Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

872

Te baby zwariowały. Aktywistki chciały odebrać króliki z lubelskiego skansenu.

Te baby zwariowały. Aktywistki chciały odebrać króliki z lubelskiego skansenu.

W sobotę, 9 maja, do Muzeum Wsi Lubelskiej przyszła grupa osób z jednego z lubelskich stowarzyszeń zajmujących się pomocą zwierzętom. Kobiety miały ze sobą klatki, po czym skierowały się do zagrody z królikami. Tam zaczęły odławiać zwierzęta, wskazując, że przebywają one w złych warunkach,.

tomekk125
tomekk125
tomekk125
z
lublin112.pl
dodany: 10.05.2026, 07:47:33
  • #
    ciekawostki
  • #
    feminizm
  • #
    heheszki
  • #
    pieklokobiet
  • #
    bekazfeministek
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Oświadczenie stowarzyszenia Uszaty Lublin (Facebook)
drozd_nocny_spiewak
z facebook.com
  • 0

Komentarze (208)

najlepsze

konkarne
konkarne
10.05.2026, 08:16:13 via Wykop
  • 467
Terroryści, odklejeńcy...
Za coś takiego powinny dostać zarzuty karne...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
10.05.2026, 08:45:20 via Wykop
  • 73
@konkarne: może pasztet chciały zrobić?
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
10.05.2026, 09:17:01 via Wykop
  • 127
@konkarne: to są kobiety, im nie stawia się zarzutów
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
10.05.2026, 09:17:59 via Wykop
  • 297
Może trzeba pójść do jakiegoś banku z walizką i powiedzieć, że mają oddawać pieniądze, bo są przechowywane w złych warunkach??
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomasz-diog
tomasz-diog
10.05.2026, 10:49:22 via Wykop
  • 66
@Basiura89: problem taki ze w bankach juz dawno nie ma pieniędzy( ͡° ͜ʖ ͡°),
  • Odpowiedz
kepak
kepak
10.05.2026, 11:23:52 via iOS
  • 49
@tomasz-diog: Dlatego te które są, są przechowywane w złych warunkach 😂
  • Odpowiedz
Erwos
Erwos
10.05.2026, 08:48:07 via Wykop
  • 228
Czy ja dobrze czytam ktoś chciał ukraść jawnie króliki ze skansenu wkładając ich do klatek?
Halo złodzieje!!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Smash
Smash
10.05.2026, 12:33:20 via Wykop
  • 34
wkładając ich do klatek?


@Erwos: wkładając je do klatek?
  • Odpowiedz
grzypAtomowy
grzypAtomowy
11.05.2026, 01:46:56 via Wykop
  • 6
@Smash: Ukraińcy po polsku nie ogarniają rodzaju niemęskoosobowego liczby mnogiej
  • Odpowiedz
JestKawaJestZabawa
JestKawaJestZabawa
JestKawaJestZabawa
10.05.2026, 08:51:15 via Wykop
  • 186
Kiedyś takie "aktywistki" nazywano złodziejkami. Powinny dostać zarzuty karne.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

testovirondepot
testovirondepot
10.05.2026, 16:36:02 via Wykop
  • 12
Powinny dostać zarzuty karne.


@JestKawaJestZabawa: powinny dostac po mordzie podczas odpierania przez wlasciciela / ochrone proby zaboru mienia prywatnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie nie za duzo ale w ramach racjonalnych i legalnych srodkow odpierania zaboru mienia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
testovirondepot
testovirondepot
10.05.2026, 16:50:49 via Wykop
  • 9
@mk321: w ramach ronouprawnienia kazdy dostaje po rowno
  • Odpowiedz
lazyt
lazyt
10.05.2026, 08:53:32 via Wykop
  • 116
To jest ten moment kiedy chyba już można przestać bawić się w język parlamentarny i grzeczny i zwyczajnie powiedzieć takim matołom żeby w podskokach w----------y z terenu skansenu albo dostaną staropolski, patriarchalny w------l od pana Bożydara.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Glenroy
Glenroy
10.05.2026, 17:14:02 via Wykop
  • 15
może ktoś był w tym skansenie (pochwalę się, ja byłem) i te zwierzęta tam żyją raczej w dość takich swobodnych warunkach.


@Cztero0404: To jest Muzeum Wsi Lubelskiej, ekspozycja mająca na celu ukazać funkcjonowanie dawnej wsi tego rejonu, i tak jak w dawnej wsi, tak i w Lubelskim Skansenie, swobodnie drepczą sobie tak króliki, jak i kury, kaczki, gęsi, mają tam też kozy, owce i konie. Zwierzęta nie wyglądają na zaniedbane
  • Odpowiedz
darosoldier
darosoldier
10.05.2026, 18:43:47 via Wykop
  • 9
@lazyt: jak dla mnie to jest zwykla kradzież. Przetrzymac wezwać policje i sprawa do sądu. Do tego jeszcze mozna podpadać pod znecaniem się nad królikami bo to dla nich stres. Byly lapane przez obce osoby i wsadzane do ciasnych klatek
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
10.05.2026, 09:15:02 via Wykop
  • 74
Ja naprawde lubię zwierzęta i pomagam im na miarę moich możliwości, ale facebook ześwirował i teraz z d--y pokazuje mi przeróżne rzeczy na tablicy... w tym różnego rodzaju organizacje, które zajmują się ochroną: królików, gołębi, a nawet myszy... i ile osób to obserwuje, to głowa mała.

Ostatnio wyświetliło mi się coś z gołębiem, który miał przerwany kręg i z tego co pamiętam po próbach leczenia zmarł. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HipokratesHipokryta
HipokratesHipokryta
HipokratesHipokryta
10.05.2026, 10:53:12 via Wykop
  • 21
@Neobychno: petunia non olet....najlatwioej sie zarabia na emocjach i stulejarzach:)
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
10.05.2026, 12:22:25 via Wykop
  • 6
@Neobychno: bo:
A) ludziom o--------a z nadmiaru wolnego czasu
B) łatwo się w ten sposób kosi kasę od frajerów
  • Odpowiedz
marten
marten
10.05.2026, 11:42:18 via Android
  • 67
Najlepsze zdjecie 😁
marten - Najlepsze zdjecie 😁

źródło: temp_file8717085505835363581

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
10.05.2026, 11:57:46 via Wykop
  • 40
@marten: ale upasiony skurczysyn, widać zyją jak paczki w maśle.( ͡º ͜ʖ͡º)

Takiego królika, to by tydzień jadł
  • Odpowiedz
Karol12341234
Karol12341234
Karol12341234
10.05.2026, 12:08:11 via Wykop
  • 17
@HeniekZPodLasu: dla tych lewackich oszołomów jesteś mordercom zwierzątek... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewnie pijesz mleko gwałcicielu krów...
  • Odpowiedz
tgdarek
tgdarek
10.05.2026, 13:30:40 via Android
  • 55
tgdarek

źródło: 1000085804

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tr0llk0nt0
tr0llk0nt0
10.05.2026, 10:51:14 via Wykop
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

snorli12
snorli12
10.05.2026, 10:46:52 via Wykop
  • 39
Powiatowy Lekarz Weterynarii nie potwierdził uchybień i nakazał wypuszczenie królików z klatek z powrotem do zagrody. Dyrekcja muzeum oskarżyła grupę o bezprawne wtargnięcie i zastraszanie personelu, zapowiadając jednocześnie podjęcie kroków prawnych w celu ochrony dobrego imienia placówki. Sytuacja ta spolaryzowała mieszkańców Lublina, wywołując lawinę komentarzy, w których przeważa krytyka metod stosowanych przez organizację, określanych przez wielu jako "ekoterroryzm".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4372
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3216
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3115
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2370
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2032
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #zdrowie
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking