Po czterech latach przerwy Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy!

Wisła Kraków znów w Ekstraklasie. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów zapewnił sobie powrót na najwyższy szczebel ogrywając u siebie Chrobrego Głogów 2:0. Należy zaznaczyć, że powrót Wisły trwał o wiele dłużej, niż można było się tego spodziewać - trwał on aż 4 lata.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 102
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (102)
najlepsze
źródło: 0007UTLQDG5EIHSK-C323-F4
Pobierz- kibole zarządzający klubem
- Misiek szkolący bojówki
- oszust prezesem Wisły
- spalenie samochodu dziennikarzowi, który wgłębiał się w temat
- poszukiwana listem gończym dupera, która była prezesem czy jakąś tam dyrektorką. Złapali ją bodajże
J---c wszystkich dzialaczy od pzpn po pttk
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora
piękna główka w meczu z Cracovią