Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

288

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Wojskowe obozy odchudzania w Chinach wprowadzają ścisły zakaz podjadania oraz obowiązkowe ćwiczenia i ważenie dwa razy dziennie

Dziki_zwierzak
Dziki_zwierzak
z
bbc.com
dodany: 13.05.2026, 19:51:48
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    informacje
  • #
    swiat
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (143)

najlepsze

Cyslav
Cyslav
Cyslav
14.05.2026, 07:53:20 via Android
  • 325
Cyslav

źródło: 1000101564

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe
14.05.2026, 11:27:55 via Android
  • 49
@Cyslav: ja bym rok tam siedział, rok na wolności i znów rok w obozie.
  • Odpowiedz
OkruszekBojowy
OkruszekBojowy
14.05.2026, 16:50:25 via Wykop
  • 7
@AnonymousDev: wystarczy wyjscia zrobić tak wąskie, że inaczej niż bokiem się nie da xD
  • Odpowiedz
werfogd
werfogd
werfogd
13.05.2026, 22:08:20 via Wykop
  • 180
Za ok. 2200 zł można wykupić miesięczny pobyt obejmujący zakwaterowanie, wyżywienie oraz codzienne zajęcia sportowe.

Tanio. O ile to wyżywienie nie niszczy zdrowia np. brakiem minerałów i witamin, to niezła alternatywa do mieszkania.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
14.05.2026, 08:04:14 via Wykop
  • 102
@werfogd: Tanio dla Ciebie, Nie dla chińczyka. W chinskich miastach poza Top3, srednia miesięczna pensja to jakieś 6000 rmb czyli 3000 złotych miesięcznie brutto.

Ale mnie wkurzaja te teksty podróżników co idą do jakiejś wiochy zabitej palami w amazonce i mówią ze herbata kosztuje tylko 10 groszy! "AlE Tani0!" Takie same teksty walił anglik czy niemiec w Polsce w latach 90
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
14.05.2026, 11:27:29 via Wykop
  • 37
mówią ze herbata kosztuje tylko 10 groszy! "AlE Tani0!" Takie same teksty walił anglik czy niemiec w Polsce w latach 90


@P4ncak3: No ale... Tanio. Nie mają racji? Myślisz że ktoś sobie nie zdaje sprawy z tego z czego to wynika, czy jak?
  • Odpowiedz
PasswordExpired
PasswordExpired
13.05.2026, 22:37:06 via Android
  • 67
Grubo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
13.05.2026, 20:10:08 via Wykop
  • 26
Tu moglibyśmy się na nich wzorować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
14.05.2026, 11:41:42 via Wykop
  • 5
@Anomalocaracid: u nas się nie da bo to genetycznie i do tego są chorzy na serce. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice
14.05.2026, 08:00:44 via Wykop
  • 23
Bez sensu. Przecież otyłość to głównie problem psychiczny. Człowiek nie potrafi się opanować i żre chociaż nie jest głodny. Zapewne większość osób, która wyjdzie z takiego obozu, wróci do opychania się.
Kiedyś byłem na DZSW i w ciągu tych 27 dni schudłem z 80kg do ok. 70kg. W ciągu 2 miechów wróciłem na te 80kg.
Jeżeli nie "zaszczepisz" w tych ludziach odpowiedniego myślenia o jedzeniu (służy do utrzymywania organizmu przy życiu, a
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe
14.05.2026, 11:30:14 via Android
  • 33
@Kimbo_slice: nie ma co słuchać mądrości na temat odchudzania ludzi którzy nigdy nie byli grubi. Ja nawet nie chce im tergo tłumaczyć.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice
14.05.2026, 11:54:40 via Wykop
  • 14
@Amasugiru: Przymus nigdy nie jest dobry. Jeżeli zamkniesz alkoholika czy n-------a w jakimś obozie na miesiąc i gdy wyjdzie to przestanie pić/ćpać, bo poczuje, że jest fajnie? Raczej nie...
Potrzebna jest jakaś terapia, która uzmysłowi takiej osobie jak walczyć z łaknieniem.
To, że ktoś będzie się katował przez miesiąc lub dwa i schudnie, nie znaczy, że osiągnął sukces, bo demony mogą wrócić.

@niemorzliwe Ja osobiście nigdy otyły nie byłem.
  • Odpowiedz
Tesseract
Tesseract
14.05.2026, 12:33:10 via Wykop
  • 11
Że niby tak wygląda otyły chińczyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - Że niby tak wygląda otyły chińczyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-05-14 143158

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

magisterskie-rlip
magisterskie-rlip
magisterskie-rlip
14.05.2026, 14:55:12 via Wykop
  • 6
@Tesseract: Dla zwykłego wykopka to i tak grubas. Tutaj są same piwniczaki patyczaki, ktore sa przeswiadczone ze zyja na ziemi wypelnionej grubasami XD
  • Odpowiedz
ruonim
ruonim
14.05.2026, 16:40:15 via Wykop
  • -1
@Tesseract: wygląda na instruktora
  • Odpowiedz
znam-prawde
znam-prawde
znam-prawde
14.05.2026, 12:02:16 via Wykop
  • 11
Witam, planuję szybko założyć firmę w branży agroturystycznej. Moje pytanie brzmi, czy są jakieś restrykcje co do nazwy firmy?
Otóż chcę założyć coś pod nazwą w stylu "Polskie Obozy Koncentracyjne na Mazurach sp. z o.o.". Mój dziadek przepisał mi działkę rolną z warunkami zabudowy pod siedlisko. Plan jest taki, żeby zbudować jakieś proste konstrukcje stodół i oferować turnusy odchudzające dla grubych z wielkich miast zainteresowanych historią II wojny światowej. Oczywiście wszystko wystylizowane jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adamsowaanon
adamsowaanon
14.05.2026, 13:00:37 via Wykop
  • 16
Polskie Obozy Koncentracyjne na Mazurach sp. z o.o.


@znam-prawde: Jak zamienisz na "Polskie KRAFTOWE Obozy Koncentracyjne na Mazurach sp. z o.o." to wtedy sukces gwarantowany!
  • Odpowiedz
Phatee
Phatee
14.05.2026, 17:09:56 via Wykop
  • 6
@znam-prawde: Ogród Hitlera był git to nowy obóz koncentracyjny by nie przeszedł? ( ͡° ᴥ ͡°)
Phatee - @znam-prawde: Ogród Hitlera był git to nowy obóz koncentracyjny by nie przes...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
14.05.2026, 07:47:48 via Wykop
  • 10
W Polsce by się przydało dla grubasów takie coś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PasswordExpired
PasswordExpired
14.05.2026, 09:29:40 via Wykop
  • 20
@ElMurano: Nie, w Polsce jak jesteś grubasem to zapuszczasz brodę i wtedy to już jest twój styl.
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax
14.05.2026, 12:47:30 via Wykop
  • 3
@ElMurano: Polska to kraj skrajnośći. Pomimo, że siłownie wyrastają jak grzyby po deszczu i na każdej z nich brokułowe głowy ustawiają się w kilkumetrowej kolejce do ławy, to jednak ciągle mamy jeden największych wskaźników otyłości pośród młodzieży.
  • Odpowiedz
BohunChleba
BohunChleba
14.05.2026, 13:59:52 via Wykop
  • 8
Kiedy u nas obóz patrotyczny?
BohunChleba - Kiedy u nas obóz patrotyczny?

źródło: sytuacja-robi-si%C4%99-coraz-bardziej-napi%C4%99ta-tomasz-sakiewicz-w-v0-xtc5sg6cxb7c1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
14.05.2026, 20:39:12 via Android
  • 5
@BohunChleba: on jest na diecie białkowej
100piwdlapiotsza - @BohunChleba:  on jest na diecie białkowej

źródło: 1000055360

Pobierz
  • Odpowiedz
Zzezlag
Zzezlag
17.05.2026, 17:10:59 via Wykop
  • 0
@100piwdlapiotsza: 😆
  • Odpowiedz
wykopwykopwykop1
wykopwykopwykop1
14.05.2026, 11:35:49 via Wykop
  • 6
Nareszcie chociaż jedno państwo wzięło się za grubasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4302
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3184
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3093
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2666
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2366
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #zdrowie
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking