Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

985

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Brzoska wygrywa z Zuckerbergiem. Historyczny moment dla szefa InPost

Scam na Facebooku i Instagramie: polskie orzeczenie może wywrócić UE do góry nogami.

adam-hunter
adam-hunter
adam-hunter
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 13:13:51
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (108)

najlepsze

Pirs
Pirs
Pirs
29.04.2026, 14:42:43 via Wykop
  • 301
Precedens nie istnieje , to nie Ameryka.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
29.04.2026, 15:47:54 via Wykop
  • 190
@Pirs: Brzoska wie to najlepiej, nawet jak jakiś pracownik na śmieciówce wygra z Inpostem to reszta i tak nic z tego nie ma
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
29.04.2026, 16:56:22 via Wykop
  • 20
@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: na magazynach tez ma podwykonawcow? tam zlecenie to standard
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
29.04.2026, 14:58:05 via Wykop
  • 259
Przecież za te wszystkie oszustwa Meta już dawno powinna zbankrutować.
Jak krowy pójdą w szkodę to odpowiada rolnik, ale jak kogoś oszuka fejsbuk, youtub, bank czy inna reklama na msn to platformy nic nie mogą, to musi policja na spokojne, udostępnimy logi albo i nie.
Od razu blokować ich aktywa a niech oni sobie dochodzą odszkodowań od Hindusów - albo zaczną walczyć z tymi fraudami
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IluzjaWIBORu
IluzjaWIBORu
29.04.2026, 16:23:47 via Wykop
  • 135
@funkmess: meta nie zbankrutuje i nie zostanie porządnie ukarana bo stoją za nią ludzie z flagami twojego awatara. Serio coś ci się tu nie podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marpic
marpic
marpic
29.04.2026, 16:39:51 via Wykop
  • 21
@IluzjaWIBORu: zbankrutować nie, ale jeśli dostaną odpowiednie blokady na rynku EU to ich zaboli znacznie.
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
29.04.2026, 15:01:26 via Android
  • 132
Fajnie, ale jeśli ktoś myśli, że jakiś Polak dostanie odszkodowanie od zagranicznego korpo w państwie rozgrywanym przez wszystkich tylko nie siebie, to jest delikatnie mówiąc naiwny.
Tak z ciekawości zapytam, a jak to wyglądało u nas z aferą dieselgate? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
29.04.2026, 15:55:05 via Android
  • 26
@fekk: uuuuuu. Gdzie napisałem nieprawdę?
  • Odpowiedz
marek_s80
marek_s80
marek_s80
29.04.2026, 16:11:09 via Wykop
  • 37
@malkontent: odszkodowanie oraz odkupienie oszukanych samochodów, ale w USA. dla nas wyższe ceny aby było dla tych z USA oraz zmiana softu w samochodzie aby jechał wolniej i więcej palił
  • Odpowiedz
renegatt
renegatt
29.04.2026, 18:42:00 via Android
  • 60
Cukierberg się bronił że nie odpowiada za treści wrzucone przez użytkowników ale Jak wrzucisz jakiś antypejsaty post to cię zablokują w przeciągu trzech sekund.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FeyNiX
FeyNiX
30.04.2026, 11:37:16 via iOS
  • 2
@renegatt: antypejsaty wpis wylatuje bo nie podoba się administracji, jak tobie coś nie pasuje to meta nie odpowiada.
  • Odpowiedz
TheFaith69
TheFaith69
30.04.2026, 14:49:54 via Wykop
  • 0
Jak wrzucisz jakiś antypejsaty post to cię zablokują w przeciągu trzech sekund


@renegatt: A co byś zrobił jakby Twój największy sponsor od Ciebie tego oczekiwał???
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.04.2026, 14:53:08 via Wykop
  • 35
Mi teraz wyświetlają się same reklamy wpisów muzłumańskich, gdzie jest ich ta słynna kostka i ludzie do okoła. K---a z 20x różne konta mimo zgłoszenia wyświetla się to dalej.

Reklama wykupiona, a jak ktoś zerknie to jest specjalnie na Polskę...

I tak sobie ruskie rozgrywają społeczeństwo. A fb ma to totalnie w dupie skoro kasa się zgadza.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KlausSchwab2
KlausSchwab2
KlausSchwab2
29.04.2026, 17:42:29 via Wykop
  • 5
@PiersiowkaPelnaZiol: ruscy cie rozgrywają bo widzisz kostkę ns fb? ;O
  • Odpowiedz
kristoflampart
kristoflampart
30.04.2026, 05:22:55 via Android
  • 5
@PiersiowkaPelnaZiol: łap rozwiązanie problemu.
https://github.com/imkarthikk/pihole-facebook
kristoflampart - @PiersiowkaPelnaZiol: łap rozwiązanie problemu.
https://github.com/i...

źródło: 1000006920

Pobierz
  • Odpowiedz
misstrant
misstrant
29.04.2026, 16:21:29 via Wykop
  • 27
którzy stracili oszczędności, dając się nabrać na fałszywe reklamy z twarzami znanych przedsiębiorców czy celebrytów


Sad pownien im przy okazji odebrac prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
29.04.2026, 18:35:57 via Wykop
  • 23
Niech Zuck wyłączy w Polsce FB na kilka dni w ramach protestu. A najlepiej na stałe.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pro_meth
pro_meth
30.04.2026, 14:59:35 via Wykop
  • 1
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: Niech Polska zablokuje to g---o i też będzie spokój.
  • Odpowiedz
bisu
bisu
30.04.2026, 15:29:07 via Wykop
  • 0
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: @pro_meth ojoj. Grupa onet nadal ma naszą klasę :)
  • Odpowiedz
fiksbo
fiksbo
29.04.2026, 18:41:32 via Wykop
  • 18
Ta cała Meta i Facebook to jedna wielka porażka, prowadziłem lokalny fanpage przez 11 lat. Ponad dekada wrzucania newsów i pomagania ludziom na miejscu. Nagle wlatuje jakiś złośliwy typ z konkurencji i wysyła masowe fałszywe zgłoszenia o prawa autorskie. Co robi Meta? Blokuje stronę i moje prywatne konto w sekundę, które miałem tyle lat... Mam wszystkie dowody i zgody od ludzi na te zdjęcia ale ich polski support to dno, nic nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Albert_Einstein
Albert_Einstein
30.04.2026, 08:55:15 via Wykop
  • 3
@fiksbo: po h-j wy się pchacie gdzie was nie chcą ludzie?
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
30.04.2026, 09:28:59 via Wykop
  • 2
@Albert_Einstein: bo fejm? bo nie każdy chce płacić za serwer i domenę? bo ludzie nie ogarniają IT - stawianie własnego serwisu, nie wiedzą że na google można wyklikać własne strony bez znajomości HTML praktycznie. No i najważniejsze pejsbuk ma taki monopol, załóż stronę poza nim to ruch znacznie, znacznie mniejszy.
  • Odpowiedz
lubiecie
lubiecie
lubiecie
29.04.2026, 16:20:38 via iOS
  • 9
A wiecie gdzie amerykańska meta ma warszawski sąd? xD tam gdzie światło nie dochodzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FeyNiX
FeyNiX
30.04.2026, 11:38:46 via iOS
  • -1
@lubiecie: dlatego że mają łapówkarzy niemal wszędzie. Wystarczy po blokować dochody z reklam czyli ich oddziały odpowiedzialne za marketing które także są w Polsce. Wtedy szybko się przejmą
  • Odpowiedz
arkadi2020
arkadi2020
30.04.2026, 03:07:43 via Wykop
  • 6
Orzeczenie ma praktyczne znaczenie dla tysięcy Polaków, którzy stracili oszczędności, dając się nabrać na fałszywe reklamy z twarzami znanych przedsiębiorców czy celebrytów - teraz otwiera się realna droga do dochodzenia odszkodowań bezpośrednio od platformy.


Chyba pod warunkiem, że stać ich na sztab prawników Brzoski. XD

Wyrok może stać się precedensem dla podobnych spraw w całej Unii Europejskiej,...


W sensie, że ktoś z Madrytu będzie się powoływał na wyrok z Warszawy? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4429
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3239
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2382
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2049
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1906
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #komputery
  • #zainteresowania
  • #stacjakosmiczna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #informatyka
  • #sztucznainteligencja
  • #ai
  • #internet
  • #swiat
  • #rozrywka
  • #motoryzacja
  • #programowanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking