Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

676

Ministra kultury podpisała rozporządzenie ws. opłaty reprograficznej

Ministra kultury podpisała rozporządzenie ws. opłaty reprograficznej

"To był trudny proces, pełen lobbingu i fake newsów o rzekomych 'nowych podatkach" Opłata reprograficzna po zmianach obejmie m.in. smartfony, tablety, laptopy i telewizory.

mirabelka2137
mirabelka2137
z
money.pl
dodany: 30.04.2026, 18:07:34
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
  • #
    kanalzero
  • #
    polityka
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Cienkowska studiowała z patusem Pasutem
bastek66
z x.com
  • 19

Komentarze (161)

najlepsze

Silence369
Silence369
30.04.2026, 19:03:29 via Wykop
  • 301
Żaba ugotowana, po kilku latach prania już nikt nawet nie zwraca uwagi na debilny wyraz "ministra" w tytule. A poza tym złodziejstwo jak zwykle.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlexR
AlexR
30.04.2026, 22:09:15 via Wykop
  • 13

Komentarz usunięty przez moderatora

Kam3l
Kam3l
30.04.2026, 22:28:32 via Android
  • 54
@Silence369: Ministra z waginetu Donalda Tuska( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
30.04.2026, 18:36:47 via Wykop
  • 248
Za PiSu wszyscy wrzeszczeli, że złodziejstwo i kolesiostwo. Zobaczymy czy teraz będzie taki sam ryk. ( ͡° ͜ʖ ͡°) OnRusek już na posterunku i zakopał.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChciwyASasin
ChciwyASasin
30.04.2026, 19:37:55 via Wykop
  • 80
@Restrukturyzacja: Bo onrusek nie ma honoru ani godności. Obrazek niepowiązany #pdk
ChciwyASasin - @Restrukturyzacja: Bo onrusek nie ma honoru ani godności. Obrazek niep...

źródło: 1000006626

Pobierz
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
30.04.2026, 20:54:28 via Wykop
  • 55
@Restrukturyzacja: teraz to jest metafizyka
  • Odpowiedz
SocialM_Center
SocialM_Center
30.04.2026, 19:05:57 via Wykop
  • 126
Wyborcy PiS i PO lubią to!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
30.04.2026, 20:26:33 via Wykop
  • 61
@SocialM_Center: kogo wyście k---a wybrali XD
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
01.05.2026, 04:53:13 via Wykop
  • 9
@editores: po tobie to próżno oczekiwać jakiejkolwiek godności i rozumu.
  • Odpowiedz
AlbertWesker
AlbertWesker
30.04.2026, 19:07:23 via Wykop
  • 116
Ostatnie aktualizacje przepisów miały miejsce w latach 2008 i 2011, kiedy opłatami objęto m.in. cyfrowe przenośne urządzenia mp3 i mp4

To faktycznie straszne dawno były aktualizowane. Nie to co Ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych z 1959 roku która cały czas jest aktualna i nie potrzebuje zmian.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
30.04.2026, 19:29:18 via Wykop
  • 131
@AlbertWesker: kwota wolna od PCC nie była rewaloryzowana od 2001 chyba, i to też jakoś tym pajacom nie przeszkadza
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
30.04.2026, 21:52:51 via Wykop
  • 23
@AlbertWesker: @ostatni_lantianin sprawdź kiedy była aktualizowana kwota, po której wpadadz w trzeci prog podatkowy (bo sam od cent na większy zaktualizował PiS nowym lądem), a kiedy limit składek ZUS xD
  • Odpowiedz
Kam3l
Kam3l
30.04.2026, 19:46:15 via Android
  • 109
Uśmiechnięta Polska.
Kam3l - Uśmiechnięta Polska.

źródło: 1000002759

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mareczek760
Mareczek760
Mareczek760
01.05.2026, 07:09:31 via Wykop
  • 14
@Kam3l: heheh Judałke mi się przypomniał :D
  • Odpowiedz
misstrant
misstrant
30.04.2026, 19:47:30 via Wykop
  • 81
Niestety kolejna ameba u wladzy

prawo na miarę XXI wieku, w którym giganci sprzętowi dzielą się swoimi zyskami z polskimi twórcami.


taaa.....ciekawe co zrobia giganci sprzetowi? Na pewno pozwola aby zysk im zmalal. Na pewno.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rockin
rockin
rockin
30.04.2026, 18:38:31 via Wykop
  • 68
(-‸ლ) Jak zawsze, dobry moment wybrali, żeby przepchać g---o. Typowa taktyka polityków.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
30.04.2026, 19:52:07 via Android
  • 63
Niech te antypolskie mordy opodatkują zagraniczne firmy, które unikają płacenia podatków w Polsce i wyprowadzają zyski. Fur dojczland
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haohao
haohao
haohao
30.04.2026, 20:18:51 via Wykop
  • 56
To kim jest ten minister kultury, że to jakaś jego żona czy kochanka?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

guilmonn
guilmonn
guilmonn
30.04.2026, 21:53:15 via Wykop
  • 55
To fake newsy że będzie nowy podatek. Nie będzie.

A teraz cyk, proszę, nowy podatek.

Dosłownie kwintesencja arogancji władzy. Zgadnijcie co by było gdyby mieli pełnie władzy nad penalizacją "fake newsów" i ustalanie co nim jest.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Imagination
Imagination
01.05.2026, 05:49:24 via Wykop
  • 17
@guilmonn: Nie podatek tylko opłata. Dziesiątki synonimów byle tylko móc powiedzieć że to nie podatek.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
4397
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
3045
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2843
Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL
2770
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok
Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok
2118
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #4konserwy
  • #lewackalogika
  • #konfederacja
  • #heheszki
  • #neuropa
  • #polska
  • #bekazpo
  • #pis
  • #usa
  • #p0lka
  • #bekaztuska
  • #bekazlibka
  • #logikarozowychpaskow
  • #lgbt
  • #kanalzero

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking