Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1655

Media Expert vs Konsument: Bezprawnik opisuje absurdalną walkę o Android Boxa

Media Expert vs Konsument: Bezprawnik opisuje absurdalną walkę o Android Boxa

Pamiętacie moją walkę o boks, który po aktualizacji stał się cegłą, a sklep wysłał go do serwisu lodówek? Redakcja Bezprawnik.pl właśnie opublikowała artykuł o tej sprawie. Sklep ignoruje dowody od producenta i brnie w zaparte. Nie dajmy się uciszać! #AkcjaReklamacja #mediaexpert #prawo #polska #t

lukasz-biliniewicz
lukasz-biliniewicz
lukasz-biliniewicz
z
bezprawnik.pl
dodany: 05.05.2026, 06:32:25
  • #
    akcjareklamacja
  • #
    mediaexpert
  • #
    prawo
  • #
    dobreprogramy
  • #
    benchmark
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Mediaexport
nalot_1
z youtu.be
  • 0

Komentarze (238)

najlepsze

lukasz-biliniewicz
lukasz-biliniewicz
lukasz-biliniewicz
Autor
05.05.2026, 06:35:26 via Wykop
  • 385
Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jak widzicie, redakcja Bezprawnika od razu uznała temat za bulwersujący.

To nie jest już tylko moja walka ,,. to walka o to, by sieciówki przestały traktować nas jak idiotów i wysyłać elektronikę smart do serwisów AGD. Jeśli też zostaliście tak potraktowani, opisujcie swoje historie pod tagiem #akcjareklamacja. Razem ich dojedziemy!
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skydancer
skydancer
05.05.2026, 11:52:08 via Wykop
  • 38
@lukasz-biliniewicz: Złoż od razu pozew cywilny przeciwko TERG S.A.
  • Odpowiedz
carahiluk
carahiluk
carahiluk
05.05.2026, 18:39:07 via Wykop
  • 41
@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: czyli jako konsument powinienem mieć zestaw deweloperski i przed aktualizacją czegokolwiek w domu zrobić testy czy nie zepsuje mi to sprzętu ? Czy ty rozumiesz co za bzdury gadasz ? xD
  • Odpowiedz
arek_elita
arek_elita
05.05.2026, 07:45:55 via Wykop
  • 258
Nigdy nie zrozumiem dlaczego te wszystkie sklepy idą w zaparte zamiast przyznać się do błędu. To takie polskie. To jakaś zmowa jest? Zamiast uczciwie oddać pieniądze to rozkręcają gównoburzę tracąc przy tym dobry wizerunek. Sam byłem prawie ofiarą takiego podejścia i gdyby nie znajomości w sklepie (mama przyjaciela jest kierowniczką) to by mojego towaru nie przyjęli z powrotem.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Plp_
Plp_
Plp_
05.05.2026, 07:54:40 via Wykop
  • 119
dlaczego te wszystkie sklepy idą w zaparte zamiast przyznać się do błędu


@arek_elita: bo za przyznaniem do błędu musi stać konkretna osoba która zostaje osobą "odpowiedzialną" za "stratę". Brak przyznania się do błędu w 97% kończy sprawę bo prawie nikomu nie chce się szarpać o kilka stówek, a nawet w przypadku gdy ktoś podejmie działania i sprawę rozstrzygnie sąd, rzecznik praw konsumenta itd. to wtedy ukarany zostaje cały sklep, a
  • Odpowiedz
Czill23
Czill23
05.05.2026, 08:00:19 via Wykop
  • 86
@arek_elita: dlatego, że to się po prostu opłaca. 8/10 spuszczonych na drzewo konsumentów po prostu odpuści, jeden będzie pisał maile a tylko jeden faktycznie poda ich do sądu.
10% ryzyka sprawy sądowej vs 100% na oddanie środków. Matematyka prosta
  • Odpowiedz
Sanremu
Sanremu
05.05.2026, 08:06:45 via Wykop
  • 146
Na reklamę z cleo i donatanem budżet (pewnie kilka milionów) jest. Ale by klientowi któremu się sprzedało bubel oddać stówkę - nie ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukasz-biliniewicz
lukasz-biliniewicz
lukasz-biliniewicz
Autor
05.05.2026, 08:21:33 via Wykop
  • 44
@Sanremu: Zamiast inwestować kolejne miliony w te same twarze w reklamach, może warto zainwestować w rzetelny proces reklamacyjny? Przyznanie się producenta do błędu to dla normalnego sklepu koniec sprawy i zwrot pieniędzy. Dla Media Expert to najwyraźniej sygnał do wysłania sprzętu do serwisu AGD i brnięcia w zaparte. Płacicie celebrytom za wizerunek, który sami niszczycie takimi akcjami
  • Odpowiedz
tomek-olszak
tomek-olszak
tomek-olszak
05.05.2026, 12:20:41 via Wykop
  • 4
@Sanremu: @lukasz-biliniewicz: Przecież Cleo pracuje dla Media, jest tam dyrektorem od marketingu.
  • Odpowiedz

skalagrim-batllehammer
skalagrim-batllehammer
skalagrim-batllehammer
05.05.2026, 07:29:04 via Android
  • 102
Media expert ma fatalną obsługę reklamacji. Po dwóch przygodach z nimi, nigdy więcej niczego nie kupię tam.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stef444n
Stef444n
Stef444n
05.05.2026, 07:44:27 via Wykop
  • 27
@skalagrim-batllehammer: a gdzie się kupuje? bo w euro jest podbnie
  • Odpowiedz
Stef444n
Stef444n
Stef444n
05.05.2026, 07:50:07 via Wykop
  • 22
@jakis-takis: neonet to xkom
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
05.05.2026, 06:35:43 via Wykop
  • 73
Nie pamiętam, ale wykopię
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
05.05.2026, 08:27:19 via Wykop
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
05.05.2026, 10:34:43 via Wykop
  • 3
@MagicznyMariusz: Krzysiek! homikami tera!
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
05.05.2026, 12:55:13 via Wykop
  • 41
Do media expert polecam iść jak chcesz nowy telefon, pomacac, sprawdzić do ręki i potem kupić 30% taniej w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reloxart14
Reloxart14
Reloxart14
05.05.2026, 07:43:44 via Wykop
  • 36
W media expert się nie kupuje. Miałem takie same jazdy z nimi.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nairoht
nairoht
nairoht
05.05.2026, 08:14:21 via Wykop
  • 2
@jakis-takis: neonet to xkom, a podobno z xkomu nie mozna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sopel87
sopel87
05.05.2026, 08:46:27 via Wykop
  • 37
@Reloxart14: nigdzie się nie kupuje. Najlepiej to samemu sobie wszystko robić, wtedy nie ma problemu z gwarancjami, reklamacjami itd.
  • Odpowiedz
Slash_
Slash_
05.05.2026, 09:04:15 via Wykop
  • 30
kiedyś kupiłem zmywarkę z media expert, po podłączeniu okazało się, że w rurze spustowej wody (tej co wraca brudna woda do kanalizy) jest mała dziurka i leje się z niego woda. Po zgłoszeniu tego do media expert rozpoczęli proces reklamacyjny - finalnie czekałem 1.5 miesiąca żeby fachowiec przyjechał do mnie 3km i wymienił tą rurkę na nowo. Czas naprawy 3 minuty wyrwać starą, wsadzić nową. Zapytałem jeszcze ładnie grzecznie o to czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hazok_Zajcew
Hazok_Zajcew
Hazok_Zajcew
06.05.2026, 07:51:45 via Wykop
  • 1
@Slash_: Przecież to serwis producenta przyjechał. Jakbys skierował sprawę bezpośrednio do gwaranta a nie do pośrednika to poszło by o tydzień szybciej. Tutaj producent zawalił
  • Odpowiedz
Wight
Wight
05.06.2026, 09:36:16 via Wykop
  • 0
@Slash_: mi za darmo wcisnęli rozszerzoną gwarancję, sam bym tego nie kupił. Z-----a mi się pralka miesiąc po gwarancji :) na naprawę czekałem 3 tygodnie.
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
05.05.2026, 08:21:49 via Android
  • 27
Następnym krokiem, jak nie oddadzą pieniędzy, jest obicie d--y blachą. Po czym udanie się do sklepu i opowiadanie potencjalnym klientom o całej sprawie. Po godzinie oddadzą pieniądze.
Przetestowane kilka razy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

leon-san
leon-san
05.05.2026, 08:45:49 via Android
  • 57
@KubaJS: szedłem do sklepu. I zaczynałem rozmawiać z klientami oglądającymi towar. Opowiadalem jak wygląda sytuacja. Na wszelki wypadek mialem ksero papierow, jakby chcieli poczytać.
Obsługa najpierw chciała wyprosić, później straszyła ochroną (nie ma prawa dotknąć) czy wezwaniem policji. Grozili też pozwem o naruszenie dobrego imienia. Olewałem i nadal rozmawiałem z ludźmi.
Po godzinie przynosili pieniądze w zębach
  • Odpowiedz
KubaJS
KubaJS
05.05.2026, 09:58:04 via Wykop
  • 39
@leon-san: o k---a, dobry świr :D ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3140
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2916
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2534
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2494
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2108
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #technologia
  • #mediaexpert

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking