Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

743

Gdzie NBP reklamuje rezerwy złota? Najwięcej pieniędzy trafia do TV Republika

Gdzie NBP reklamuje rezerwy złota? Najwięcej pieniędzy trafia do TV Republika

Nie tylko Zondacrypto najwięcej wydawała na reklamy w TV Republika. Tą samą drogą podąża NBP: w 2026 r. do powiązanej z PiS stacji trafia 67 proc. szacowanego budżetu telewizyjnego NBP, w 2025 r. było to 57 proc. łącznego budżetu telewizyjnego NBP.

mateusz-krakowski
mateusz-krakowski
z
xyz.pl
dodany: 12.05.2026, 12:10:18
  • #
    bekazpisu
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    media
  • #
    telewizja
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Tam usuniete, link do oryginalu
mateusz-krakowski
z imm.com.pl
  • 0

Komentarze (78)

najlepsze

DuchZoliborza
DuchZoliborza
12.05.2026, 12:22:17 via Wykop
  • 331
Nią bardzo rozumiem jednego. Po ch... NBP reklamuje rezerwy złota? To jest jakiś produkt lub usługa, która sprzedają grupie docelowej? Czy ta reklama przekłada się na większe zyski NBP? Czy tylko lechtanie ego gościa od kiszonek?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
12.05.2026, 12:23:34 via Wykop
  • 290
@DuchZoliborza: Nie. To transfer kasy dla sakiewicza.
Spółki skarbu państwa powinny mieć zakaz reklamowania się bez zgody np. ministra cyfryzacji albo aktywów państwowych.
  • Odpowiedz
deeprest
deeprest
12.05.2026, 13:08:17 via Wykop
  • 138
@DuchZoliborza: NBP się cały czas reklamował w pisowskich gazetkach i tv. Podobnie Orlen robił sponsorowane artykuły czy wywiad z Obajtkiem. Wszystkie SSP czy ministerstwa też miały reklamy -zupełnie bez sensu, ale to nie chodzi o treść tylko transfery kasy.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
12.05.2026, 12:20:07 via Wykop
  • 167
No oczywiście, że tak.
Jak PiS wróci do władzy, to nie tylko NBP, ale wszystkie spółki skarbu państwa będą tam łożyć setki milionów, a Sakiewicz stanie się medialnym oligarchą.
Przecież oni nie szczują za darmo, ten syf, który robią jest na zasadzie: byle by wytrzymać do wyborów, a później hurtem będziemy kupować złote kible.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mircore
Mircore
12.05.2026, 14:30:31 via Wykop
  • 27
@elo345: a potem sorry 37mld straty xD po 1000 na obywatela
  • Odpowiedz
hedeon
hedeon
hedeon
12.05.2026, 15:00:58 via Wykop
  • 48
@elo345:
hedeon - @elo345:

źródło: 1000000294

Pobierz
  • Odpowiedz
chillybilly
chillybilly
chillybilly
12.05.2026, 15:03:58 via Wykop
  • 87
po co w ogole twor konstytucyjny sie reklamuje? przeciez to jest jakby reklamowac sejm - zadnej konkurencji nie ma, nie musi walczyc na rynku, nie upadnie, bedzie istnial bo tak. kompletny bezsens w najlepszym przypadku albo naruszeniedyscypliny finansow publicznych w najgorszym.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aresius
aresius
aresius
13.05.2026, 06:12:48 via Wykop
  • 0
@chillybilly: Reklamowanie Sejmu w formie reklamy ustroju ma sens- wpuszczanie wycieczek, edukowanie itd. Reklama ile mamy rezerw złota nie.
  • Odpowiedz
qusqui21
qusqui21
12.05.2026, 15:24:23 via Wykop
  • 61
przypominam, ze prezydent moze odwolac prezesa nbp. ale polaki robaki wybraly pisowca na prezydenta xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tekbbar
tekbbar
12.05.2026, 15:18:43 via Wykop
  • 43
W jakim celu reklamuje się rezerwy złota?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
12.05.2026, 15:26:29 via Wykop
  • -12
@tekbbar: Bez odpowiedniej propagandy ludzie zaczną sobie składać kropki i się okaże, że pozamykali oddziały szpitalne, nie ma hajsu na leczenie raka, na karetki, na sprzęt, badania to na budżet za dziesięć lat dopiero wpisane bo nie ma hajsu, jeszcze nie daj boże ktos zauważy, że zaciągnięto na Polaka pożyczkę 200 miliardów plus odsetki wedle widzimisię niemry z EU na 50 lat, oczywiście nie ma hajsu na ochronę środowiska, retencje,
  • Odpowiedz
text
text
12.05.2026, 15:13:41 via Wykop
  • 16
System sponsorowania pupilów, w zasadzie to powinna być karane i pewnie w prawie jest, ale swój swego nie ruszy za to :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

biggle
biggle
12.05.2026, 17:47:30 via Wykop
  • 11
To nie jest reklama, to wprowadzanie pieniędzy i nic więcej.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
12.05.2026, 15:06:59 via Wykop
  • 11
Trzeba było kurła dorżnąć watahę przed 2015 to by problemu z tym gównem nie było.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blargotron
blargotron
12.05.2026, 20:36:29 via Wykop
  • 8
Co za produkt reklamuje ta reklama?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Majk83
Majk83
Majk83
13.05.2026, 14:43:23 via Wykop
  • 1
Republika tak podniosła standardy ścieku, że to jest wręcz niesamowite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3074
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2446
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2031
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1792
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1797
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bekazkonfederacji
  • #neuropa
  • #heheszki
  • #pis
  • #polska
  • #4konserwy
  • #bekazpo
  • #kanalzero
  • #tvpis
  • #konfederacja
  • #afera
  • #usa
  • #tvrepublika
  • #bekazkatoli
  • #nawrocki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking