Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

567

Taksówkarz słynący ze stłuczek w Warszawie w końcu się doigrał.

Taksówkarz słynący ze stłuczek w Warszawie w końcu się doigrał.

Schemat stłuczki po raz kolejny był ten sam. Kierująca Peugeotem nie dała się jednak nabrać i wezwała na miejsce patrol.

Oko_Spawacza
Oko_Spawacza
z
moto.pl
dodany: 11.05.2026, 14:35:01
  • #
    policja
  • #
    rondziarz
  • #
    wydarzenia
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (67)

najlepsze

hellfirehe
hellfirehe
11.05.2026, 20:37:21 via Wykop
  • 230
Niczego się jeszcze "nie doigrał", a tak naprawdę to są właśnie kartonowe metody.

Gość uczynił sobie z wyłudzeń odszkodowań dochodowy interes.
Jest zwykłym przestępcą który powinien zostać osądzony i skazany za te wyłudzenia, może też za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Od tego mamy policję i prokuraturę - żeby zgromadzić dowody, postawić go przed prokuratorem i sądem, a następnie ukarać.
I powinno stać się to już dawno temu.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sanderus
sanderus
11.05.2026, 21:34:27 via Wykop
  • 39
@hellfirehe: Przecież zabrali dowód i prawo jazdy, to już są koszta które go zabolą.
  • Odpowiedz
Terry_Battery
Terry_Battery
11.05.2026, 21:50:51 via Wykop
  • 70
@sanderus: do tego 1000zł mandatu za stan techniczny, sprawa w sądzie za kolizję i skierowanie na badania czy się nadaje na kierowcę. Myślę, że to dobry początek pociągnięcia go do odpowiedzialności
  • Odpowiedz
Armakkk
Armakkk
Armakkk
11.05.2026, 23:01:53 via Android
  • 65
Znajomy co ma szkołę jazdy, obecnie egzaminator mi kiedyś opowiedział ciekawą historię. W Rzeszowie była kilkanaście lat termu głośna sprawa, bardzo podobna. Tam dwóch gości robiło podobnie jak ten taksiarz, tylko na parkingu pod dużym sklepem. Obowiązywała zasada prawej ręki, o czym ludzie nie wiedzieli. W jednym przypadku ktoś się sądził, uzasadniając to zasadą zaniechania. Podam definicję wg AI:

"Zasada zaniechania na drogach (znana też jako „zasada ograniczonego zaufania”) polega na tym,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kubako
kubako
12.05.2026, 04:14:52 via Wykop
  • 49
to moze zaniechać czy ma obowiązek


@Michal_Szczecin: ma obowiązek zaniechać jazdy nawet gdy przepisy są po jego stronie, a ktoś swoje łamie, jeśli w ten sposób uniknie wypadku
  • Odpowiedz
WOparachAbsurdu
WOparachAbsurdu
12.05.2026, 06:50:12 via Wykop
  • 16
@Armakkk: świetnie opisane. U mnie zasada zaniechania nieformalnie obowiązuje na na osiedlu- jedna prosta główna droga, wszystkie inne dojeżdżające do niej, osiedlowe uliczki są podrzędne, ALE wśród nich jedna jest równorzędna (bez znaku), wygląda tak samo niepozornie jak reszta. To że nie ma tam codziennie dzwonu wynika tylko z tego, że mieszkańcy wyjeżdżają z niej jak z podporządkowanej, bo ci co jadą główną, niezauważanie zmiany organizacji ruchu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
andrzej67
andrzej67
11.05.2026, 19:58:11 via Wykop
  • 24
Już dawno powinien pierdzieć w stołek za kratami. Ech...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PunxNnotDead
PunxNnotDead
12.05.2026, 09:55:03 via Wykop
  • 1
@andrzej67: za co pierdzieć? Za wyłudzenia? Chłopie zejdź na ziemię a nie każdego do paki.
Wystarczyło by zsumować i kazać odpracować ale to że wymuszał należało by udowodnić i to każdy przypadek z osobna a to jest nierealne.
  • Odpowiedz
fullmonty
fullmonty
fullmonty
11.05.2026, 17:50:17 via Wykop
  • 12
każdemu co mu się należy, brawo policja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kinlej
kinlej
kinlej
11.05.2026, 18:32:04 via Wykop
  • 7
teraz obija się o ludzi na chodniku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Altar
Altar
11.05.2026, 21:33:30 via Wykop
  • 6
Takie dwie sprawy mnie zastanawiają:
Ile on miał samochodów na zmianę, że tyle zarabiał, a wciąż musiały stać u blacharza?
Jak wyciągał kasę z ludzi? Coraz mniej osób nosi dziś przy sobie gotówkę. Jego "stawka" to ponoć 1500 zł. Ode mnie mógłby wyciągnąć co najwyżej stówę. BLIK? Zostawia ślady. Jazda do bankomatu? Powodzenia w dalszym szantażu, jakbyśmy się już oboje zawinęli z miejsca stłuczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
11.05.2026, 22:13:34 via Android
  • 3
@Altar:
Nie wiem, bankomat,.blik
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
11.05.2026, 22:50:19 via Wykop
  • 7
@Altar:

panie, jaka stłuczka, jaka moja wina?


Jest stłuczka, robi zdjęcia lub nagrywa filmik (ma też kamerkę, gdzie nagraniami kiedyś się chwalił). Powodzenia w "jaka moja wina" pod bankomatem.
  • Odpowiedz

TP53
TP53
12.05.2026, 05:39:42 via Wykop
  • 4
Aż bolą oczy od czytania typowego tekstu prsygotowanego przez AI
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

autotldr
autotldr
11.05.2026, 14:35:17 via Wykop
  • 4
To najlepszy tl;dr, jaki mogłem zrobić, oryginał zmniejszony o 78% (jestem botem)

Taksówkarz w Warszawie zproblemow

8 maja warszawski taksówkarz rozwiązywał kolizję drogowa, proponując 1500 zł za zrezygnowanie z roszczeń, kiedy kobieta w Peugeotach wyjechała na środkowy pas. Po wezwaniu policji i analizie sytuacji ustalono współwinę, co pogorszyło sytuację taksówkarza. Policjanci zbadali jego pojazd, który był w złym stanie technicznym i pozbawiony niezbędnych elementów, co doprowadziło do odebrania mu dowodu rejestracyjnego i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

damiano_polishiano
damiano_polishiano
damiano_polishiano
12.05.2026, 08:14:01 via Wykop
  • 1
XD

Za 1500 zł w gotówce był w stanie odstąpić od wszelkich roszczeń


XD

Jakbym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SeverianPL
SeverianPL
SeverianPL
12.05.2026, 10:21:01 via Wykop
  • -1
najprawdopodobniej mandat zapłaciłbym w wysokości 1000 PLN


@damiano_polishiano: 1000zł (+10pk) dostajesz za przyjazd drogówki i wskazanie Cię jako sprawcę. Do tego dochodzi mandat (tu raczej wymuszenie przy zmianie pasa ruchu) ~250zł (+6pk).
Więc minimum 1250zł + 16pk i raczej o to drugie się rozchodzi.
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
11.05.2026, 21:26:18 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3016
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2969
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2603
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2324
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking