Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

508

25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do Narodowego Funduszu Zdrowia o likwidację oddziału całodobowego w zamian za 50 proc. ryczałtu przez kolejne dwa lata dowiedziała się Rzeczpospolita.

P.....k
P.....k
konto usunięte
z
rp.pl
dodany: 07.05.2026, 14:29:34
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    umieralnie
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Były dyrektor luxmed zostaje dyrektorem jednostki podległej ministerstwu zdrowia
typ53B
z rynekzdrowia.pl
  • 11

Komentarze (193)

najlepsze

kastrator2
kastrator2
kastrator2
08.05.2026, 01:33:54 via Wykop
  • 315
Szpital może dostać za okres dwóch lat tyle samo pieniędzy, co wcześniej za rok działalności konkretnego oddziału z tą różnicą, że nie przyjmie ani jednego pacjenta.

No tak to można leczyć Xddd
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zwirz
zwirz
08.05.2026, 05:26:36 via Wykop
  • 264
@kastrator2: Gdyby nie ci cholerni pacjenci to szpitale funkcjonowałyby doskonale. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
mco111
mco111
08.05.2026, 05:55:34 via Wykop
  • 79
masz np 2 mln straty rok w ro


@alteron: To tylko dwóch lekarzy.
  • Odpowiedz
zwirz
zwirz
08.05.2026, 05:28:07 via Wykop
  • 166
KO zaczyna r----ć Polaków lepiej niż PiS - składki zdrowotne zapłacą wyższe ale za to zostaną zlikwidowane szpitale. ¯\(ツ)/¯
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob
08.05.2026, 05:43:37 via Wykop
  • 30
KO zaczyna r----ć Polaków lepiej niż PiS - składki zdrowotne zapłacą wyższe ale za to zostaną zlikwidowane szpitale. ¯\(ツ)/¯


@zwirz: Raczej to Polacy to po prosty stado czerwonych idiotów. Jaki był kwik, że Ukraińcom się należy taki sam socjal kiedy ktoś napomknął o likwidacji dla niepracujących. Leczenie za darmo, kiedy żeby leczyć Polaków nie starcza. Szkoła za darmo. Emerytura prawie za darmo.

Zawsze tak wygląda to "równouprawnienie". Pełne przywileje, zerowa
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
08.05.2026, 06:52:53 via iOS
  • 18
@zwirz: KO to PO, które już wyruchało Polaków. Dlatego PiS zdominował POTĘŻNIE parlament na wiele lat.

Dlatego mądry Polak po szkodzie i znów wybrali PO, a nie, czekaj…
  • Odpowiedz
0rdynus
0rdynus
0rdynus
07.05.2026, 14:36:55 via Android
  • 103
Wam też logo NFZ nie kojarzy się z NFZ?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0rdynus - Wam też logo NFZ nie kojarzy się z NFZ? 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: temp_file8037875484700905188

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kuklak
Kuklak
08.05.2026, 05:49:16 via Wypiek
  • 49
@0rdynus 🇮🇱
  • Odpowiedz
bartek-kowalski-12
bartek-kowalski-12
08.05.2026, 05:50:04 via Android
  • 37
@0rdynus: kurfa masz rację.
  • Odpowiedz

Duperel
Duperel
Duperel
08.05.2026, 05:57:36 via Android
  • 67
System lepszy niż w USA :D

Będziesz musiał płacić składkę zdrowotną, by móc być leczonym prywatnie w szpitalu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dr_Batman
dr_Batman
07.05.2026, 14:38:40 via Wykop
  • 66
Likwidacja całodobowych świadczeń na konto systemu planowego?
Czyli co że zabieg planowy, świetnie wyceniany zrobią i pacjent za drzwi?
A co z obsługą ostrodyżurową?
Co z przypadkami nagłymi i pilnymi?

Czyli NFZ ogranicza operacje zaćmy to szpital likwiduje okulistykę?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
07.05.2026, 14:42:37 via Wykop
  • 25
@dr_Batman: do tego na sorach będzie nagonka
  • Odpowiedz
Zle_Japko
Zle_Japko
07.05.2026, 19:49:36 via Android
  • 23
@dr_Batman:

co będzie się robiło z pacjentami ostodyżurowymi


Jako że pracuje na sorze to nie wiem ale się
  • Odpowiedz
NaMoment
NaMoment
NaMoment
08.05.2026, 05:45:15 via Wykop
  • 45
No ale tego lud chciał: prywatnej służby zdrowia bo lepsze, więc czemu teraz płacz, że rząd zamyka porodówki, przychodnie, sory?

Niestety lata pchania propagandy, szczucia na 0.02% lekarzy sprawiły cuda, dały ogromny mandat władzy, możemy sobie poszczekać na wykopie ale nic się nie zmieni. No chyba, że ktoś straci kogoś bliskiego i zrobi Luigiego, no ale wątpię w tym kraju...
NaMoment - No ale tego lud chciał: prywatnej służby zdrowia bo lepsze, więc czemu ter...

źródło: luigi-mangione-doc-trailer-3105810539

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jurant91
jurant91
jurant91
08.05.2026, 06:27:40 via Wykop
  • 34
@NaMoment: raczej nikt oprócz paru odklejeńców nie chcial prywatnej służby zdrowia. Większość jednak stawia to co jest w USA jako przykład do czego ona prowadzi
  • Odpowiedz
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec
08.05.2026, 07:11:05 via Android
  • 14
@NaMoment: u nas naród jest bardzo grzeczny i potulny. A potem sobie chodzą takie różne radosne postacie i stają się tylko bezczelnie. Jak chociażby pan od trumny na kołach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kogutt
Kogutt
07.05.2026, 17:34:20 via Android
  • 44
Ze wszystkich sposobów na oszczędności i dorzucenie kasy na NFZ, Tusk wybrał ten prowadzący bezpośrednio do przegranych wyborów za rok i powrotu PiSowców do władzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

B.....s
B.....s
konto usunięte 07.05.2026, 18:22:52 via Wykop
  • 37
Tusk wybrał ten prowadzący bezpośrednio do przegranych wyborów za rok i powrotu PiSowców do władzy


@Kogutt: To zabrzmiało jakbyś się bardziej martwił tym czy twoja ulubiona partia wygra wybory, a nie tym że Tusk właśnie doprowadził do śmierci kilkunastu tysięcy Polaków rocznie...
Najpierw zlikwidowali diagnostykę, potem zaczeli sprzedawac sprzet LuxMedowi, teraz nocne opieki... Pięknie żeście nam wybrali.
  • Odpowiedz
Lomza_eksport
Lomza_eksport
08.05.2026, 06:55:10 via Wykop
  • 13
@BiggusBebzonus: To raczej była obawa przed powrotem złodziei z PISu. Większośćgłosujących na Tuska, głosowała ze względu na odsunięcie PIS od władzy.
  • Odpowiedz
jakis-takis
jakis-takis
07.05.2026, 14:39:48 via Wykop
  • 32
Państwo z dykty i kartonu , POwolny upadek , no ale cytując wieszcza: https://www.youtube.com/shorts/4PjZOjxkNL8
jakis-takis - Państwo z dykty i kartonu , POwolny upadek , no ale cytując wieszcza: h...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haohao
haohao
haohao
08.05.2026, 08:19:38 via Wykop
  • 12
@zmij6666: Czy Wy k---a umiecie reagować inaczej na krytykę niż "Ale tamten za to..."?
  • Odpowiedz
haohao
haohao
haohao
08.05.2026, 12:31:58 via Wykop
  • 2
@zmij6666: Zmieniasz temat. Skomentuj filmik, a nie wrzucaj nowy offtop. Czyli co? Skoro PiS to i tamto, to znaczy, że wszystko w porządku i PO też może kraść?
  • Odpowiedz
tomkooo123
tomkooo123
tomkooo123
08.05.2026, 07:25:01 via Wykop
  • 31
kasy mamy "w opor" tylko nikt nie bedzie likwidowal przywilejow emerytalnych kobiet, rolnikow, gornikow, mundurowych, kleru, ukraincow, tancerzy itp. itd.
konkordat to kolejne z 3mld rocznie
o reformach zmniejszajacych liczbe urzednikow to nie wspomne.
na rozdawaniu socjalu, zapozyczaniu przyszlych pokolen daleko sie nie zajedzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haohao
haohao
haohao
08.05.2026, 08:22:32 via Wykop
  • 5
na rozdawaniu socjalu, zapozyczaniu przyszlych pokolen daleko sie nie zajedzie


@tomkooo123: No jakoś POPiS od 20 lat dochodzi, więc ten tego .... ;-)
  • Odpowiedz
tomkooo123
tomkooo123
tomkooo123
08.05.2026, 08:43:27 via Wykop
  • 3
@haohao: nie no dla nich to spoko - przy korycie sa caly czas na zmiane. dla kraju to niekoniecznie dobrze, spoleczenstwo sie starzeje, coraz mniej pracujacych, obciazenia rosna - jak sie spoleczenstwo przyzwyczailo ze "panstwo da" to bedzie ciekawe obserwowac jak albo bankrutujemy albo tniemy grubo socjal
  • Odpowiedz
printf
printf
08.05.2026, 07:18:46 via Android
  • 20
Prace nad prywatyzacja na zlecenie ida pelna para
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
08.05.2026, 07:50:25 via Wykop
  • 5
@printf: nieliczny racjonalny komentarz +
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
3963
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3125
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3056
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2626
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #medycyna
  • #chudnijzwykopem
  • #lekarz
  • #ciekawostki
  • #dieta
  • #pytanie
  • #polska
  • #przemyslenia
  • #szpital
  • #niebieskiepaski
  • #srodowisko
  • #jedzenie
  • #nauka
  • #nfz
  • #mikrokoksy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking