Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

731

30 LAT TAK JEŻDŻĘ! (co na to Policja?)

Zróbmy kobitę sławną, w sumie sama chce nią być.

findi
findi
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 09:37:46
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (117)

najlepsze

Rst00
Rst00
13.05.2026, 12:07:07 via Wykop
  • 335
Nie no, jak to obejrzałem to aż się zagotowałem xDD

1. Wyobraźcie sobie że role się odwracają i pieszy sobie chodzi po jezdni wzdłuż a samochody się burzą - przyjeżdża policja i od razu by "pieszego" zgleblowała i wlepiła mandat. W drugą stronę? Absolutnie, pouczonko.
2. Kolejne odwrócenie sytuacji - wyobraźcie sobie co by się stało gdyby to nagrywający był kobietą, a agresorka facetem. Facet napierałby kobietę swoim ciałem. No przecież zaraz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FlyinCat
FlyinCat
13.05.2026, 14:35:23 via Wykop
  • 63
@Rst00: Patopolicja jak zwykle w formie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
fagocista
fagocista
13.05.2026, 15:17:27 via iOS
  • 27
@Rst00: oni nawet wobec słabych nie są silni xD
  • Odpowiedz
aldi7x
aldi7x
13.05.2026, 12:39:40 via Wykop
  • 202
Widzę że powstaje coraz więcej tego typu kanałów, i bardzo dobrze. Te kanały mają też coraz większe poparcie. Może w końcu policja weźmie się do roboty, a "dziennikarze" z Polsatu za uczciwe dziennikarstwo.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
13.05.2026, 14:12:22 via Wykop
  • 11
Może w końcu policja weźmie się do roboty, a "dziennikarze" z Polsatu za uczciwe dziennikarstwo.


@aldi7x: ale na tych wszystkich filmach (Samochodoza, Audytor, Konfitura, StopCham Warszawa) doskonale widać że nic się nie zmienia ¯\(ツ)/¯

mandaty po 1500zł to wyjątek raz pół roku.
  • Odpowiedz
aldi7x
aldi7x
13.05.2026, 14:33:07 via Wykop
  • 18
@Morf: Oczywiście że to się szybko nie zmieni, może potrzeba kilka, albo kilkanaście lat żeby dotrzeć chociaż do większości. Kilka lat temu dosłownie nikt na to w ogóle nie zwracał uwagi, tak było i już, każdy to akceptował, ja też.

To tak jak było z pijanymi kierowcami. W latach 90 było na to przyzwolenie społeczne, a tam jak lekko wypity i pojedzie powoli to nic się nie stanie, mało kto
  • Odpowiedz
mocten
mocten
13.05.2026, 10:22:38 via Wykop
  • 151
Dzień dobry, mam nadzieję że pani to czyta- jesteś idiotką.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bombardino-Crocodilo
Bombardino-Crocodilo
Bombardino-Crocodilo
13.05.2026, 12:21:16 via Wykop
  • 25
@mocten: i kopuluje z ufoludkami
  • Odpowiedz
zukennuken
zukennuken
zukennuken
13.05.2026, 14:52:41 via Wykop
  • 6
@Bombardino-Crocodilo: chyba z tymi psami (tymi co prowadzi na smyczy)
  • Odpowiedz
aldi7x
aldi7x
13.05.2026, 13:22:55 via Wykop
  • 84
To przez taką właśnie policję, ludzie jeżdżą po chodnikach. Policjanci biorący udział w tej interwencji, źle wykonują swoją pracę, pouczenia nie działają, zachęcają do jeżdżenia po chodnikach, nie rozumiem tego kompletnie. Do tego ta psiara co uciekła z Choroszczy, i durne baby ze sklepu, niezłe kombo się wylosowało w tym odcinku.
Plus jest taki że coraz więcej ludzi zauważa problem, bo powstaje coraz więcej kanałów tego typu. Sam gdy oglądałem pierwsze odcinki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

findi
findi
Autor
13.05.2026, 09:39:21 via Wykop
  • 80
Mam nadzieję, że się nie rozmnożyła, bo nie miała z kim, a pieskom współczuję.
findi - Mam nadzieję, że się nie rozmnożyła, bo nie miała z kim, a pieskom współczuję...

źródło: cscw

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zukennuken
zukennuken
zukennuken
13.05.2026, 14:53:29 via Wykop
  • 21
@findi: j----a jaka zaangazowana :D chcialbym jej morde zobaczyc jak oglada ten filmik na ktorym wychodzi na totalnego debila:D
  • Odpowiedz
dktr
dktr
13.05.2026, 16:05:54 via Wykop
  • 29
@findi: Typowa psiara z dwoma zasrańcami w mieście.
dktr - @findi: Typowa psiara z dwoma zasrańcami w mieście.

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
tomi502
tomi502
13.05.2026, 14:00:11 via Wykop
  • 77
Psiara zdrowo jebnięta. Dalsze komentowanie niepotrzebne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LodyDlaPaliwody
LodyDlaPaliwody
LodyDlaPaliwody
13.05.2026, 19:01:50 via Wykop
  • 4
@tomi502: psia mama pomyślała, że przez chwilę będzie tą niezależna i silną kobietą z internetów no ale jak zwykle życie ją wyjaśniło.
  • Odpowiedz
PonuryOnanista
PonuryOnanista
PonuryOnanista
13.05.2026, 15:33:40 via Wykop
  • 57
- Dlaczego Pan jeździ po chodniku?
- Bo tu nie ma miejsca.

Ja pier*ole. Co to jest za argument?

- Dlaczego Pan gwałci?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawekkurek
pawekkurek
pawekkurek
13.05.2026, 16:40:15 via Wykop
  • -29
@PonuryOnanista: tymczasem Łukasz litewka xd
  • Odpowiedz
FlyinCat
FlyinCat
13.05.2026, 14:34:36 via Wykop
  • 48
"Moja część chodnika" - argument nie do podważenia
kobieta zapomniała ewidentnie wziąć leków
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jutubowy_kot
jutubowy_kot
jutubowy_kot
13.05.2026, 15:19:05 via iOS
  • 42
Baba jak baba, ale 4 psów dało jej jeszcze większe przyzwolenie na bycie bezczelną. 4 psów, żeby dać pouczenie i jeszcze sapać do zgłaszającego. Powinni wylecieć z roboty. Na zbity pysk.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jutubowy_kot
jutubowy_kot
jutubowy_kot
13.05.2026, 17:12:50 via iOS
  • 6
@pawekkurek: a kto napisał, żeby jej dać „mamdat”? Kierującemu się za to mandat się należał, a pouczenie to tylko sygnał, że może być chamem nadal. Jak ta baba.
  • Odpowiedz
dicamillo89
dicamillo89
14.05.2026, 12:44:48 via Wykop
  • 0
@pawekkurek: Co ty p--------z?
  • Odpowiedz
Pelczus
Pelczus
13.05.2026, 16:39:14 via Wykop
  • 36
Na tym filmie jest wszystko. Kierowca jadący po chodniku, który tak robi od zawsze, odklejona babka która sama się zaorała, loża szyderców jako publika, policja która nie ogarnia tematu i oczywiście wszyscy składają sobie życzenia. I jeden bohater który niestrudzony tym wszystkim robi czego oczekujemy i chcemy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

acropolix
acropolix
13.05.2026, 18:21:21 via Wykop
  • -18
@pawekkurek: Nieważne z jakich pobudek to robi.
Najważniejsze, że wywołuje na wykopie efekt masowego samogwałtu.
  • Odpowiedz
Pelczus
Pelczus
14.05.2026, 06:52:18 via Wykop
  • 0
@pawekkurek: Specjalnie dla Ciebie - "niestrudzony «nieustający w wysiłku, w działaniu, wykonujący coś bez względu na trud, zmęczenie; też: świadczący o takiej postawie» "
@pawekkurek @acropolix Same dobre rzeczy tacy ludzie robią, plus rozrywka dla mnie- bo nic tylko cisnąć bekę z takich ludzi którzy na gorącym uczynku przyłapani łamiąc podstawowe przepisy kłamią kręcą i głupio się tłumaczą- prawie jak polityk. A tu jeszcze autor na tym zarobi,
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3055
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2440
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2029
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1791
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1795
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #polska
  • #samochody
  • #kierowcy
  • #polsat
  • #policja
  • #parkowanie
  • #patologiazewsi
  • #prawo
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking