Im dłużej jesteś w banku, tym gorzej cię traktują. Lojalni klienci tracą

Oprocentowanie w wysokości 6% w skali roku. Tego typu promocje często można znaleźć w bankach w Polsce. Placówki proponują wiele korzyści, w tym tych finansowych. Problem w tym, że w większości skierowane są one do nowych klientów. Ci, którzy są już klientami danej placówki o tego typu ofercie mogą

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 174
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (174)
najlepsze
@Prawdziwy_Oponiarz: to który bank taki dobry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale głównie to są promki żeby w zestawieniach banków być wysoko, bo dużym drukiem jest "LOKATA 7%" a już małym że na 90 dni, do 20 tysięcy pln, potem standardowe 1.5%
Sprawdzone w paru dużych bankach.
Masz środki np. z lokaty i podczas próby przekazania na inne konto pojawia się oferta o 0.8% większa
@mk321: tak jak napisał - obligacje skarbowe >>> lokaty u bankstera. Tu nie ma nawet z czym dyskutować :D
PS nie ogarniam ludzi którzy jeszcze w obecnych czasach biorą abonamenty na komórki....
spróbuj dostac lepszy abonament na telefon albo internet 🤣🤣🤣🤣
a o podwyzce w pracy juz nie wspomne.
ale tu bym nie narzekal, bo
@salcefrytki: Nie trzeba pamiętać. Teraz tak jest w sieciach internetowych. Dla nowego klienta pół roku bez opłat, jakieś dodatki, duperele. Po 2 latach już nie jesteś nowy i, nawet jeśli średnio na miesiąc wyniosło cię to 120 zł, to po 2 latach musisz płacić tyle co ostatnia faktura (czyli np. 160 zł) plus brak rabatów i kara za