Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

347

Rewolucja w rachunkach za wodę. Spółdzielnie biją na alarm: zapłacimy więcej, na

Rewolucja w rachunkach za wodę. Spółdzielnie biją na alarm: zapłacimy więcej, na

Rachunki za wodę i ścieki budzą emocje, a kolejna nowelizacja przepisów w tej sprawie tylko podgrzewa atmosferę. Tym raz

starnak
starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 14.05.2026, 07:21:43
  • #
    polska
  • #
    rachunki
  • #
    spoldzielnia
  • #
    lokatorzy
  • #
    woda
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (75)

najlepsze

Basiura89
Basiura89
14.05.2026, 11:42:32 via Wykop
  • 119
Dojenia Polaków ciąg dalszy. Uśmiechać się!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
14.05.2026, 13:39:05 via Wykop
  • 53
@Basiura89: ects2 już tuż tuż, to się uśmiechniemy i zesramy jednocześnie. Zastanawiająca jest "cisza" w mediach co nam gotują, bo przy nim obecne podwyżki za ścieki to spacer po parku.
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
14.05.2026, 15:12:31 via Wykop
  • 8
@Basiura89:
Czerwone_Stringi - @Basiura89:

źródło: 1c4c8776a59cc70395914872fec8557e

Pobierz
  • Odpowiedz
debiec
debiec
14.05.2026, 14:06:23 via Wykop
  • 101
A czy kiedykolwiek było tanio? xD jak żyje (38lvl) nie przeczytałem artykułu, że będzie coś taniej xD bez kitu. Ciągle tylko drożej, wincyj itd
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alfanumeryczny
Alfanumeryczny
14.05.2026, 15:43:01 via Wykop
  • 35
@debiec: deflacja w Polsce była zjawiskiem odczuwalnym przede wszystkim w latach 2014–2016. To do tych czasów wzdychają wszystkie Mirki, że „wtedy to było”.
  • Odpowiedz
megagizmo
megagizmo
14.05.2026, 15:59:54 via Wykop
  • 11
@debiec: Masło jest taniej.

  • Odpowiedz
mariusz_z_blighttown
mariusz_z_blighttown
14.05.2026, 16:19:27 via Android
  • 55
Z roku na rok więcej podatków, z roku na rok coraz drożej, z roku na rok coraz więcej nakazów i zakazów, a tępe polactwo dalej głosuje na popis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
14.05.2026, 17:46:17 via Wykop
  • 6
@motvik: Tu masz listę partii politycznych, bo widać, że słabo się orientujesz w temacie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_w_Polsce
  • Odpowiedz
Acozord
Acozord
15.05.2026, 06:38:08 via Wykop
  • 0
@mariusz_z_blighttown: to wszystko wina żymiańskiej UE
  • Odpowiedz
zweryfikujkonto
zweryfikujkonto
zweryfikujkonto
14.05.2026, 11:58:21 via Wykop
  • 38
to jest wydojenie Polaków tym razem na wodę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanTypuBear
PanTypuBear
PanTypuBear
14.05.2026, 15:47:52 via Wykop
  • 27
czemu nie robicie dzieci?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haohao
haohao
haohao
14.05.2026, 16:25:04 via Wykop
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: Do tego trzeba edukacji patriotycznej i bezpieczeństwa ekonomicznego, a nie ideologii lgbt i woke. Każda potwora znajdzie amatora ;-)
  • Odpowiedz
Benedylbert_Mlekogroszek
Benedylbert_Mlekogroszek
Benedylbert_Mlekogroszek
14.05.2026, 19:26:55 via Wykop
  • -1
Ci z odchyłami psychicznymi na pewno spłoszą każdą, ale to tylko połowa wykopu


@haohao: 90% moim zdaniem
  • Odpowiedz
piekarinnio
piekarinnio
14.05.2026, 14:03:10 via Wykop
  • 27
ja p------e... Kraj z kartonu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zenozed5000
zenozed5000
14.05.2026, 16:45:37 via Wykop
  • 4
@piekarinnio: Ludzie z kartonu to i kraj z kartonu ;)
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
14.05.2026, 14:54:35 via Wykop
  • 26
U mnie woda już poszła 30% w górę. To wcale nie sprawi, że inflacji znów nie odbije. Nie, wcale.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

magisterskie-rlip
magisterskie-rlip
magisterskie-rlip
14.05.2026, 16:18:45 via Wykop
  • 7
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: dziwnie podwyżki zbiegły się z wprowadzeniem systemu kaucyjnego. Duzo ludzi przerzuciło sięna kranówke przecież.
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
14.05.2026, 17:24:19 via Wykop
  • 2
@magisterskie-rlip: przypadek?-nie-sądzę.jpeg
  • Odpowiedz
vieveble
vieveble
14.05.2026, 16:13:30 via Android
  • 20
Pamiętajcie podczas wyborów że będzie lepiej jak tylko pokonamy tych drugich
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bulgo
Bulgo
14.05.2026, 22:15:16 via Wykop
  • 8
Polskojęzyczny rząd jedyne czym się zajmuje to jakieś czwartorzędne tematy typu Ziobro, a w międzyczasie przygotowuje se zamordystyczne ustawy zwiększające ceny, kontrolę nad obywatelem lub pogarszające jakość jego życia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Acozord
Acozord
15.05.2026, 06:35:28 via Wykop
  • 2
@Bulgo: jakby się dało to nawet dał bym dwa plusy
  • Odpowiedz
guilmonn
guilmonn
guilmonn
14.05.2026, 16:17:39 via Wykop
  • 8
Każdy nowy pomysł, rewolucja, ustawa, projekt, idea => będzie drożej
Każda jedna k---a.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_jeti
ja_jeti
ja_jeti
15.05.2026, 05:06:54 via Wykop
  • 0
@guilmonn: ale podwyżki po to by było taniej xdxdxd tak kiedyś mówili o prądzie i śmieciach xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
4489
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
3615
Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL
2936
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2867
Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!
Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!
2486
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #afera

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking