Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

386

Po czterech latach przerwy Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy!

Po czterech latach przerwy Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy!

Wisła Kraków znów w Ekstraklasie. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów zapewnił sobie powrót na najwyższy szczebel ogrywając u siebie Chrobrego Głogów 2:0. Należy zaznaczyć, że powrót Wisły trwał o wiele dłużej, niż można było się tego spodziewać - trwał on aż 4 lata.

Lolenson1888
Lolenson1888
z
90minut.pl
dodany: 08.05.2026, 20:57:09
  • #
    mecz
  • #
    ekstraklasa
  • #
    krakow
  • #
    wislakrakow
  • #
    pilkanozna
  • #
    pierwszaligastylzycia
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (102)

najlepsze

matixrr
matixrr
09.05.2026, 09:11:13 via Wykop
  • 101
Nie zapominajmy o ojchach sukcesu ( ͡º ͜ʖ͡º)
matixrr - Nie zapominajmy o ojchach sukcesu ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 0007UTLQDG5EIHSK-C323-F4

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kashpir
Kashpir
09.05.2026, 09:24:57 via Wykop
  • 31
@matixrr: Ly Vanna, czekam na spłatę sianna(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
wawrzyniec-pruski
wawrzyniec-pruski
09.05.2026, 09:39:39 via Wykop
  • 78
@matixrr: Historia z Vana Ly i wszystko to, co się wtedy działa wokół Wisły Kraków, to jest scenariusz na zajebisty serial. Tam jest wszystko:
- kibole zarządzający klubem
- Misiek szkolący bojówki
- oszust prezesem Wisły
- spalenie samochodu dziennikarzowi, który wgłębiał się w temat
- poszukiwana listem gończym dupera, która była prezesem czy jakąś tam dyrektorką. Złapali ją bodajże
  • Odpowiedz
Markok
Markok
09.05.2026, 09:26:33 via Wykop
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wawrzyniec-pruski
wawrzyniec-pruski
09.05.2026, 09:40:14 via Wykop
  • 18
@Markok: W jaki sposób Wisła Kraków okrada miasto?
  • Odpowiedz
997patrzy
997patrzy
997patrzy
09.05.2026, 10:59:03 via Wykop
  • 1
@Markok: no niestety, mlody czlowiek tego nie widzi, ale taka jest prawda.

J---c wszystkich dzialaczy od pzpn po pttk
  • Odpowiedz
tomasz-grzegorczuk
tomasz-grzegorczuk
tomasz-grzegorczuk
09.05.2026, 09:06:04 via Wykop
  • 26
Gratuluję i utrzymania w lidze życzę wszystkim kibicom Wisły Kraków.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
09.05.2026, 11:32:49 via iOS
  • 9
@tomasz-grzegorczuk: utrzymania? Znając naszą ligę to będą puchary co najmniej. xD
  • Odpowiedz
Therionn
Therionn
09.05.2026, 10:36:38 via iOS
  • 20
Mnie to bardziej interesuje czy Legia spadnie do pierwszej ligi xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
09.05.2026, 11:33:17 via iOS
  • 24
@Therionn: oby!
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
09.05.2026, 17:15:47 via Android
  • 7
@Therionn: pozmieniało się już i teraz Legia walczy o puchary xd
  • Odpowiedz
Galapagos_
Galapagos_
Galapagos_
09.05.2026, 09:02:34 via Wykop
  • 11
4 lata? Byłem przekonany ze ich nie było rok. Jak ten czas z--------a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Danzem
Danzem
Danzem
09.05.2026, 09:06:20 via Wykop
  • 53
@Galapagos_: Mam podobnie, rok temu urodził się moj 4letni syn
  • Odpowiedz
NinjaGunn
NinjaGunn
NinjaGunn
09.05.2026, 10:09:01 via Wykop
  • 19
@Galapagos_: Mam odwrotnie. Tak często mówiono o ich powrocie do ekstraklasy, że miałęm wrażenie że z 10 lat ich nie ma.
  • Odpowiedz
CuckQueen
CuckQueen
CuckQueen
09.05.2026, 12:25:55 via Wykop
  • 9

Komentarz usunięty przez moderatora

galicjanin
galicjanin
09.05.2026, 15:19:19 via Android
  • 3
@CuckQueen: sędziowie nigdy do tego nie dopuszczą
  • Odpowiedz
sloniasek
sloniasek
sloniasek
09.05.2026, 13:07:36 via Wykop
  • 6
Trener Jop był zza gówniarza moim sąsiadem jak grał w Kszo, często nas zapraszał i rozdawał autografy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert83R
robert83R
09.05.2026, 14:53:57 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

memento_mori
memento_mori
memento_mori
09.05.2026, 22:35:03 via Wykop
  • 3
@sloniasek: Mariusz Jop ale ale

piękna główka w meczu z Cracovią
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
09.05.2026, 15:17:26 via Android
  • 5
I dobrze Ekstraklasa tylko zyska choćby dzięki Krakowskiej Świętej Wojnie (jednych z najbardziej emocjonujących piłkarskich derby w Europie) czy klasyku Wisła - Legia.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reretos
Reretos
09.05.2026, 16:18:31 via Wykop
  • 2
@galicjanin: Jak na razie to Cracovia jest wśród głównych kandydatów do spadku
  • Odpowiedz
BorsuczaJama
BorsuczaJama
BorsuczaJama
10.05.2026, 05:47:20 via Wykop
  • 1
@galicjanin: o ile Pasy nie spadną.
  • Odpowiedz
meinteil
meinteil
meinteil
09.05.2026, 21:22:20 via iOS
  • 1
No i ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
09.05.2026, 14:32:58 via Wykop
  • 1
Witamy Wisłę w ekstraklasie, tam gdzie Wisły miejsce.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
09.05.2026, 16:05:06 via Wykop
  • -1
@Arkadian: dziś 3:1, szanse na utrzymanie ogromne, w grafiku Korona i Piast.
  • Odpowiedz
zwora
zwora
09.05.2026, 19:15:04 via Wykop
  • -2
@Dadas77: korona może spaść. Tam klub dotuje miasto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4412
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3233
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3129
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2379
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2044
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pilkanozna
  • #ekstraklasa
  • #reprezentacja
  • #golgif
  • #realmadryt
  • #legia
  • #fcbarcelona
  • #heheszki
  • #euro2024
  • #meczgif
  • #pierwszaligastylzycia
  • #ligamistrzow
  • #united
  • #sport
  • #bukmacherka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking