Nie no, jak to obejrzałem to aż się zagotowałem xDD
1. Wyobraźcie sobie że role się odwracają i pieszy sobie chodzi po jezdni wzdłuż a samochody się burzą - przyjeżdża policja i od razu by "pieszego" zgleblowała i wlepiła mandat. W drugą stronę? Absolutnie, pouczonko. 2. Kolejne odwrócenie sytuacji - wyobraźcie sobie co by się stało gdyby to nagrywający był kobietą, a agresorka facetem. Facet napierałby kobietę swoim ciałem. No przecież zaraz
Widzę że powstaje coraz więcej tego typu kanałów, i bardzo dobrze. Te kanały mają też coraz większe poparcie. Może w końcu policja weźmie się do roboty, a "dziennikarze" z Polsatu za uczciwe dziennikarstwo.
@Morf: Oczywiście że to się szybko nie zmieni, może potrzeba kilka, albo kilkanaście lat żeby dotrzeć chociaż do większości. Kilka lat temu dosłownie nikt na to w ogóle nie zwracał uwagi, tak było i już, każdy to akceptował, ja też.
To tak jak było z pijanymi kierowcami. W latach 90 było na to przyzwolenie społeczne, a tam jak lekko wypity i pojedzie powoli to nic się nie stanie, mało kto
To przez taką właśnie policję, ludzie jeżdżą po chodnikach. Policjanci biorący udział w tej interwencji, źle wykonują swoją pracę, pouczenia nie działają, zachęcają do jeżdżenia po chodnikach, nie rozumiem tego kompletnie. Do tego ta psiara co uciekła z Choroszczy, i durne baby ze sklepu, niezłe kombo się wylosowało w tym odcinku. Plus jest taki że coraz więcej ludzi zauważa problem, bo powstaje coraz więcej kanałów tego typu. Sam gdy oglądałem pierwsze odcinki
Baba jak baba, ale 4 psów dało jej jeszcze większe przyzwolenie na bycie bezczelną. 4 psów, żeby dać pouczenie i jeszcze sapać do zgłaszającego. Powinni wylecieć z roboty. Na zbity pysk.
@pawekkurek: a kto napisał, żeby jej dać „mamdat”? Kierującemu się za to mandat się należał, a pouczenie to tylko sygnał, że może być chamem nadal. Jak ta baba.
Na tym filmie jest wszystko. Kierowca jadący po chodniku, który tak robi od zawsze, odklejona babka która sama się zaorała, loża szyderców jako publika, policja która nie ogarnia tematu i oczywiście wszyscy składają sobie życzenia. I jeden bohater który niestrudzony tym wszystkim robi czego oczekujemy i chcemy.
@pawekkurek: Specjalnie dla Ciebie - "niestrudzony «nieustający w wysiłku, w działaniu, wykonujący coś bez względu na trud, zmęczenie; też: świadczący o takiej postawie» " @pawekkurek @acropolix Same dobre rzeczy tacy ludzie robią, plus rozrywka dla mnie- bo nic tylko cisnąć bekę z takich ludzi którzy na gorącym uczynku przyłapani łamiąc podstawowe przepisy kłamią kręcą i głupio się tłumaczą- prawie jak polityk. A tu jeszcze autor na tym zarobi,
Komentarze (117)
najlepsze
1. Wyobraźcie sobie że role się odwracają i pieszy sobie chodzi po jezdni wzdłuż a samochody się burzą - przyjeżdża policja i od razu by "pieszego" zgleblowała i wlepiła mandat. W drugą stronę? Absolutnie, pouczonko.
2. Kolejne odwrócenie sytuacji - wyobraźcie sobie co by się stało gdyby to nagrywający był kobietą, a agresorka facetem. Facet napierałby kobietę swoim ciałem. No przecież zaraz
@aldi7x: ale na tych wszystkich filmach (Samochodoza, Audytor, Konfitura, StopCham Warszawa) doskonale widać że nic się nie zmienia ¯\(ツ)/¯
mandaty po 1500zł to wyjątek raz pół roku.
To tak jak było z pijanymi kierowcami. W latach 90 było na to przyzwolenie społeczne, a tam jak lekko wypity i pojedzie powoli to nic się nie stanie, mało kto
Plus jest taki że coraz więcej ludzi zauważa problem, bo powstaje coraz więcej kanałów tego typu. Sam gdy oglądałem pierwsze odcinki
źródło: cscw
Pobierzźródło: obraz
Pobierz- Bo tu nie ma miejsca.
Ja pier*ole. Co to jest za argument?
- Dlaczego Pan gwałci?
kobieta zapomniała ewidentnie wziąć leków
Najważniejsze, że wywołuje na wykopie efekt masowego samogwałtu.
@pawekkurek @acropolix Same dobre rzeczy tacy ludzie robią, plus rozrywka dla mnie- bo nic tylko cisnąć bekę z takich ludzi którzy na gorącym uczynku przyłapani łamiąc podstawowe przepisy kłamią kręcą i głupio się tłumaczą- prawie jak polityk. A tu jeszcze autor na tym zarobi,