Gość buduje replikę audi z pełną mechaniką silnika Coś zajebistego :D Harmonijka_w_Gsus911 Harmonijka_w_Gsus911 z youtube.com dodany: 12.05.2026, 16:50:32 # diy# samochody# replika# audi# embedded# modelarstwo 28 Odpowiedz Otrzymuj powiadomienia o nowych komentarzach Obserwuj dyskusję
twister35 twister35 12.05.2026, 20:51:11 via Wykop 117 + - Oczywiście jak zwykle miniatura AI nie mając nic wspólnego z rzeczywistością a na filmie jest zupełnie inne auto.
bialy100k bialy100k 12.05.2026, 21:40:07 via Wykop 22 + - Oczywiście jak zwykle miniatura AI nie mając nic wspólnego z rzeczywistością a na filmie jest zupełnie inne auto.@twister35: Heh, faktycznie - i jeszcze z 5 razy mniejsze od tego z AI-miniatury: źródło: image Pobierz
kekacz kekacz 13.05.2026, 06:10:34 via Wykop 6 + - @twister35: Poprawiłem w "DeArrow" na prawidłową źródło: audi_yt Pobierz
dwaplusdwatocztery dwaplusdwatocztery 12.05.2026, 20:45:45 via Wykop 3 + - @naked: 1,5 to wg gestapo norma!
HeniekZPodLasu HeniekZPodLasu 12.05.2026, 18:21:58 via Wykop 11 + - No i co, sprzęgło zrobił fajne, z dbałością o szczegóły... a i tak je spali.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok Markok 12.05.2026, 21:53:51 via Wykop 5 + - @HeniekZPodLasu: Dobrze że tam Multitronika nie wsadził, bo musiałby od razu następne autko składać - lawetę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
bialy100k bialy100k 12.05.2026, 21:41:19 via Wykop 16 + - to teraz w skali 1:1@Elec: Co się ma szczypać - niech zrobi dwa razy większe ;)
zielony_ludek zielony_ludek 13.05.2026, 04:17:02 via Android 0 + - Ile trwała budowa? Oraz ile to kosztowało, bo sądzę, że niemało?
paliwoda paliwoda 13.05.2026, 06:56:19 via Wykop -1 + - ile to kosztował@zielony_ludek: Masz w tytule video, nieogarze.
mrmayev mrmayev 13.05.2026, 08:37:54 via Wykop -1 + - to teraz niech zrobi 4:1 skale, bo czemu nie xD
Edisni Edisni 12.05.2026, 20:14:48 via Wykop -7 + - To nie jest prawdziwe audi, bo działają kierunkowskazy, a po za tym wysoki mandat i utrata prawka za "bączki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tomilipin tomilipin 13.05.2026, 05:29:55 via Android 2 + - po za tym@Edisni: dla czego tak na pisałeś? (╥﹏╥)
Slupper Slupper 12.05.2026, 22:08:02 via Wykop 5 + - @fremmm: Twój awatar jakoś pasuje do treści Twoich komentarzy :)
Komentarze (28)
najlepsze
@twister35: Heh, faktycznie - i jeszcze z 5 razy mniejsze od tego z AI-miniatury:
źródło: image
Pobierzźródło: audi_yt
Pobierz@Elec: Co się ma szczypać - niech zrobi dwa razy większe ;)
Komentarz usunięty przez autora
@zielony_ludek: Masz w tytule video, nieogarze.
@Edisni: dla czego tak na pisałeś? (╥﹏╥)