Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1397

Newag złożył wniosek o odebranie immunitetu posłance Paulinie Matysiak

Newag złożył wniosek o odebranie immunitetu posłance Paulinie Matysiak

Kolejarze oskarżają ją o pomówienie. Chodzi o sytuację, gdy posłanka mówiła o możliwych nieprawidłowościach w pociągach tego producenta.

adk
adk
adk
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 12.05.2026, 18:57:57
  • #
    newag
  • #
    kolej
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

X oszustów
dlugi-gr
z x.com
  • 15

Komentarze (112)

najlepsze

sq2fog
sq2fog
12.05.2026, 19:14:37 via Wykop
  • 654
...moment, moment...
To Newag już wyjaśnił co robiły systemy GSM podłączone do systemów zainstalowanych w ich produktach??
Zainstalowane bez wiedzy użytkowników, bez śladu w dokumentacji, umowach....
Odczepili się od "smoczków" bojąc sie efektu Streisand...
Tam powinny wszelkie 3 litery wjechać i powsadzać zaczynając od kierowników projektu oprogramowania...
Takich zmian w oprogramowaniu "samotny programista" nie był w stanie wprowadzić. Powinni mieć system
kontroli wersji....logi....tam wszystko jest. A jeśli zostało skasowane przez przypadek to
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
12.05.2026, 20:21:22 via Android
  • 184
...moment, moment...

To Newag już wyjaśnił co robiły systemy GSM podłączone do systemów zainstalowanych w ich produktach??

@sq2fog
sylwke3100 - >...moment, moment...
To Newag już wyjaśnił co robiły systemy GSM podłąc...

źródło: temp_file6601898493891462883

Pobierz
  • Odpowiedz
hukot
hukot
12.05.2026, 21:04:08 via Wykop
  • 77
@sq2fog: Newag miał się nie podnieść po tej aferze, zdalnie nienaprawialne usterki? Kto to słyszał. Plama na lata. Ale wystarczy tylko podpatrzeć poklepytanie się na Trako w business roomach i wiesz jak jest ;)
  • Odpowiedz
Helix
Helix
12.05.2026, 20:13:55 via Wykop
  • 375
Ktoś się w tym newagu ma mocne plecy, że wcale nie boją się wyroku sądu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
12.05.2026, 20:28:47 via Android
  • 188
@Helix Mają bo PiS i PO sprawę wręcz uwaliło.
  • Odpowiedz
Waffenek
Waffenek
12.05.2026, 20:59:11 via Wykop
  • 140
@Helix:
Waffenek - @Helix:

źródło: 20230519092209Fwa0xNWakAMZqD.jpg_687-443

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
12.05.2026, 20:57:48 via Android
  • 358
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qrnl
Qrnl
12.05.2026, 23:06:30 via Wykop
  • 113
@Famine: i cyk komentarz widoczny tylko dla zalogowanych
  • Odpowiedz
Khorne_
Khorne_
12.05.2026, 23:22:26 via Wykop
  • 59
@Famine: Ej, ale serio sam dałeś ten komentarz 18+, czy maćki Ci edytowały? (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
funeralmoon
funeralmoon
12.05.2026, 19:50:41 via Wykop
  • 150
Akurat kolejarze to mieli kłopot, bo im pociągi z Newagu nie odpalały :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matixrr
matixrr
12.05.2026, 20:55:01 via Wykop
  • 101
Szczerze mówiąc to mało się interesuje polityką, ale ostatnio czytałem że ona interweniowała w sprawie WKD (taka kolej dojazdowa do Warszawy) i musieli zwracać pasażerom jakieś niesłusznie naliczone opłaty, więc prawdę mówiąc to jeden z nielicznych polityków co rzeczywiście coś zrobił co mogłem pozytywnie odczuć.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trzynastka
trzynastka
12.05.2026, 20:59:52 via Wykop
  • 66
@matixrr: Ona zajmuje się ogólnie transportem np.: "wykluczeniem komunikacyjnym", CPK itd. Współpracowała też z Konfiturą. Jakiś czas temu wyrzucili ją z Razem.
  • Odpowiedz
Hektorrr
Hektorrr
12.05.2026, 22:00:38 via Wykop
  • 63
@klocus: Bo chciała współpracować ponad podziałami partyjnymi i coś tam zorganizowała z politykami innych partii.
  • Odpowiedz
DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
12.05.2026, 20:50:57 via Wykop
  • 76
Ze kolesie nie siedza jeszcze to pokazuje jakie maja uklady w popisie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Koronanona
Koronanona
13.05.2026, 05:20:20 via Wykop
  • 2
@DziendobryMireczku: pis = po
  • Odpowiedz
bialytaboret
bialytaboret
bialytaboret
12.05.2026, 19:06:00 via Wykop
  • 66
SLAP

> co sugerowało manipulacje w oprogramowaniu

sugeruje jechac z newagiem w siną dal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
12.05.2026, 21:35:07 via Wykop
  • 55
Przypominam że Newag to w większości okradał nas, obywateli.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
13.05.2026, 15:53:41 via Wykop
  • 6
@fiaslnfilrangve: Polacy są w Polsce po to żeby ich doić.
  • Odpowiedz
affairz
affairz
12.05.2026, 20:57:18 via Wykop
  • 51
affairz

źródło: bezczelny-sławek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FrasierCrane
FrasierCrane
12.05.2026, 22:31:52 via Wykop
  • 44
To jest szokujące jak bezkarna jest to firma. Ja jej źle nie życzę, to polska firma, która jest potrzebna dla polskiej gospodarki, ale to nie daje im immunitetu i bezkarności. Odpowiedzialni za decyzje i tych systemach co pociągi na bazie GPS zatrzymywały powinni być osądzeni, a firma jakąś karę zapłacić. Nie taką, co ich zrujnuje, ale taką, żeby odczuła i ona, oraz jej podobne więcej takich głupot nie robiły.
A ci przebijają
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
13.05.2026, 05:29:23 via Wykop
  • 15
@FrasierCrane: polskiej gospodarce szkodzą takie zachowania, bo to przede wszystkim działanie na szkodę klienta i pasażerów. Kwestie finansowe to jedno, ale są też kwestie bezpieczeństwa co na kolei jest obszarem krytycznym. Jechać ich do białej kości i wycinać nowotwór.
  • Odpowiedz
11mariom
11mariom
13.05.2026, 06:59:47 via Wykop
  • 7
Ja jej źle nie życzę, to polska firma


@FrasierCrane: a ja im życzę wszystkiego najgorszego. Za tą butę, zakłamanie, atakowanie wszystkich co to tylko próbują nagłośnić temat. Nie ma miejsca na takie nieuczciwe firmy.

Widziałem prezentacje DS, będąc osobą techniczną nie widzę możliwości obrony tego i opcji by to się tam znalazło "przypadkiem".
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3108
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2466
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2403
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2044
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1806
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kolej
  • #afera
  • #gielda
  • #pociagi
  • #polska
  • #pkp
  • #pesa
  • #stadler
  • #impuls
  • #hakerzy
  • #inwestycje
  • #security
  • #oswiadczenie
  • #dragonsector
  • #programowanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking