Manosfera to nowy f-----m według artykułu OKO.press
Mężczyźni nie mogą wygłaszać i podzielać swoich poglądów na temat związków, kobiet i sytuacji społecznej bo to f-----m.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 103
- Odpowiedz
Mężczyźni nie mogą wygłaszać i podzielać swoich poglądów na temat związków, kobiet i sytuacji społecznej bo to f-----m.
Komentarze (103)
najlepsze
Feminoidy mogą nieustannie czegoś żądać, manosfera nie może niczego oczekiwać.
Feminoidy może oceniać krytycznie, manosfera nie może niczego oceniać.
Feminoidy mogą nazywać mężczyzn faszystami. Manosfera nie może nazywać feministek komunistkami.
Komentarz usunięty przez moderatora
Czy tu trzeba coś dodawać? Czy tu coś można brać na serio?
Źródło https://www.cia.gov/readingroom/document/cia-rdp80r01731r003000180037-4
+ bonus: odtajniony raport CIA o zawyżanej liczbie ofiar wśród żymian podczas II WŚ w Polsce:
• https://www.cia.gov/readingroom/docs/CIA-RDP80-00809A000600270102-8.pdf
Pewnie zaraz spadnie (jak zwykle) bez żadnej wzmianki w moderowanych.
źródło: image
PobierzBabka zdaje sie celowo omijać najważniejszy temat jakim jest pytanie SKĄD SIĘ WZIĘŁA MANOSFERA I DLACZEGO JEST TAKA SILNA?
Według niej "To właśnie na amerykańskich forach internetowych, takich jak choćby 4chan, które przez długi czas pozostawały poza zainteresowaniem mediów, zaczęła się intensywna mobilizacja polityczna. To tam rodziły się narracje i emocje, które później
@andbatros: feministka rzymianka manipuluje, kto by się spodziewał.
To teraz dla utrzymania obiektywności, oko.press zrobi wywiad z jakimś przedstawicielem manosfery na temat feminizmu?
Tak retorycznie pytam.
Podpinanie całej manosfery pod f-----m, skrajną prawicę, putina, białych suprematystów, alt-prawicy, neokonfederatów już się robi nudne i w ogóle analizowanie manosfery na tym
opinie kogoś o takim profilu można automatycznie przenieść tylko w jedno miejsce
źródło: obraz
Pobierzźródło: image
Pobierz