Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

738

Goniec.pl on X: "Czarnek zachęca do wpłacania na akcję Łatwogang i Cancer Fighte

Ale QR kod w tym czasie prowadzi w inne miejsce....!

krakowiak
krakowiak
krakowiak
z
x.com
dodany: 28.04.2026, 19:34:52
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Republika zrobiła PiS w ten sam sposób xD
kobrys13
z rp.pl
  • 43

Komentarze (116)

najlepsze

m_77
m_77
29.04.2026, 05:06:12 via Wykop
  • 290
pisowcy wciąż kradną. Tym razem okradają dzieci chore na raka i zapewne są z siebie dumni, że tacy sprytni. Tymczasem zachowują się jaki cwaniaki ponad prawem i to oni są największym rakiem Polski.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
29.04.2026, 06:04:18 via Wykop
  • 34
@m_77: Okradają też siebie nawzajem, patrz brak wpłat na partie od członków, nawet tych w parlamencie, albo manewr "na qra" republiki
  • Odpowiedz
LeonL
LeonL
29.04.2026, 07:26:54 via Wykop
  • 27
Tym razem okradają dzieci chore na raka


@m_77: pisowska tradycja ( ͡º ͜ʖ͡º)
LeonL - >Tym razem okradają dzieci chore na raka

@m_77: pisowska tradycja ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: z30565547IER,Baner-Lukasza-Mejzy--10-10-2023-r---Zielona-Gora

Pobierz
  • Odpowiedz
Notes
Notes
29.04.2026, 06:01:15 via iOS
  • 150
Tak zwany efekt czarnka xD p------c willę i okraść dzieci chore na raka! Co za szuja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
29.04.2026, 06:05:16 via Wykop
  • 48
@Notes: Ostatnim razem jak sprawdzali to wyborcom nie przeszkadzało nawet kłamanie w akcie notarialnym i wyłudzenie kawalerki od miasta, tak że tego :)
  • Odpowiedz
Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
29.04.2026, 07:10:33 via Wykop
  • 10
@Notes: Drugi mejza.
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
28.04.2026, 20:47:58 via Wykop
  • 95
Najpierw grubas z Republiki zrobił ich na szaro, to wyciągnęli wnioski xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel
29.04.2026, 06:04:12 via Wykop
  • 16
@23kulpamens: nikt się nie wkurzył, po chęci wpłaty i nie zgłosił tego na policje?
  • Odpowiedz
radaroskop
radaroskop
radaroskop
29.04.2026, 06:59:37 via Wykop
  • 4
@oOobywatel: Nie, ponieważ nie ma żadnych podstaw. Wycinek pochodzi z pisowskiego medium, na którym kod qr wisi bez przerwy na wszystkich materiałach wideo. To pokazuje bardziej nieudolność medialną pisowców niż próbę oszustwa.

https://x.com/pisorgpl
  • Odpowiedz
pioter40
pioter40
pioter40
29.04.2026, 06:12:53 via Wykop
  • 78
To jest szok co się to dzieje z tymi zbiórkami. Ostatnio widziałem że tv republika zbiera 300 tys na transmisje z wydarzeń 3 maja. Normalnie chore czasy. Śmiano sie kiedys z rydzyka że bez przerwy zbierał i podawal numery kont ale oni rydzyka już dawno przegonili.Krótko mówiąc spaślaki nie mają wstydu
pioter40 - To jest szok co się to dzieje z tymi zbiórkami. Ostatnio widziałem że tv r...

źródło: photo_92742_1777007903_big

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CherryJerry
CherryJerry
29.04.2026, 06:25:47 via Wypiek
  • 2
@pioter40 na co te 300 tysięcy? Paliwo do wozu, bilety parkingowe, pensje dla ludzi... no dobra, tyle to nie.
  • Odpowiedz
steamy_capybara_bath
steamy_capybara_bath
29.04.2026, 14:01:26 via Wykop
  • 3
@pioter40: Jak nie są w stanie bez zbiórki zrobić najbardziej podstawowego reportażu, to powinni przestać udawać telewizję xd
  • Odpowiedz
kostoo
kostoo
kostoo
29.04.2026, 06:22:10 via Wykop
  • 39
Przecież to wystąpienie trwało kilka godz. i dotyczyło promocji PIS, a o onkologi było kilka sekund. Czy mogli na kilka sek. wyłączyć ten kod? Mogli, ale po co?
kostoo - Przecież to wystąpienie trwało kilka godz. i dotyczyło promocji PIS, a o onk...

źródło: HG_-XgxaQAEQNRo

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GalNonimus
GalNonimus
29.04.2026, 06:45:21 via Wykop
  • 18
@kostoo: Gardzić pisem to jedno, zostac uczciwym to drugie. Op wyolbrzymia, a wykop połyka.
  • Odpowiedz
piotrsnow
piotrsnow
29.04.2026, 07:11:39 via Android
  • 12
@kostoo: no to samo pomyślałem, przecież ten kod jest podpisany do czego prowadzi, i c--j
  • Odpowiedz
stan-tookie-1
stan-tookie-1
29.04.2026, 06:08:11 via Android
  • 26
Pewnie ten kod był wyświetlany cały czas a nie jest tak że go zmieniają co minute w zależności o czym akurat jest wystąpienie.
No i jak jest wielki napis wesprzyj nas. Prawo i sprawiedliwość to jak ktoś mógł pomyśleć że to jest zbiórka na inny cel, goniec widocznie nisko ceni swoich czytelników ale bez przesady żeby widz nie był w stanie odczytać dosłownie kilku słów
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarciNo75
MarciNo75
29.04.2026, 06:24:47 via Wykop
  • 3
@stan-tookie-1: Wrzucają na swoim profilu pocięte filmiki ze swoimi politykami (wycięte sceny) i dodają do nich te żebry. Sami politycy nawet o tym nie wiedzą. Ogólnie zakop. Manipulacja - informacja nieprawdziwa.
Sam nie lubie pis, ale jeszcze bardziej nie lubie, jak ktoś mnie próbuje oszukać.
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
29.04.2026, 14:24:33 via Wykop
  • 1
@stan-tookie-1: Goniec to kompletne g---o od kiedy ten drań Schwertner został szefem
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
29.04.2026, 05:15:41 via Wykop
  • 17
Plugawe pisowce co wy macie z tymi pieniedzmi ze wszedzie szukacie okazji zeby cos ukrasc? Potem klecza w Toruniu z rydzykiem i udaja gorliwych katolikow. Chore..
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok
29.04.2026, 09:38:24 via Wykop
  • 2
@KurnikoweKuriozum: Czego w tym obrazku nie rozumiesz?
Przecież w tym gońcu to już na głowę upadli wymyślając takie tanie oszczerstwa do wypunktowania małym palcem u nogi, teraz TVzarublika będzie miała czym grzać w propagandowym piecu do wyborów.
PS. Jestem największym osiem gwiazdek ever.
Markok - @KurnikoweKuriozum: Czego w tym obrazku nie rozumiesz?
Przecież w tym gońcu ...

źródło: Screenshot 2026-04-29 at 11-36-09 Goniec.pl on X Czarnek zachęca do wpłacania na akcję Łatwogang i Cancer Fighte Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
29.04.2026, 06:39:22 via Wykop
  • 9
To znalezisko i komentarze tutaj najlepszym odzwierciedleniem upadłości moralnej dwóch stron sceny politycznej.

Rozumiem, że może ktoś nienawidzić PiS, możne ktoś nienawidzić KO, ale takiego fikołka to jeszcze świat nie widział. Duża plansza na 1/5 ekranu, z dużym napisem "Prawo i Sprawiedliwość Wesprzyj nas" - która jest niemal wszędzie i przez cały czas w materiałach PiS była również przez 15 sekund, gdy Czarnek (swoją drogą najgorszy kandydat w PiS) w transmisji akurat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raziel-raziel
raziel-raziel
raziel-raziel
29.04.2026, 13:00:48 via Wykop
  • 0
@Serghio: dokladnie tak, chcialbym uciec na inna planete z takimi ludzmi jak ty, tym czubkom juz glowe wypralo totalnie
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
29.04.2026, 14:38:23 via Wykop
  • 0
@Superhiper: Tak, to prawda, czytałem wpis na Mikroblogu. Kod QR prowadzi do strony https://wesprzyj.pis.org.pl/ , gdzie jest jasno i wyraźnie zaznaczone, że chodzi o partię Prawo i Sprawiedliwość.

Narracja, że jest to w jakiś sposób oszustwo polegające nad podszyciu się do innej zbiórki związanej z Cancer Fighters jest strasznie naciągane.

Wcześniej myślałem, że ten baner po prostu wrzucali wszędzie, łącznie z jakąś transmisją na żywo, ale jeżeli faktycznie ktoś wyciął
  • Odpowiedz
motvik
motvik
29.04.2026, 07:52:22 via Wykop
  • 6
motvik

źródło: 1000033796

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
29.04.2026, 10:18:25 via Wykop
  • 2
@motvik: hahahaha i co teraz!!!! mam cie! xd
eSUBA94 - @motvik: hahahaha i co teraz!!!! mam cie! xd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
motvik
motvik
29.04.2026, 10:25:54 via Wykop
  • 2
@eSUBA94: tak tak, a Tusk i Niemcy i Putin XD
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
29.04.2026, 07:17:24 via Wykop
  • 6
Pisowcy kradną ? Stare, znałem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3351
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3178
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3122
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2977
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2479
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #po
  • #konfederacja
  • #dobrazmiana
  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #kaczynski
  • #neuropa
  • #nawrocki
  • #ko
  • #tusk
  • #duda
  • #tvpis
  • #afera
  • #debata

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking