Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

600

"Brakuje nam środków". Tajemnica finansów fundacji ścigającej "rasistów"

"Brakuje nam środków". Tajemnica finansów fundacji ścigającej "rasistów"

Miliony złotych z darowizn, setki zbiórek, prywatne wydatki i brak transparentności. Oto kulisy działalności ludzi, którzy z oskarżania innych uczynili sposób na życie, a sami nie mogą pochwalić się czystą kartą. Prześledziliśmy finanse Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 14.05.2026, 04:57:36
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    rasizm
  • #
    4konserwy
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

PRZEŚWIETLAMY FINANSE FUNDACJI OD WALKI Z KSENOFOBIĄ. WĄTPLIWE SUKCESY I BRAK SPRAWOZDAŃ
Riolet
z youtu.be
  • 27

Komentarze (49)

najlepsze

djtartini1
djtartini1
14.05.2026, 07:28:06 via Wykop
  • 196
Zbieg z wyrokiem i ludzie wpłacają mu pieniądze. Do tego robi webinary na których poucza o uczciwości.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maciey_prime
maciey_prime
maciey_prime
14.05.2026, 07:52:24 via Wykop
  • 33
@djtartini1: Plzy stupid games, win stupid prizes - albo: chcącym nie dzieje się krzywda.
  • Odpowiedz
YebakaLesny
YebakaLesny
14.05.2026, 08:06:28 via Wykop
  • 99
Knur wszystko przejada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krws
krws
14.05.2026, 08:12:03 via Wykop
  • 59
Kto zakopuje ten finansuje fundację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob
14.05.2026, 08:23:28 via Wykop
  • 44
Fundacja pod*ca ludzi za poglądy. Nie ma to jak w 21 wieku, po tym co w tym kraju zrobił hitler - być Polakiem i przelewać swoją kasę na finansowanie neofaszystów. No ale jak upośledzeni liberałowie się śmieją z konfy bo "niskie podatki = ruska onuca" to naprawdę nic mnie w tym kraju nie zdziwi.

No może jeśli ludzie chorzy na syfa powiążą brak syfilisu z uwielbieniem putina. Tego jeszcze nie grali :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dfg1
dfg1
dfg1
14.05.2026, 08:26:37 via Wykop
  • 31
Biznes na frajerach, wiadomo to od zawsze.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misstrant
misstrant
14.05.2026, 08:20:55 via Wykop
  • 25
Pasozyt.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dicamillo89
dicamillo89
14.05.2026, 10:43:28 via Wykop
  • 22
Heh, kilka lat temu bezczelny wieprz zaspamowywał sądy zawiadomieniami o możliwości popełnienia przestępstwa w postaci nawoływania do nienawiści na tle rasistowskim (co jest ścigane z urzędu) za... krytyczne komentarze pod adresem OMZRiK na facebooku - wiadomo, że sprawa od razu do uwalenia, ale chodziło o uprzykrzenie życia krytykantom i zniechęcenie do dalszej krytyki.
Sam dostałem wezwanie na komisariat, żeby złożyć zeznania (yup, ośmieliłem się okazać swój nieprzychylny stosunek do działalności grubasa)... i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
14.05.2026, 10:24:44 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
14.05.2026, 08:11:14 via Wykop
  • 18
Zaskakujące jest to że on miał bardzo ładną blondynkę, pasowała jak pieść do nosa do niego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eloyard
eloyard
14.05.2026, 08:19:29 via Wykop
  • 28
@cyganztorunia: myślisz czemu pieniędzy brakuje
  • Odpowiedz
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
14.05.2026, 08:33:27 via Wykop
  • 12
Monitorowanie zachowań które ktoś sam określa jako warte monotorowania to fajny sposób zarobku. Zrzutki na robienie tego co subiektywnie sie uważa. Btw, ten typ siedzi w ,,normalnym o postepowym kraju" jakim jest Norwegia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytalski_malopolan - Monitorowanie zachowań które ktoś sam określa jako warte monotor...

źródło: 20251106_080615

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob
14.05.2026, 08:58:46 via Wykop
  • 37
@Pytalski_malopolan: No i widzisz tak wygląda każdy ideolog. Polska przy rocznym zużyciu energii na mieszkańca ~4.5MWh i Norwegia przy 23MWh.

Norwegia ma praktycznie całą energię produkowaną w elektrowniach wodnych i to stabilizuje sieć, bo ma warunki. A ten imbecyl myśli, że jak się dosypie kasy do wora to Polska nabuduje 5x więcej elektrowni wodnych niż Norwegia. Polska która nie ma warunków żeby jedną postawić i jedyne co mamy to bodajże
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
14.05.2026, 10:03:18 via Wykop
  • 12
@Pytalski_malopolan: zupełnie jakby Norwegia miała całkwicie inne uwarunkowania i dostepność źródeł odnawialnych
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4631
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
4340
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2826
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok
2084
Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL
Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL
1987
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking