa drama. Sprawy oszustwa rozwiązuje się w sądzie a nie w internetach. 3h biadolenia. Że też komuś chce się śledzić takie aferki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4162
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3701
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2627
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2578
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
2556
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #youtube
  • #heheszki
  • #rakcontent
  • #motoryzacja
  • #twitch
  • #polskiepato
  • #budda
  • #afera
  • #boxdel
  • #internet
  • #danielmagical
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #wardega
  • #pracowniktvn

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking