Dług widmo krążył między firmami. Po latach uderzył w emerytkę

Komornik zajął emeryturę za dług, którego, jak twierdzi pani Bożena, nie miała. Sprawa przez lata krążyła między firmami, zapadały decyzje w sądach, o których emerytka nie miała pojęcia. Dziś musi walczyć z systemem, który każe jej płacić po raz drugi.

- #
- #
- #
- #
- 66
- Odpowiedz





Komentarze (66)
najlepsze
@Bijelodugme: normalnie, jak złodziej. Fakt, nie przychodził nocą w kominiarce z pękiem wytrychów, bo z tego co piszesz tak wyobrażasz sobie złodzieja. Nie nie, to złe wyobrażenie, Ziobrze wystarczało stanowisko i władza.
Ma z tego tytułu postawionych aż 26 zarzutów, z czego najpoważniejszy dotyczy kierowania grupą przestępczą. Nawet jeśli z jakichś powodów połowa upadnie, to i tak jest tego
6 lat temu byłem w Białowieży. Nie miałem włączonego roamingu poza UE w Playu (wyłączyłem go na początku taryfy). Na terenach przygranicznych telefony połączyły się z obcą siecią i przemieliły niewielką ilość danych. Rachunek 180zł za dane, reklamacja nieuznana bo w międzyczasie Play zmienił taryfę i wysłał aneks do umowy a w nowej był włączony domyślnie. Odmówiłem zapłaty i powiedziałem, że zapraszam do sądu.
Od
@pan_Ropuch: bo tylko grozisz. Zgłoszenie na policję nie jest trudne - pisemne + załączasz nagranie na CD/DVD...
Kupa ludzi tak olewa swoje prawa i daje sobie dupę zawracać, to oni korzystają.
Bez jej wiedzy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 91498680_3125836317434579_961155170505326592_n.png
Pobierz@Wpisz_LoginTU: jest nadzieja, że w przyszłości będzie lepiej.
W Polsce nikt za nic nie ma odpowiedzialności oprócz obywatela czytaj ( krowy dojnej ) który
@StaryPierdziel: dokładnie tak zrobiła dłużniczka, niestety sąd jej nie powiadomił że jest sprawa długu przez fikcję doręczenia. Wystarczyło że wierzyciel podał nieprawidłowy adres.
Takie "nam kazali, to my robimy", ha tfu na komornicze ścierwo
@cookie96: wręcz musi po zmianach PiSu, ale w zakresie przedawnienia wierzytelności głównej i odsetek
Nie każdy jest jasnowidzem :).
Gdybyś kiedyś widział na oczy orzeczenie sądowe, to byś wiedział, że piszesz głupoty.
Powinno być proste jak drut:
1. Firma nie może wyegzekwować należności przez komornika
2. Sprzedaje tylko w jedno miejsce, do jednego z funduszy sekularyzacyjnych
Tymczasem dług potrafi przez wiele lat krążyć między różnymi nabywcami, którzy handlują nim wirtualnie w ramach pakietów wierzytelności
Kto
Lobby bankowo-windykacyne ma olbrzymie wpływy. Cały ten cyrk można było ukrócić kilkoma przepisami regulującymi obowiązek informacyjny wobec dłużnika, ale to nikomu nie było na rękę.
Taka walka polega na napisaniu jednego wniosku. To, ze nie ma efektu od ręki chyba też nikogo nie dziwi.