Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7942737/dino-peka-pan-miliarder-rzucil-3-stowy

313

8 stopni w sklepach, zastraszanie i 300 zł za milczenie? Dino w ogniu

8 stopni w sklepach, zastraszanie i 300 zł za milczenie? Dino w ogniu

Strajk ostrzegawczy, zapowiedź kolejnych. Związki zawodowe mogą mówić o pierwszym małym sukcesie, który udało się wywalczyć dla pracowników sieci Dino. To 300 zł podwyżki. To nie koniec walki o poprawę warunków pracy.

FXMAG
FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 12.05.2026, 05:48:28
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.

    Info
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

duplikat
krol_europy
z wykop.pl
  • 2

Komentarze (114)

najlepsze

xpear
xpear
xpear
12.05.2026, 07:11:53 via Wykop
  • 89
Budowanie giganta na plecach ludzi, InPost zreszta szedł ta samą drogą. Cóż można powiedzieć, u NIEMCA lepiej niż u Janusza Biznesu. Jedyne pocieszenie, że mozna sie zwolnić i iść robić gdzieś indziej. A nie, sorry, zapomniałem, że klasy wyższe naściągały sobie miliony migrantów żeby mieć tanie usługi, natomiast sami robią wszystko, żeby nie wpuścić sobie na rynek konkurecji programistycznej, lekarskiej, czy innej umysłowej z zagranicy.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nixodus
nixodus
nixodus
12.05.2026, 07:48:27 via Wykop
  • 25
konkurecji programistycznej,


@xpear: Przecież w IT nie ma żadnych ograniczeń, nawet często dyplom niepotrzebny. Zresztą jest wyprowadzka z bolandu do Indii bo się okazało, że Polak wcale taki tani nie jest a Hindus też ogarnie za 30% ceny.
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
12.05.2026, 07:58:19 via Wykop
  • 18
@Swiezy2006: Możesz się śmiać, ale to właśnie tam korpo przenosi robotę z Polski. U mnie w projekcie prawie wszystko przenieśli, jestem ostatni, pozostałych zwolnili i domykam trumnę, pracuję do września i już wszystko będzie przeniesione do Indii.
  • Odpowiedz
Pan_Miszuk
Pan_Miszuk
Pan_Miszuk
12.05.2026, 07:11:36 via Wykop
  • 64
50tys pracowników. 300pln to rocznie 200 milionów. Przez lata zgromadzona fortuna. A to na pewno nie tylko te 300 pln miesięcznie na wypłacie ale więcej.
Biznes podobny do Amazona i innych wielkich rekinów sukcesu. Efekt skali i oszczędzanie na wszystkim i wszystkich.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yebiedienko
yebiedienko
12.05.2026, 08:01:09 via Android
  • 20
@Pan_Miszuk "Sam do wszystkiego doszedłem swoją ciężką pracą"

"Sam"

"Swoją ciężką pracą"

~typowe słowa każdego wyzyskiwacza
  • Odpowiedz
viNci_
viNci_
12.05.2026, 08:50:48 via Wykop
  • 3
50tys pracowników. 300pln to rocznie 200 milionów. Przez lata zgromadzona fortuna. A to na pewno nie tylko te 300 pln miesięcznie na wypłacie ale więcej.

Biznes podobny do Amazona i innych wielkich rekinów sukcesu. Efekt skali i oszczędzanie na wszystkim i wszystkich.


@Pan_Miszuk: Na tym właśnie polega biznes, chcesz być altruistą to załóż własną działalność i dopłacaj do interesu albo otwórz fundacje, chociaż przy tym drugim nie wiem czy nie
  • Odpowiedz
AlbertWesker
AlbertWesker
12.05.2026, 07:39:43 via Android
  • 43
300 złotych za milczenie
AlbertWesker - > 300 złotych za milczenie

źródło: 1235

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn
12.05.2026, 08:46:51 via Wykop
  • 28
Wszyscy już zapomnieli jak to było w biedronkach jak walczyli o rynek... Kazali szczać w pieluchy swoim pracownikom.
https://wiadomosci.wp.pl/kasjerka-z-biedronki-zsikala-sie-siedzac-przy-kasie-6037107905406081a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
12.05.2026, 07:36:27 via Wykop
  • 25
a przez kilka miesięcy nie było spamu na wykopie jakie dino jest super, podbija cały kraj i podkreślanie że to POLSKI sklep 2137razy ? już nie ma takiego spamu ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DuchZoliborza
DuchZoliborza
12.05.2026, 07:38:54 via Wykop
  • 12
@pomarancza_testovirona: Łaska wykopków na pstrym koniu jeździ.
  • Odpowiedz
Miszel616
Miszel616
Miszel616
12.05.2026, 07:57:35 via Wykop
  • 28
@pomarancza_testovirona: Było wsparcie dla polskiego biznesu w kontrze do zagranicznego kapitału. Wyszły nowe informacje, to podejście się zmieniło.
  • Odpowiedz
DuchZoliborza
DuchZoliborza
12.05.2026, 07:34:04 via Wykop
  • 20
Zaloz futro na kasie, sraj w pampersa i morda w kubeł - ciesz się, ze pracujesz w polskiej, patriotycznej firmie, co prowadzi sklepy przypominające swojskie kurniki.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dr-Livingstone
Dr-Livingstone
12.05.2026, 08:03:26 via Wykop
  • 11
@DuchZoliborza: Państwo feudalne. Tyle że dzisiaj szlachta to Pciepciembiorcy, deweloperzy, lekarze i inni z przywilejami. A ty robaku morda w kubeł i tyraj na libkowy sen.
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
12.05.2026, 09:01:25 via Wykop
  • 2
Zaloz futro na kasie,

futro


@DuchZoliborza: Zabrzmiało jak ta szlachcianka co powiedziała do głodującego ludu, że jak nie mają chleba to niech jedzą ciasto xD
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
12.05.2026, 07:47:31 via Wykop
  • 12
japa tam, reprezentuje mniejszosciowy akcjonariat i dla mnie liczą się wyniki, nie ludzie;) wołam mirków z #gielda, pomóżcie naprostować tutaj sytuację;)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
12.05.2026, 08:56:37 via Wykop
  • 1
@strach_overflow: może jesteś inny, ale jak napisałem na mirko moją opinie o Dino, że w sumie to wygląda w środku jak relikt minionej epoki, to zostałem zjedzony :D
W skrócie przekaz od nich był jeden:
'Super sieciówka K...."

I bardzo się ciesze, że bijemy w Polskich pracodawców. Bo oni też zyją w poprzedniej epocje, chcą wzbogacać się na taniej sile roboczej w Polsce. Ale to doprowadzi do nikąd. Te czasy
  • Odpowiedz
strach_overflow
strach_overflow
12.05.2026, 09:11:09 via Wykop
  • 4
@new-object: Z perspektywy klienta ten sklep jest ok. To niestety zawsze będzie problem z ludźmi, że oceniają wyłącznie na podstawie tego co widzą. Tak samo jak ludzie zachwalają CD Projekt jakie to wspaniałe studio - gamingowa perła w koronie Polski. Zawsze z politowaniem na to patrzyłem wiedząc jak ten januszeks funkcjonował od środka, ale szkoda strzępić ryja i prostować, bo do większości i tak nie dotrze.
  • Odpowiedz
terenn
terenn
terenn
12.05.2026, 08:00:53 via Wykop
  • 9
Każdy wie kto sponsoruje to zamieszanie..... A Polaczki flamingi łykają bo lubią łykać a wszyscy zapomnieli jak w Biedronce kazali w pieluchach kasjerką siedzieć....
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
12.05.2026, 08:03:26 via Wykop
  • 14
@terenn: no widzisz. A już nie siedzą, bo na tym polega protest i progress społeczeństwa, że nie daje się miliarderom wykorzystywać.
I osobiście każdy taki ruch będę popierał, bo miliarderzy się bogacą jak nigdy wcześniej. Różnica między bogatymi a biednymi się powiększa, a to prowadzi do słabości państwa.

Tak nie wygląda zdrowe państwo, i taki stan rzeczy nikomu nie pomaga, prócz miliarderom, co mają kapitał.

Bogactwo kraju to nie tyle,
  • Odpowiedz
new-object
new-object
12.05.2026, 08:47:16 via Wykop
  • 2
@new-object: nie siedzą bo polskie flamingi doszły do takiego stopnia kupowania w Biedronce że wymordowały praktycznie wszystkich sklepikarzy w okolicy najbliższej i tej dalszej... Ale jak trzeba było walczyć o rynek to srali na pracownika jak się tylko da. Protesty na tym polegają człowieku ty nie masz pojęcia jak łatwo manipuluje się tłumem bo tłum nie ma mózgu .


@terenn: to co, jak zwykle to wina ludzi, co nie?
  • Odpowiedz
wipok
wipok
wipok
12.05.2026, 09:12:44 via Wykop
  • 5
Za to w Biedronkach i Stokrotkach jak tylko na dworze robi się zimno włączają w klimie tryb tropikalny, super bulwa pasuje do noszenia grubej kurtki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeLpHeR
BeLpHeR
12.05.2026, 09:14:18 via Wykop
  • 4
[/Sarkazm mode ON]
A ci z tych Januszexów to głupi są. Powinni powiedzieć tym w sklepach, że pieniądze to nie wszystko. Że praca w Dino to także ważna misja społeczna na przedmieściach. Że kasjer to nie praca tylko powołanie.
A nade wszystko, że to nie jest 8 godzin ciężkiej pracy tylko realizacja swoich pasji. A uśmiech klienta najważniejszą formą nagrody.
A poza tym tak naprawdę to nie jest 8 godzin tylko maksymalnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3392
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3199
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3138
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2995
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2494
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking