Miesiącami walczył z opłatą za parking. Firma pisze o "geście dobrej woli"

Brak szlabanów, brak biletomatu i wezwanie do zapłaty po wielu miesiącach - tak wyglądał finał wizyty klienta w McDonalds przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku. Przez miesiące prowadził spór z operatorem parkingu Parkdepot i samą siecią McDonalds, domagając się anulowania opłaty.

- #
- 111
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (111)
najlepsze
Prawda, prawda.
Ale nękali chłopa. Więc im kazal iść do sądu.
Idealnie byłoby gdyby mu wytoczyli sprawę, przepalili tysiące a w dniu rozprawy dostali przelew na nędzne 150zl
źródło: IMG20250802115300
Pobierzźródło: Schowek01
PobierzNawiasem, mój ojciec-ja był nękany przez tych oszustów.
@straszny_cham: pisza, ze nie mogą im podac danych kierującego, a oni żadnej umowy nie zawierali (regulamin tych pseudofirm domniemuje zawarcie umowy poprzez wjazd)