Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

600

RPO patronuje Kongresowi Mężczyzn i pada mocno o prawach mężczyzn

RPO patronuje Kongresowi Mężczyzn i pada mocno o prawach mężczyzn

25 kwietnia w Warszawie zastępca RPO mówił o niższej długości życia, służbie wojskowej, alienacji rodzicielskiej i nierównym wieku emerytalnym. Do tego przykład Małopolski, gdzie wsparcie ominęło mężczyzn.

Pan_od_Internetu
Pan_od_Internetu
z
bip.brpo.gov.pl
dodany: 28.04.2026, 12:37:08
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    informacje
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (43)

najlepsze

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
28.04.2026, 14:52:39 via Wykop
  • 198
Zaraz pewnie feminichy typa zaszczują i zrezygnuje ze stanowiska.
MagicznyMariusz - Zaraz pewnie feminichy typa zaszczują i zrezygnuje ze stanowiska.

źródło: 1000017555

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

haxx
haxx
haxx
28.04.2026, 16:29:17 via Wykop
  • 43
@MagicznyMariusz: chyba panikują na widok sondaży, może poszedł jakiś przekaz że "macie mówić dobrze mężczyznom i przedsiębiorcom", nawet jeśli nic realnie nie zrobią
  • Odpowiedz
DarrDarek
DarrDarek
28.04.2026, 18:50:20 via Wykop
  • 30
w tym kraju o dobro meżczyzn to tylko pisiory i konfunia walczą

@turok2016:
Pisiory nigdy nie walczyły o dobro mężczyzn a byli tymi, którzy zatwierdzili 5 lat dłuższy wiek emerytalny dla mężczyzn.
A Konfa faktycznie walczy, bo poseł Bosak kilka lat temu był JEDYNYM posłem w Sejmie, który mówił o tym, że mężczyźni są dyskryminowani dłuższym wiekiem emerytalnym w porównaniu z kobietami. Żaden pachołek reżimowy nigdy o tym nie wspomniał.
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 28.04.2026, 14:52:33 via Wykop
  • 85
Pojojoczą i g---o zrobią, g---o zdziałają. Dopóki miliony polskich mężczyzn nie obudzi się z marazmu i nie zacznie walczyć o swoje prawa, to nic się nie zmieni.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MilkyKloc
MilkyKloc
28.04.2026, 18:34:53 via Wykop
  • 37
@cuceusz: to jeden z pierwszych kroków budzenia się. Kiedyś taka akcja byłaby nie do pomyślenia, a obecnie coraz więcej mężczyzn budzi się, szczególnie tych z młodszych pokoleń. Świadomość społeczna i liczba mężczyzn, którzy mają dosyć życia w cuckoldystanie coraz bardziej się powiększa
  • Odpowiedz
Cogres
Cogres
Cogres
28.04.2026, 17:38:51 via Wykop
  • 59
Akurat w Polsce panuje matriarchat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MilkyKloc
MilkyKloc
28.04.2026, 18:36:04 via Wykop
  • 35
@Cogres: Nie można mówić, że panuje matriarchat, bo mówienie w ten sposób nie podoba się kobietom. W matriarchacie trzeba mówić, że panuje patriarchat, bo tak każą kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Irytacja100
Irytacja100
Irytacja100
29.04.2026, 09:32:11 via Wykop
  • 1
@Cogres: Jesteś w błędzie. Panuje ginocentryzm.
Matriarchat nie mógł by tu powstać.
  • Odpowiedz
Marmurowy_Gargulec
Marmurowy_Gargulec
28.04.2026, 17:52:54 via Android
  • 26
Sytuacja kobiet od ponad 150 lat jest lepsza od męskiej, o czym ten gość mówi?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MilkyKloc
MilkyKloc
28.04.2026, 18:40:29 via Wykop
  • 21
@Marmurowy_Gargulec: musi tak mówić, bo próbują uniknąć scancelowania, bo w tym cuckoldystanie w jakim żyjemy są pod stałym atakiem mainstreamu za sam fakt, że mieli czelność założyć tak skandaliczną organizację, które śmie mówić o prawach facecików xD
  • Odpowiedz
DarrDarek
DarrDarek
28.04.2026, 21:05:41 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mariusz_z_blighttown
mariusz_z_blighttown
28.04.2026, 15:53:17 via Android
  • 26
zawolajcie jak coś zrobią, wieczne gadanie mnie nie interesuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariusz_z_blighttown
mariusz_z_blighttown
28.04.2026, 18:50:05 via Android
  • 3
@zobq: założę się o 10zl że to tylko gadka przed wyborami
  • Odpowiedz
El_Trufel
El_Trufel
El_Trufel
28.04.2026, 19:44:04 via Wypiek
  • 1
@mariusz_z_blighttown to idź na kongres i pokaż politykom, że mają o co walczyć
  • Odpowiedz
Papinian
Papinian
28.04.2026, 17:45:30 via Wykop
  • 19
Tłumaczył, że idea równości płci jest często rozumiana po prostu jako nakaz ciągłego dążenia do poprawy statusu prawnego i społecznego kobiet. W wielu przypadkach to słuszny postulat, bo sytuacja kobiet przez długie lata była – a i dzisiaj pod pewnymi względami jest – gorsza niż sytuacja mężczyzn.


Nie, w warunkach polskich ten postulat nie jest słuszny niemalże nigdy.

Piszę "niemalże", bo w zasadzie uważam, że np. niższe normy dźwigania dla kobiet je
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marmurowy_Gargulec
Marmurowy_Gargulec
28.04.2026, 17:52:00 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

DarrDarek
DarrDarek
28.04.2026, 19:01:04 via Wykop
  • 5
Tłumaczył, że idea równości płci jest często rozumiana po prostu jako nakaz ciągłego dążenia do poprawy statusu prawnego i społecznego kobiet. W wielu przypadkach to słuszny postulat

@Papinian:
Wynika z tego, że koleś robił typowe pierniczenie wg reżimowej ideologii, by niby to połechtać mężczyzn, ale też podkreślić, że wszelkie brednie ideologii zwodzenia o "dyskryminowanych kobietach" mają jakieś tam podstawy w ich reżimowym światku urojeń.
  • Odpowiedz
Rychu210
Rychu210
Rychu210
28.04.2026, 19:17:32 via Android
  • 10
Jestem pozytywnie zaskoczony. Ciekawe kiedy go odwołają.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SirJames
SirJames
29.04.2026, 06:20:29 via Wykop
  • 9
Pierwsze co, to wyrównanie wieku emerytalnego. Bezdzietne kobiety nie mogą być nagradzane za hedonizm i konformizm oraz ostrzejsze chlanie w każdy weekend, niż niejeden facet.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lemek123
lemek123
lemek123
30.04.2026, 20:43:07 via Wykop
  • 0
Pierwsze co, to wyrównanie wieku emerytalnego. Bezdzietne kobiety nie mogą być nagradzane za hedonizm i konformizm oraz ostrzejsze chlanie w każdy weekend, niż niejeden facet.


@SirJames: A dzietni mężczyźni?
  • Odpowiedz
SirJames
SirJames
30.04.2026, 21:17:02 via Android
  • 0
@lemek123: Dzietnym mężczyznom odradzam chlanie. Tak, żeby mogli wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność. :¬]
  • Odpowiedz
futroznorek
futroznorek
futroznorek
28.04.2026, 18:00:41 via Wykop
  • 9
Kiedyś mi ktoś powiedział: nikt się nie zatroszczy o Ciebie jak Ty sam.
W świecie gdzie przywileje zaczęły górować nad zdrowym rozsądkiem. Musimy przynamniej to zacząć. Jeśli nie dla nas, to już należy kształtować wartości w nowym pokoleniu. I stworzyć dla nich podwaliny - na nowo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
28.04.2026, 17:50:46 via Wykop
  • 3
No w końcu!!! Dobra inicjatywa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3154
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2990
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2585
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2307
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2019
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking