LOT pozywa Boeing

Linie lotnicze domagają się odszkodowania od amerykańskiej firmy. Wskutek "kłamstw i oszustw" odnośnie 737 MAX, Lot miał być stratny na około 250 mln. dolarów.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 75
- Odpowiedz

Linie lotnicze domagają się odszkodowania od amerykańskiej firmy. Wskutek "kłamstw i oszustw" odnośnie 737 MAX, Lot miał być stratny na około 250 mln. dolarów.

Komentarze (75)
najlepsze
@misk4cy: Na szczęście Batyr ma to g do gadania, więc ambasador w jarmurce może sobie najwyżej poszczekać
Oprócz tego, w związku z budową CPK, LOT będzie potrzebował dodatkowo pewnie z kilkadziesiąt samolotów dalekodystansowych w perspektywie dekady i zdziwiłbym się gdyby wszystko kupili u Boeinga.
@Marco_Inaros: niemozliwe
źródło: pis_słudzy
Pobierz@DziendobryMireczku: Airbusy nie spadają na ziemię przez głupie oszczędności. Firma należy do kilku europejskich rządów, dzięki czemu bezpieczeństwo jest ważniejsze, projektuje w UE, większość produkcji ma w Unii. A Polska też może zostać jej wspólnikiem.
Za to Boeing wolał wydać 43 miliardy dolarów na odkup swoich akcji, by zadowolić
źródło: pis_słudzy
PobierzCzyli nie leci tyle co na papierze, ale za to pali więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijając ich awaryjność i przymusowe uziemianie.
Z jednego