Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

536

Mafia śmieciowa rozbita. Policja zatrzymała 14 osób na gorącym uczynku

Mafia śmieciowa rozbita. Policja zatrzymała 14 osób na gorącym uczynku

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 14 osób podejrzanych o udział w nielegalnym procederze pozbywania się odpadów komunalnych na terenie Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. W akcji, przeprowadzonej na polecenie łódzkiego wydziału Prokuratury Krajowej, wzięło udział

Stopa_Szopa
Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 11.05.2026, 06:25:54
  • #
    nidzica
  • #
    centralnebiurosledcze
  • #
    mafiasmieciowa
  • #
    aresztowania
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (30)

najlepsze

761761761
761761761
761761761
11.05.2026, 06:45:25 via Android
  • 155
No i dobra I teraz tylko kara po 500 zł i zamykamy temat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mco111
mco111
11.05.2026, 20:21:55 via Wykop
  • 5
@761761761: Nie śmiej się. U mnie we wsi składują odpady (gruz, beton, asfalt, ziemię) masowo i mimo pism z gminy nic sobie nie robią. Zgłaszane również do inspektora środowiska, prokuratury i nic.
  • Odpowiedz
ratownik17
ratownik17
12.05.2026, 10:01:08 via iOS
  • 2
@761761761: tak będzie. W pewnej wiosce również złapano na gorącym uczynku, jak zakopywali śmieci przywożone tirami z zagranicy, skończyło się na karze po 2500zł xD
  • Odpowiedz
MarciNo75
MarciNo75
11.05.2026, 18:49:19 via Wykop
  • 84
Niech rozbiją mafię śmieciową, która wprowadziła butelkomaty, wtedy pogadamy.
MarciNo75 - Niech rozbiją mafię śmieciową, która wprowadziła butelkomaty, wtedy pogad...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mauro666
Mauro666
11.05.2026, 19:25:01 via Wykop
  • 38
@MarciNo75: No dokładnie. Jak rozbita, jak twarz mafii śmieciowej ma się dobrze i nie siedzi za kratami? ¯\(ツ)/¯
Mauro666 - @MarciNo75: No dokładnie. Jak rozbita, jak twarz mafii śmieciowej ma się d...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Dadas77
Dadas77
11.05.2026, 20:38:46 via Wykop
  • 9
@MarciNo75: na obrazku łączne poparcie 65% ... co ty chcesz rozbijać, Polacy tego pragną, mając media można dosłownie nasrać widzom do zupy byle lektor w TV ładnie gadał i będzie gitara.
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
11.05.2026, 12:39:57 via Wykop
  • 17
O moim mieście piszą tylko jak się dzieje patologia xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
11.05.2026, 19:21:14 via Wykop
  • 8
nie można wybudować 3 spalarnie śmieci w każdym wojedwództwie i po prostu palić to? koszt by się obniżył i spokój
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon
11.05.2026, 20:37:08 via Wykop
  • 2
@ovejaNegra: Dlatego wysypiska i spalarnie powinny być obok największych producentów - przy miastach, a nie na wsiach :) Nie ma problemów ze zgodą mieszkańców (zrozumienie i akceptacja ze strony urodzonych enginerów i prezesuf). No i kury zdrowe jaja niosą na wsi :) A co do Twojego poziomu inteligencji nawet się nie odniosę, bo szkoda słów - i tak nie pojmiesz...
  • Odpowiedz
ovejaNegra
ovejaNegra
11.05.2026, 21:03:09 via Wykop
  • 0
Dlatego wysypiska i spalarnie powinny być obok największych producentów - przy miastach, a nie na wsiach


@NightFalcon: zgadzam się w 100%

A co do Twojego poziomu inteligencji nawet się nie odniosę, bo szkoda słów - i tak nie pojmiesz...


@NightFalcon: dziękuję i również pozdrawiam
  • Odpowiedz
DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
11.05.2026, 18:55:23 via Wykop
  • 5
A juz liczylem ze zamkneli tych od butelek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius
11.05.2026, 19:12:25 via Wykop
  • 4
I co, złapali kilku Mietków, a grubasy nietykalni. Śmiechu warte. Powinni tych Mietków wziąć do Guantanamo żeby wyśpiewali kto jest szefem, a szefostwo mafii zamknąć w Hondurasie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aresius
aresius
aresius
12.05.2026, 09:49:38 via Wykop
  • 2
Powinni tych Mietków wziąć do Guantanamo żeby wyśpiewali kto jest szefem,


@Vinizius: To samo pomyślałem, 14 osób na gorącym uczynku a prawda jest taka że kasa do ręki i kierowcy nie wiedzą nawet kto płaci.
  • Odpowiedz

rosomak94
rosomak94
11.05.2026, 19:39:19 via Wykop
  • 2
Tutaj to na grubo jechali, nawet kompaktor mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem z tymi śmieciami jest taki, że nawet jeśli przedsiębiorca działa legalnie, to więksi z nich zatrudniają byłych urzędników znających procedury. Podważane jest każde najmniejsze słówko. Same przepisy też mogłyby być bardziej szczegółowe...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Obserwator90
Obserwator90
Obserwator90
11.05.2026, 19:43:51 via Wykop
  • 1
Oho, to będą srogie pouczenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ENDRIU444
ENDRIU444
ENDRIU444
12.05.2026, 18:39:57 via Wykop
  • 0
Co za śmiecie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jamajskikanion
jamajskikanion
12.05.2026, 10:12:20 via Wykop
  • 0
na gorącym uczynku


I see what you did here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3153
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2987
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2585
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2306
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
1962
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #kradziez
  • #uprowadzona
  • #burza
  • #olsztynek
  • #warminskomazurskie
  • #sex
  • #pytanie
  • #centralnebiurosledcze

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking