Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

721

Wykopaliście informację, że fundacja Cancer Fighters przejada większość kasy...

Ale nikt nie sprawdził konkretów, tylko poleciał za głosem jakiegoś anonima. No cóż, ktoś inny wszedł w to samo sprawozdanie i znalazł tam zupełnie inne dane. Ciekawe, nie?

BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
z
x.com
dodany: 26.04.2026, 15:27:21
  • #
    cancerfighters
  • #
    latwogang
  • #
    polska
  • #
    zbiorka
  • #
    wykopefekt
  • #
    rakcontent
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Oświadczenie fundacji
Riolet
z x.com
  • 13
Kłamstwa od AI, koszty "pozostałe" i "administracyjne" w sprawozdaniu wynoszą 27%, a nie 13% przychodu za 2024
statystyki_nie_klamia
z cancerfighters.pl
  • 0

Komentarze (150)

najlepsze

ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
26.04.2026, 15:37:10 via Android
  • 473
A to jak przejadą 13% czyli w aktualnej sytuacji 26mln i jescze finansuje sobie prywatna gale famemma z tego, to wszystko git xDD nie było tematu.

Na galach które organizuje zebrał od 2020 3,5mln gdzie rocznie wypłaca sobie 250 000zl pensji. Warto by było tym tematem się zainteresować bo to wygląda jak prywatny cyrk do spełniania swoich zachcianek prezesa z parciem na szkło
ElonMuskKochamCie - A to jak przejadą 13% czyli w aktualnej sytuacji 26mln i jescze f...

źródło: 11503

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
26.04.2026, 15:50:09 via Android
  • 116
@BlogoslawionyTwarozyc: myślałem że na tym polega charytatywnosc że się daje od siebie, ale faktycznie 15 000na rękę to możemy uznać za marny grosz żeby chociaż nie umrzeć z głodu. Różnica pójdzie na fame MMA na narodowym
ElonMuskKochamCie - @BlogoslawionyTwarozyc: myślałem że na tym polega charytatywnosc ...

źródło: 11505

Pobierz
  • Odpowiedz
ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
26.04.2026, 17:03:21 via Android
  • 129
@BlogoslawionyTwarozyc: byku ale to jest tylko to co widzisz. Dlaczego nie ma publicznie wszystkich faktur żebyśmy widzieli jakim autem jeżdżą, jakie urlopy opłacili i kto dostał kasę z organizowania gali bicia się po pyskach za pieniądze z fundacji. Czemu tych innych wydatków nie można przejrzeć czarno na białym?
  • Odpowiedz
kris-komar
kris-komar
kris-komar
26.04.2026, 18:08:30 via Wykop
  • 260
Wiekszość tych organizacji to wyłudzanie i pralnia pieniedzy. Szkoda tylko naprawdę potrzebujących, ale przez neta nie oddzielisz plewu od ziarna.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

suchabulka
suchabulka
suchabulka
26.04.2026, 21:39:08 via Wykop
  • -1
@kris-komar: Mowisz o naszym systemie zdrowia? To sie zgadzam.
  • Odpowiedz
gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
26.04.2026, 21:40:33 via Wykop
  • 10
@kris-komar: Pytanie czy tu jest podobnie. Nie wiem, choć się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) We wpisie zabrakło 20 groszy do pełnych stu procent. W dodatku autor miesza pojęcie konta, subkonta i depozytu powierniczego w jednym zdaniu, ale dla niego pewnie nie ma żadnej różnicy. XD Za kilka godzin to znalezisko pewnie spadnie z rowerka i będzie następne z kolejną wersją.
  • Odpowiedz
Izanagi013
Izanagi013
26.04.2026, 18:27:48 via Wykop
  • 185
Ten post jest wygenerowany w Ai i też jest od anonima. Tylko tak mówię.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

let_it_be
let_it_be
26.04.2026, 19:49:01 via Wykop
  • 7
@Izanagi013: o ile tamten ziomek co to napisał na X faktycznie był anonimem, to zbrodnia ikara jest znany w polskim internecie.
  • Odpowiedz
badziebadla
badziebadla
26.04.2026, 20:19:01 via Wykop
  • 11
@Izanagi013: youtuber Paweł Fomiczewski
  • Odpowiedz
Wozny1
Wozny1
26.04.2026, 18:55:37 via Android
  • 159
Za długo żyję na tym świecie żeby wierzyć naszyszm "idolom celebrytom"
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szoorstki
szoorstki
26.04.2026, 19:42:10 via Wykop
  • 32
@Wozny1: wplacajcie na zbiórkę, a komu to się sprawdzi później ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzmi znajomo
  • Odpowiedz
kailadq
kailadq
kailadq
27.04.2026, 00:18:16 via Wykop
  • -3

Komentarz usunięty przez moderatora

huopisko
huopisko
26.04.2026, 18:34:02 via Wykop
  • 124
czyli wychodzi jakieś 67% zamiast 21% środków idących faktycznie na chore dzieci, wciąż słabo to wygląda przy organizacjach takich jak WOŚP czy Caritas które przeznaczają grubo ponad 90% i nie muszę chyba przypominać że mają bardziej złożoną logistykę oraz większe wydatki niż tylko komputer z kamerką i internetem xD
żałosne, nawet obrzydliwe bym powiedział mając jeszcze świadomość że wielu z tych celebrytów bezczelnie okrada państwo (czyli nas wszystkich) i nie płaci podatków
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wkplogin
wkplogin
wkplogin
26.04.2026, 19:10:45 via Wykop
  • 5
@huopisko: Popatrz na swoich kolegów ideowych. Pomyliłeś zbiórkę influencerów w sieci, i ich samych, z fundacją na które pójdą pieniądze z tej zbiórki (cyt.: "WOŚP czy Caritas [...] które mają bardziej złożoną logistykę oraz większe wydatki niż tylko komputer z kamerką i internetem"). To że niedróżniasz nawet osób stojących za zbiórką od podmiotu na który idą pieniądze z tej zbiórki to jest fakt! I ten fakt skomentowałem. Ale Ty masz
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
26.04.2026, 19:29:17 via Wykop
  • 5
komputer z kamerką i internetem xD


@huopisko: przecież typiarz nie prowadzi tej fundacji xD
  • Odpowiedz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
26.04.2026, 17:46:31 via Wykop
  • 116
Musiał polecieć jakiś damage control ze strony fundacji i tych co wpłacili. Sprawozdania nie kłamią.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

witkacyborewicz
witkacyborewicz
witkacyborewicz
26.04.2026, 18:39:14 via Wykop
  • 9
@Kudlaty777: Czytałem, byłem jednym z pierwszych który w ogóle do niego zajrzał.
  • Odpowiedz
NieBendePrasowac
NieBendePrasowac
28.04.2026, 09:45:52 via Wykop
  • -1
no to zamiast gadać o damage control wejdz z autorem znaleziska w konstruktywną polemikę.


@Kudlaty777: nie wiem czemu zostałeś zminusowany, a taki bezsensowny wysryw @witkacyborewicz dostał tyle plusów.

Patrząc po rozkładzie plusów i minusów, jakieś 80-90% na wykopie to kompletne bezmózgi, które uważają się za świadomych wolnomyślicieli. Nikt nawet nie odniósł się merytorycznie do kwestii z wpisu
  • Odpowiedz
NieWiemASieWypowiem
NieWiemASieWypowiem
26.04.2026, 19:00:04 via Wykop
  • 62
"Konkrety" to jakiś AI wypierd od anonima na xitterku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wkplogin
wkplogin
wkplogin
26.04.2026, 19:01:01 via Wykop
  • 6
@NieWiemASieWypowiem: Podobnie jak poprzednie.
  • Odpowiedz
NieBendePrasowac
NieBendePrasowac
28.04.2026, 09:47:32 via Wykop
  • 0
@NieWiemASieWypowiem: dokładnie mordo, bo grafika zawierająca 21, 46 i 33 grosze jest full legit (-‸ლ)
  • Odpowiedz
sauron-saga
sauron-saga
26.04.2026, 18:22:27 via Wykop
  • 53
Czemu dużo Polaków to tacy frajerzy? Polaka trzeba wziąć pod włos pieskami, Jezusem albo zdjęciem dziecka - odda każdą kasę...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rubbik
Rubbik
26.04.2026, 18:33:46 via Wykop
  • 50
Brakuje 16 gr do tych nowych wyliczeń. No chyba, że to nowy odcinek procentów z trumpem i kończą się na 84% zamiast 100%.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

shaa-dy
shaa-dy
shaa-dy
26.04.2026, 22:00:48 via Wykop
  • 2
@Rubbik: dokładnie, co się dzieje z tymi 16gr ?? Wyjaśni mi ktoś, bo nie jestem w stanie tego logicznie pojąć
  • Odpowiedz
Waszplayertostulejkowaspierd0lina
Waszplayertostulejkowaspierd0lina
27.04.2026, 06:43:49 via Wykop
  • 2
dokładnie, co się dzieje z tymi 16gr ?? Wyjaśni mi ktoś, bo nie jestem w stanie tego logicznie pojąć


@shaa-dy: @Rubbik , nic się nie dzieje z tymi 16gr, po prostu autor, wziął co chciał, policzył jak chciał, wyszło mu jak chciał i tyle. Teraz pisze jakieś głupoty o brakujących 16gr nawet nie rozwijając jak do tego doszedł.
Nie ma co się doszukiwać 16, 18 czy 23 groszy w
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322
26.04.2026, 19:37:52 via Wykop
  • 41
Typ średnio wiarygodny się wydaje. Za samą ksywkę nie dałbym mu ani grosza.
Będziecie minusować, ale jak w Polsce pada magiczne hasło "zbiórka na chore dzieci" i można się pokazać to nagle wszyscy by na pokaz nerkę oddali, żeby wyglądać na "fajnych". Ktoś dobrze napisał - taki Budimex zatrudnia 7500 osób. Wychodzi 333 zł od łebka.
Profit.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wkplogin
wkplogin
wkplogin
26.04.2026, 20:13:47 via Wykop
  • -3
@Tomek3322: Przecież to nie na tego typa jest zbiórka, zbiórka jest na określoną fundację i wybuchła przypadkiem na jego kanale (mi takie szopki też nie pasują, nie znoszę wprost gwiazdek szołbiznesu czy influencerów, ale dajmy tym razem jakiś kredyt zaufania, to nie było raczej nawet planowane):

https://www.youtube.com/watch?v=JChHKzobBJs
wkplogin - @Tomek3322: Przecież to nie na tego typa jest zbiórka, zbiórka jest na okr...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3099
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2461
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2130
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2037
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1795
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #latwogang
  • #bekazlibka
  • #polska
  • #youtube
  • #zbiorka
  • #heheszki
  • #wosp
  • #rakcontent
  • #bedoes
  • #antykapitalizm
  • #primemma
  • #konfitura
  • #doda
  • #rak
  • #polskiyoutube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking