Gdzie NBP reklamuje rezerwy złota? Najwięcej pieniędzy trafia do TV Republika

Nie tylko Zondacrypto najwięcej wydawała na reklamy w TV Republika. Tą samą drogą podąża NBP: w 2026 r. do powiązanej z PiS stacji trafia 67 proc. szacowanego budżetu telewizyjnego NBP, w 2025 r. było to 57 proc. łącznego budżetu telewizyjnego NBP.

- #
- #
- #
- #
- #
- 78
- Odpowiedz






Komentarze (78)
najlepsze
Spółki skarbu państwa powinny mieć zakaz reklamowania się bez zgody np. ministra cyfryzacji albo aktywów państwowych.
Jak PiS wróci do władzy, to nie tylko NBP, ale wszystkie spółki skarbu państwa będą tam łożyć setki milionów, a Sakiewicz stanie się medialnym oligarchą.
Przecież oni nie szczują za darmo, ten syf, który robią jest na zasadzie: byle by wytrzymać do wyborów, a później hurtem będziemy kupować złote kible.
źródło: 1000000294
Pobierz