Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

227

Cancer Fighters: odpowiedź Bedoesa na pytania o rozdysponowanie środków

Cancer Fighters: odpowiedź Bedoesa na pytania o rozdysponowanie środków

Bedoes odpowiada na pytania o środki zebrane na live, w pierwszym filmie mówi o zbiórce i tym, jak to jest rozliczane. W drugim mówi o tym na co pójdą pieniądze więc czekamy na oświadczenie fundacji.

Aragonn
Aragonn
z
wykop.pl
dodany: 26.04.2026, 16:14:46
  • #
    bedoes
  • #
    latwogang
  • #
    cancerfighters
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bedoes odpowiada na pytania o środki zebrane na live, w pierwszym filmie mówi o zbiórce i tym, jak to jest rozliczane. W drugim mówi o tym na co pójdą pieniądze więc czekamy na oświadczenie fundacji.

Pierwszy film znajdziecie tu:  2026-04-26 18-03-42 - Apr 26, 2026

Drugi tutaj:  2026-04-26 18-12-15 - Apr 26, 2026

Treści powiązane (4)

Strona fundacji do śledzenia na co wydawane będą pieniądze
Whoa
z dissnaraka.cancerfighters.pl
  • 14
Drugi film, odpowiedz na co wydadza zebrane pieniądze
Aragonn
z streamin.link
  • 5

Komentarze (133)

najlepsze

januszjanusz666
januszjanusz666
26.04.2026, 16:30:02 via Wykop
  • 234
Wierzę mu jak politykowi przed wyborami.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aragonn
Aragonn
Autor
26.04.2026, 16:45:51 via iOS
  • 47
@januszjanusz666: dlatego trzeba czekać na oświadczenie fundacji i śledzić ich postępowania jeśli chcemy żeby były to dobrze wydane pieniądze
  • Odpowiedz
Pluto2022
Pluto2022
Pluto2022
26.04.2026, 17:30:50 via Wykop
  • 63
@Aragonn: nie trzeba na nic czekać, wystarczy nie wpłacać jutuberom kasy i masz w dupie czy dobrze wydali. Trzydzieści kilka milionów frajerów do golenia i każdy kto może to strzyże owieczki polskie, politycy, złodzieje, jutuberzy i bogaci.
  • Odpowiedz
Mr_Wolf
Mr_Wolf
26.04.2026, 21:42:24 via Wykop
  • 109
Będę miał bekę jak się okaże że to był przekręt ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
27.04.2026, 08:35:19 via Wykop
  • 13
@Mr_Wolf: Generalnie fajny przyklad ktory pokazuje schemat "Duze pieniadze wielka odpowiedzialnosc" oby nie bylo niespodzianek.
  • Odpowiedz
piekuo
piekuo
27.04.2026, 09:06:38 via Wykop
  • 17
A jak nie to napiszesz do nich z przeprosinami?


@Papier_Toaletowy: nie, wtedy nie będzie miał beki. czytaj ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
fittrenerka
fittrenerka
fittrenerka
27.04.2026, 06:49:26 via Wykop
  • 105
zawistni jesteście i dlatego tak gadacie, we mnie prezes tej fundacji wzbudza zaufanie, a w was nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
fittrenerka - zawistni jesteście i dlatego tak gadacie, we mnie prezes tej fundacji w...

źródło: 30c7c38d5a90a0fc95d4c1235a2215be7d1b9ac5166f0baec4dcef5e9480b18f

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pirat_Barnaba
Pirat_Barnaba
27.04.2026, 07:22:11 via Wykop
  • 27
@fittrenerka: Co to jest to z lewej?
  • Odpowiedz
ruut
ruut
27.04.2026, 08:42:51 via Wykop
  • 22
@Pirat_Barnaba: jakaś naklejka
  • Odpowiedz
endru1908
endru1908
27.04.2026, 04:41:42 via Android
  • 60
Mam tylko nadzieję że prezes fundacji nie ma paszportu z gwiazdką.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qusqui21
qusqui21
27.04.2026, 09:14:40 via Wykop
  • 2
@endru1908: a po co, mozna krasc w bialych rekawiczkach. tak jak czarnek rozdawal willa+.
  • Odpowiedz
hrabiaeryk
hrabiaeryk
26.04.2026, 18:32:37 via Wykop
  • 55
A kim jest ten Bedoes i z czego zasłynał w internecie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andbatros
andbatros
andbatros
26.04.2026, 22:51:54 via Wykop
  • 63
@hrabiaeryk: Ja wiem tyle, że to jakiś Polski raper. Przesłuchałem jego piosenki i stwierdzam, że gościu chyba ma jakieś problemy psychiczne. Gościu w każdej piosence się o coś pulta, kogoś obraża, atakuje, robi z siebie ofiarę która musi się bronić.
Używa strasznie autotuna. Generalnie jakieś to gurwa chaotyczne i p------e.
To brzmi jak by jakiś ućpany człowiek to pisał i zrozumieją to tylko inne ućpane mordy.. zbyt wysoki próg wejścia
  • Odpowiedz
Pan_Miszuk
Pan_Miszuk
Pan_Miszuk
27.04.2026, 08:49:25 via Wykop
  • 31
A kim jest ten Bedoes i z czego zasłynał w internecie?


@hrabiaeryk: Bedoes, ojciec Aloesa, syn Sedesa.
  • Odpowiedz
polarbit
polarbit
27.04.2026, 08:49:55 via Wykop
  • 26
Moim zdaniem stała się wspaniałą rzecz. Zebrano rekordową kwotę na szczytny cel. A w zasadzie nie na cel a na ideę “pomocy dzieciom chorym na raka”.

Bo cel będzie dopiero teraz ustalany.

W akcie zrywu zebrano setki milionów złotych na fundację która jeszcze niedawno myślała w kategoriach tysięcy złotych. Z małej fundacji stali się jedną z największych. I to wszystko w 10 dni.

Rozumiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

997patrzy
997patrzy
997patrzy
27.04.2026, 17:23:18 via Wykop
  • 2
@polarbit: mądre, mądre masz rozumowanie. czesto tego brakuje
  • Odpowiedz
stojam_obok
stojam_obok
28.04.2026, 02:26:19 via Wykop
  • 1
@polarbit: dziękuję za komentarz, bo juz tracę nadzieje wchodząc tutaj, ale jednak warto skipnąć trochę gówna, by zobaczyć coś tak wartościowego. Powinien być komentarz Twój przypięty na samej górze
  • Odpowiedz
pernamentnaonuca
pernamentnaonuca
pernamentnaonuca
26.04.2026, 18:26:14 via Wykop
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FoolyKewly
FoolyKewly
27.04.2026, 07:50:56 via Wykop
  • 21
Oczywiście niefajnie jakby się rzeczywiście okazało że to oszustwo, ale z drugiej strony kolejny temat by był w którym p0laczki łyknęli wszystko jak pelikany bo media i TikTok im coś powiedziały.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

takiekontozebycos
takiekontozebycos
takiekontozebycos
27.04.2026, 15:42:11 via Wykop
  • 1
@FoolyKewly: Będzie to samo co z zondą, że to Putin organizował.
  • Odpowiedz
soltysek
soltysek
27.04.2026, 15:52:03 via Wykop
  • 0
@FoolyKewly: Niczego nie można wykluczyć że komuś odwali od kasy ale moja naiwność mówi że facet który sam mając 15 lat zachorował na raka i 8 miesięcy walczył z tym s---------m mimo że na początku usłyszał że zostało mu 2 tygodnie życia nie jest do tego zdolny. Fundacja działa od 10 lat a tego co się stało nie dało się zaplanować ani przewidzieć. Łatwogang robił już strimy charytatywne a realnym
  • Odpowiedz
fairchild
fairchild
27.04.2026, 08:44:41 via Wykop
  • 20
czasami zdarzyło mi się włączyć lajva i kilka razy jakiś łysy chłopaczyna mówił że wszystkie pieniążki co do złotówki będą przeznaczone na dzieci xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
no zobaczymy zobaczymy xDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frytaa
frytaa
27.04.2026, 09:25:27 via Wykop
  • 8
@fairchild: na dzieci organizatorów zbiórki, dzieci prezesa fundacji itp
  • Odpowiedz
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
27.04.2026, 09:02:53 via Wykop
  • 18
Nie uogólniajmy.
Mi przeszło wspieranie tego typu już dawno. Po numerze z Bono.
Tam z 15 MLN $ do adresatów trafiło 190 tys.. Tak Coś koło 1.2 %.
Reszta? Koszty opeacyjne.
https://www.ndtv.com/entertainment/bono-under-fire-for-mismanagement-of-charity-funds-596964
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3391
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3198
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3137
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2995
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2494
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskirap
  • #eripe
  • #muzyka
  • #latwogang
  • #polskiepato
  • #cancerfighters
  • #kuqe
  • #2115
  • #rap
  • #youtube
  • #doda
  • #nfz
  • #6x6
  • #trap
  • #potwierdzoneinfo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia