Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

696

Unia Europejska chce zakazać VPNów

Unia Europejska chce zakazać VPNów

Unia Europejska powoli bada możliwość zakazania VPNów aby "chronić dzieci"

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
z
europarl.europa.eu
dodany: 21 godz. i 25 min temu
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prywatnosc
  • #
    polityka
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (10)

Komisja Europejska chce wiedzieć, czego szukacie w Google i jak się zachowujecie
jestemjakijestem1212
z wykop.pl
  • 62
Grecja zakaże anonimowości w sieci. Bo Internauci są toksyczni
jestemjakijestem1212
z ithardware.pl
  • 44

Komentarze (169)

najlepsze

groszek71
groszek71
20 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 268
By chronić dzieci, cóż za piękny tekst po którym właściwie można wszystko od wyższego opodatkowania cukru i wszelkich potencjalnie szkodliwych produktów, po odebranie prywatności. W dodatku każdy sprzeciw to praktycznie postawienie się w roli wroga dzieci, a gorszej zbrodni nie ma.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
20 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 69
@groszek71: myślę że jednak każdy o IQ>70 ma to straszenie w dupie. Jeśli ktoś nie widzi zagrożenia w tym co robi eurokołochoz to znaczy ze albo nie ma pojęcia o internecie bo np. jest starym dziadem, albo jest po prostu idiotą któremu wciśniesz wszystko.
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
19 godz. temu via Wykop
  • 30
@groszek71: jakich dzieci jak w europie nie ma dzieci xD kobity wolą robić kariery w biedronce
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
20 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 139
Czy jeśli skrytykuję ten pomysł unii, to z automatu jestem ruską onucą?
MagicznyMariusz - Czy jeśli skrytykuję ten pomysł unii, to z automatu jestem ruską on...

źródło: 1000021665

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov
enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov
19 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 16
@MagicznyMariusz: ruskie onuce to eurokołchoźnicy co wybudowali NordStream
  • Odpowiedz
antykwa
antykwa
antykwa
19 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 23
@MagicznyMariusz: Ten obrazek ma już ponad 20 lat i nadal aktualny.
  • Odpowiedz
QuickCharger
QuickCharger
19 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 93
"Ja nie mam nic do ukrycia, więc bez różnicy, a przestępcy powinni się bać"
Nie macie pojęcia jak wielu jest takich pożytecznych idiotów, którzy to będą popierać. Świadomych jest ledwo garstka.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FLYek
FLYek
19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 4
@QuickCharger: Pewnie listy od urzędu też dostają na pocztówkach zamiast w zaklejonej kopercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
17 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 13
@QuickCharger: A sami piszą pod fałszywymi danymi.
Chciałbym znać kim kto jest, włącznie z adresem.

Uczciwi nie mają czego się bać.
  • Odpowiedz
EmilioEstevez
EmilioEstevez
20 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 82
EmilioEstevez

źródło: 45981

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FLAC
FLAC
18 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 7
@EmilioEstevez: z jednego sojuza się Polacy wyrwali to i z tego też zdołają
  • Odpowiedz
4ntymateria
4ntymateria
18 godz. i 51 min temu via Android
  • 2
@EmilioEstevez: ale jak to? To ue nie jest już najlepszym co się Polsce przytrafiło od 1000 lat? (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
red_right_hand
red_right_hand
20 godz. i 20 min temu via iOS
  • 52
Niech zgadnę … to wszystko dla naszego dobra XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert-kuzba
robert-kuzba
17 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 8
@red_right_hand: das ist fur deine sehr gut polnische schweine.
  • Odpowiedz
kannabis
kannabis
kannabis
12 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@red_right_hand: hehe już widzę incepcyjne VPN pozwalające ominąć blokady na zwykłe VPN pozwalające ominąć blokady
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
19 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 43
Z Ruskich się śmieją ludzie że propaganda i nic nie można a z UE za kilka lat będą drugie Chiny gdzie obywatel nie mam żadnych praw ani swobód
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bad_Sector
Bad_Sector
19 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 9
a z UE za kilka lat będą drugie Chiny


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Tylko gorsze, bo z zajechaną gospodarką
  • Odpowiedz
Arizona221
Arizona221
7 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: nie będzie swobód, będą gangi imigrantów, a unijni zwolenniccy będą bełkotać jak fanatycy z Korei Północnej że my mamy RAJ, a potem śmiać się z fanatyków z Chin czy Korei Płn.
  • Odpowiedz
isiaczek
isiaczek
isiaczek
20 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 40
mam nadzieje że oprócz osób fizycznych osoby prawne również zakaz vpn bo co maja do ukrycia?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nusch
nusch
nusch
19 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 7
@a665321: to że nie ma zakazu korzystania z usług osób prawnych przez osoby fizyczne poniżej 18r. I zaraz takie 'proxy' usługi powstalyby jeszcze bardziej obnażając absurd tej sytuacji.
  • Odpowiedz
apo
apo
19 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 13
@isiaczek: W UK politycy sobie zagwarantowali wyjątki w wielu tematach, tu będzie tak samo i dla znajomych firm itp. ;)
  • Odpowiedz
Duperel
Duperel
Duperel
19 godz. i 3 min temu via Android
  • 28
XD polityka prorodzinna UE

Całe zło na świecie przez te dzieci. Największy zamordyzm wprowadzany ze względu na nie.

Jak tak bardzo chcą chronić dzieci to niech udostępnia listę kto z UE latał na wyspę pana E. Ile razy tam byl, daty i ile czasu tam spędził.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariecziek
mariecziek
18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 8
Całe zło na świecie przez te dzieci.


@Duperel: Na całe szczęście dzietność leci na łeb na szyję. Lada dzień nie będzie dzieci i będzie można zlikwidować takie przepisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
remul
remul
17 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@mariecziek: Nie no, próbują ratować te które mimo tych wszystkich przeciwności się urodziły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cabis
cabis
19 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 27
No szybko to idzie. Weryfikacja tożsamości, blokada VPN... Później już z górki. Blokada węzłów tora, szyfrowanie tylko dla instytucji lub z backdoorem i jesteśmy gotowi na wprowadzenie social score ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fryczak_vel_szydziciel
fryczak_vel_szydziciel
18 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 16
@cabis: Tak naprawdę wszystko można odkręcić do momentu likwidacji gotówki i wprowadzenia cyfrowego pieniądza. Po tym nie będzie już odwrotu, tylko nowoczesne, uśmiechnięte niewolnictwo.
  • Odpowiedz
haxx
haxx
haxx
17 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 7
@cabis: aż dziwne że od VPNów zaczynają, zwykle blokują najpierw, internauci heheszkują że co to za zakazy łatwo obejść VPNem a potem dopiero blokują VPNy żeby był wykop face
  • Odpowiedz
trach
trach
20 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 24
Dalej głosujcie na lewicę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
Autor
19 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 32
@trach: a kto wprowadził rejestr stron zakazanych który jest podtrzymany przez aktualny rząd? No cóż, pisowcy.

Jak się owieczki w końcu obudzicie że tu nie ma prawactwa i lewactwa, jest tylko tylko pospólstwo i "elita" to może przestaniecie tak walczyć między sobą a w końcu działać.
  • Odpowiedz
xfin
xfin
19 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 15
Dalej głosujcie na lewicę.


@trach: dalej uczestniczcie w wojence na pokaz lewica-prawica, to się obudzicie w reżimie albo wyzysku.
No, ale najważniejsze że to będzie "tych swoich" xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3626
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3155
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2974
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2547
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2596
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking