Bus musi latać
Dostawcy, kurierzy i firmy zajmujące się transportem nie uwzględniają w wycenie swoich usług konieczności ich wykonania zgodnie z prawem. Wszystko organizuje się na zasadzie "jakoś trzeba". To szkodliwe społecznie i niebezpieczne podejście do biznesu. W odcinku omawiam również kwestie związane z ozn

- #
- #
- #
- #
- 136
- Odpowiedz





Komentarze (136)
najlepsze
@Bestia_z_Jellystone: Ciekawe myślenie. Może rozszerzymy to? Fajnie się korzysta z dróg? Szpitali, przedszkoli, parków i całej reszty? No fajnie, więc zróbmy tak, że każda osoba, która buduje i utrzymuje te obiekty może stawać gdzie chce i jeździć jak chce. Każdy samochód tych firm/służb dostanie status pojazdy uprzywilejowanego. Co Ty na to?
A jak ktoś będzie
Kanary chodzą non stop, nikt nie parkuje na chodnikach.
Mało tego, bez wiedeńskich blach nie zaparkujesz na więcej niż 2h. Oczywiście za opłatą.
Miasto działa i to całkiem sprawnie. Z jednego końca miasta na drugi jestem w stanie się poruszać szybciej niz w dużo mniejszym Krakowie.
Kurierzy, masz dziś 150 paczek. Możesz to zrobić przez cały dzień ale pamiętaj aby zjechać na bazę do 16.
I tak się żyje na tej wspaniałej wsi.
@maciundo: żaden janusz-przedciembjorca nie wykupi przecież miejsca postojowego w pasie drogowym.
Najlepszy przykład na końcu, ja osobiście nie wiedziałem o takiej linii P-19 która pozwala na parkowanie pod zakazem ¯\(ツ)/¯
Z tego co szukałem to oprócz tej linii są jeszcze strzałki z kierunkami ruchu z danego pasa (tabliczka może mieć co innego niż to co jest wymalowane na pasach, ale zwykle są magnesowe czerwone taśmy które zakreślają to co jest na