Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1034

Skandaliczne zachowanie podczas Targów Końskich w Pajęcznie

Na nagraniu widać, jak mężczyzna brutalnie szarpie konie. Karma szybko wróciła i delikwent oberwał w gębę.

ArsenalAngel
ArsenalAngel
z
facebook.com
dodany: 09.05.2026, 14:05:04
  • #
    polska
  • #
    zwierzeta
  • #
    przemoc
  • #
    agresja
  • #
    alkoholizm
  • #
    patologia
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

www.info.wielun.pl: "Według źródeł, do których dotarliśmy, mężczyzna żyje i wrócił już do domu."
mrbarry
z info.wielun.pl
  • 36
PIEKNE
klicek
z youtube.com
  • -4

Komentarze (222)

najlepsze

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
09.05.2026, 14:13:48 via Wykop
  • 402
Nic bardziej satysfakcjonującego dzisiaj raczej nie obejrzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby tylko ten bydlak później się na tym koniu nie mścił. Najlepiej zwierzaki mu odebrać i przekazać komuś, kto końmi się zajmuje w sposób normalny. Akurat w Polsce jest sporo takich miejsc.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArsenalAngel
ArsenalAngel
Autor
09.05.2026, 14:15:47 via iOS
  • 68
@patryk-wuwuw: robilam replay kilka razy z przyblizeniem na mortal kombat kopniecie 😂❤️
  • Odpowiedz
konkarne
konkarne
09.05.2026, 15:07:39 via Wykop
  • 67
@patryk-wuwuw:
Też lubię szczęśliwe zakończenia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
09.05.2026, 14:08:32 via Wykop
  • 306
Ile koles mial promili, ze wpadl na pomysla, zeby nie dosc ze podchodzic do kunia od tylu, to jeszcze go szarpac?

I tak szacun dla kunia za tyle cierpliwosci :D

No to sie nie moglo inaczej skonczyc: Dla pelnego obrazu to fajnie by bylo teraz zobaczyc rtg czaszki tego kolesia :D
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RKN_
RKN_
RKN_
09.05.2026, 16:27:54 via Android
  • 60
@gorzki99: to jest b--ń podobna jak u Zebr. Podczas polowania np. taki lew ten może dostać takiego strzała że już więcej nic nie zje
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
09.05.2026, 16:39:53 via Wykop
  • 47
Widać, konie uczone zachowania


@ToksycznyArek: Akurat takiego zachowania to matka natura ich przez dlugi czas uczyla :D kazdy o tym wie ze do konia nie podchodzi sie od tylu :D takie zachowanie jak zaprezentowal to po prostu instynkt obronny.

Jedyne czego czlowiek mogl nauczyc tego konia to cierpliwosc. Bo nienauczony cierpliwosci to juz duzo wczesniej by sie tak zachowal :D
  • Odpowiedz
retzev
retzev
09.05.2026, 14:58:41 via Android
  • 155
Bo walić konia to trzeba umieć.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

strasznyzwierz
strasznyzwierz
09.05.2026, 17:26:27 via Wykop
  • 69
@retzev: tutaj koń zwalił człowieka
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
09.05.2026, 14:51:02 via Android
  • 109
Dostał wyśmienicie, ale gość ewidentnie ma coś grubszego z deklem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
09.05.2026, 16:41:43 via Wykop
  • 31
@malkontent: Teraz nawet podwójnie. xD
  • Odpowiedz
ketrab86
ketrab86
ketrab86
10.05.2026, 07:20:59 via Wykop
  • 4
Dostał wyśmienicie, ale gość ewidentnie ma coś grubszego z deklem


@malkontent: Tak, to coś nazywa się: nie wiem ile mogę wypić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
09.05.2026, 17:30:58 via Wykop
  • 103
Brawo koń ¯\(ツ)/¯
ordynarny_cham - Brawo koń ¯\(ツ)/¯

źródło: Kon

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
10.05.2026, 02:34:35 via Wykop
  • 16
@ordynarny_cham: czysto pod brodę weszło 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
ketrab86
ketrab86
ketrab86
10.05.2026, 07:22:51 via Wykop
  • 20
Brawo koń ¯\(ツ)/¯


@ordynarny_cham: Minus dla gapiów, którzy psują ujęcie. Koń robił co mógł, wyczekał moment, kiedy akurat był prześwit na twarz typa.
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
09.05.2026, 14:18:22 via Wykop
  • 99
Jakie skandaliczne, koń był bardzo cierpliwy, ale już nie zdzierżył.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grubapije
Grubapije
Grubapije
12.05.2026, 15:02:40 via Android
  • 1
@powsinogaszszlaja: oba konie były cierpliwe, z tym że pierwszy był brązowy a ten, który kopnął czarny
  • Odpowiedz
ArsenalAngel
ArsenalAngel
Autor
09.05.2026, 16:39:39 via iOS
  • 94
Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do Idioty nigdy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Je22
Je22
09.05.2026, 18:13:53 via Wykop
  • -8
@ArsenalAngel: Wsm to byk tez moze potężnie kopnąć XD
  • Odpowiedz
Mikemed
Mikemed
09.05.2026, 19:18:55 via iOS
  • 1
@ArsenalAngel: a do idioty z żadnej strony (w zależności od tłumaczenia zdarzają się też wersje „w ogóle”). Bardzo stare powiedzenie rodem z Dalekiego Wschodu.
  • Odpowiedz
P.....p
P.....p
konto usunięte 09.05.2026, 14:51:45 via Wykop
  • 46
Widzę że to już jakaś stała atrakcja
P.....p - Widzę że to już jakaś stała atrakcja

źródło: 1000012055

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArsenalAngel
ArsenalAngel
Autor
09.05.2026, 15:03:14 via iOS
  • 16
@ProstyHuop: to jest jakaś Pajęczańska tradycja ?
  • Odpowiedz
miszczu90
miszczu90
09.05.2026, 17:06:08 via Wykop
  • 4
@ArsenalAngel: @ProstyHuop na bramce nie ma segregacji wiochy
  • Odpowiedz
marpic
marpic
marpic
09.05.2026, 14:51:24 via Wykop
  • 40
Myślę za Pan tylko do worka pozostanie wsadzić. Po takim strzale z obu kopyt zakutych w podkowy to marne szanse. Koń się pozbył pasożyta.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry
09.05.2026, 16:33:57 via Wykop
  • 33
Myślę za Pan tylko do worka pozostanie wsadzić. Po takim strzale z obu kopyt zakutych w podkowy to marne szanse. Koń się pozbył pasożyta.


@marpic: No właśnie www.info.wielun.pl: co innego podaje

Według źródeł, do których dotarliśmy, mężczyzna żyje i wrócił już do
  • Odpowiedz
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
09.05.2026, 16:43:18 via Wykop
  • 48
@mrbarry: Pijaki to jednak szczęście mają.
dziki-wienczyslaw - @mrbarry: Pijaki  to jednak szczęście mają.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
09.05.2026, 16:18:57 via Wykop
  • 28
PolakRodakAfrykaner

źródło: heheszki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3136
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2905
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2529
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2491
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2056
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking