25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do Narodowego Funduszu Zdrowia o likwidację oddziału całodobowego w zamian za 50 proc. ryczałtu przez kolejne dwa lata dowiedziała się Rzeczpospolita.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 193
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (193)
najlepsze
No tak to można leczyć Xddd
@alteron: To tylko dwóch lekarzy.
@zwirz: Raczej to Polacy to po prosty stado czerwonych idiotów. Jaki był kwik, że Ukraińcom się należy taki sam socjal kiedy ktoś napomknął o likwidacji dla niepracujących. Leczenie za darmo, kiedy żeby leczyć Polaków nie starcza. Szkoła za darmo. Emerytura prawie za darmo.
Zawsze tak wygląda to "równouprawnienie". Pełne przywileje, zerowa
Dlatego mądry Polak po szkodzie i znów wybrali PO, a nie, czekaj…
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file8037875484700905188
PobierzBędziesz musiał płacić składkę zdrowotną, by móc być leczonym prywatnie w szpitalu.
Czyli co że zabieg planowy, świetnie wyceniany zrobią i pacjent za drzwi?
A co z obsługą ostrodyżurową?
Co z przypadkami nagłymi i pilnymi?
Czyli NFZ ogranicza operacje zaćmy to szpital likwiduje okulistykę?
Jako że pracuje na sorze to nie wiem ale się
Niestety lata pchania propagandy, szczucia na 0.02% lekarzy sprawiły cuda, dały ogromny mandat władzy, możemy sobie poszczekać na wykopie ale nic się nie zmieni. No chyba, że ktoś straci kogoś bliskiego i zrobi Luigiego, no ale wątpię w tym kraju...
źródło: luigi-mangione-doc-trailer-3105810539
Pobierz@Kogutt: To zabrzmiało jakbyś się bardziej martwił tym czy twoja ulubiona partia wygra wybory, a nie tym że Tusk właśnie doprowadził do śmierci kilkunastu tysięcy Polaków rocznie...
Najpierw zlikwidowali diagnostykę, potem zaczeli sprzedawac sprzet LuxMedowi, teraz nocne opieki... Pięknie żeście nam wybrali.
konkordat to kolejne z 3mld rocznie
o reformach zmniejszajacych liczbe urzednikow to nie wspomne.
na rozdawaniu socjalu, zapozyczaniu przyszlych pokolen daleko sie nie zajedzie
@tomkooo123: No jakoś POPiS od 20 lat dochodzi, więc ten tego .... ;-)